Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Opiekacz Dura Ceramic

BREVILLE

Opiekacz Dura Ceramic VHG026X

2017-12-04

Rewelacyjne urządzenie! Tak w dwóch słowach można opisać produkt australijskiej marki. Sprzęt jest solidny, skuteczny, a przy tym dzięki stalowej, eleganckiej obudowie znakomicie prezentuje się na blacie.

Ze szczególnym uznaniem trzeba też odnieść się do powłoki Dura Ceramic.

Czytaj więcej...
Ekspres do kawy S8

JURA

Ekspres do kawy S8 Chrome

2017-12-04

Coraz rzadziej na rynku ekspresów konsumenckich obcujemy z produktami bezkompromisowymi, w których na pierwszym miejscu są jakość komponentów, innowacje i standardy przygotowanego naparu. Gdzie nie rządzi wszechobecna i złudna cena? Marką wyróżniającą się w tym segmencie jest JURA. W jej wypadku jakość i rzetelność produkcji oraz wszechstronność produktów są znakomite. Cieszy więc fakt, że jeszcze kilka takich marek na rynku pozostało, z drugiej strony przed testem S8 mieliśmy małe obawy. Wiadomo: nowość, perełka w ofercie. Poza tym historia, tradycja, badania, doświadczenie, najlepsze podzespoły i wspomniana wyżej jakość. W takiej konfrontacji to także był test dla nas samych…

Czytaj więcej...
Odkurzacz TSA 5012 Sweeper

TEESA

Odkurzacz TSA 5012 Sweeper 2000

2017-12-04

Teesa jakiś czas temu wprowadziła do oferty odkurzacz TSA 5012 Sweeper 2000. Jest to model bezprzewodowy, który miałam okazję i zarazem przyjemność testować. Już na pierwszy rzut oka wydawał się solidny, a jego użytkowanie tylko potwierdziło moje przypuszczenia. Widać, że w tak trudnym segmencie rynku Lechpol, właściciel marki, rzetelnie i z u wagą dobiera swoje produkty.

Czytaj więcej...
Soundbar Ghost 2.0

KRUGER & MATZ

Soundbar Ghost 2.0

2017-12-04

Model Ghost 2.0 to soundbar o dość niestandardowej konstrukcji. Może służyć jako klasyczna listwa soundbarowa lub, podzielony na dwie części, może pełnić funkcję stereofonicznego aktywnego zestawu głośnikowego.

Czytaj więcej...
Myjka soniczna

GOTIE

Myjka soniczna Fineness PRO

2017-11-16

Urządzenie łączy w sobie nowatorski, pulsacyjny system V-SONIC z silikonową antybakteryjną powierzchnią, dzięki którym usunięcie zanieczyszczeń jest jeszcze bardziej delikatne i skuteczniejsze niż mycie ręczne.

Czytaj więcej...
Blender kielichowy

MORPHY RICHARDS

Blender kielichowy 403040

2017-11-08

Marka Morphy Richards przyzwyczaiła nas do tego, że jej produkty cechują się niezwykłym wysublimowaniem wzorniczym. Nie inaczej jest w wypadku blendera kielichowego, który mieliśmy okazję przetestować. Urządzenie jest stosunkowo lekkie, ma ergonomiczny uchwyt i łatwo się je czyści.

Czytaj więcej...
Słuchawki M6

MEE AUDIO

Słuchawki M6

2017-10-30

Słuchawki dokanałowe doskonale nadają się do mobilnego odtwarzania muzyki, a gdy dodatkowo mają wzmocnioną konstrukcję, mogą być wykorzystywane nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych czy podczas treningu. Takim modelem jest m.in. M6 marki MEE Audio, który mieliśmy okazję przetestować.

Czytaj więcej...
Telewizor UE55MU7002TXXH

SAMSUNG

Telewizor UE55MU7002TXXH

2017-10-30

UE55MU7002TXXH należy do serii Premium UHD 4K Smart TV – to niższa półka niż QLED. Podstawową różnicą jest wyświetlacz bez kropek kwantowych. Testowany telewizor miał przekątną 55 cali.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket