Artykuły

Suszarka

BOSCH

Suszarka WTX87EH0EU

2019-11-04

Pompa ciepła i AutoClean

Oferta suszarek bębnowych marki Bosch powiększyła się o innowacyjny model WTX87EH0EU. Urządzenie to zostało wyposażone w technikę AutoClean, dzięki której wydajność procesu suszenia nie spada, a dodatkowo nie trzeba czyścić filtra przy drzwiach po każdym suszeniu.

Czytaj więcej...
Piekarnik ED37619B X-Type

AMICA

Piekarnik ED37619B X-Type

2019-10-30

Innowacyjna linia X-Type marki Amica jest nieustannie wzbogacana o nowe modele do zabudowy. Polski producent AGD oferuje stylowy i funkcjonalny model ED37619B X-Type, wykorzystujący najnowsze rozwiązania techniczne, które zostały opracowane na podstawie kompleksowych badań rynkowych.

Czytaj więcej...
Kuchnia 6226GcED3.43ZpTsKDpA(Xx)

AMICA

Kuchnia 6226GcED3.43ZpTsKDpA(Xx)

2019-10-30

Oferta wolnostojących kuchni gazowych marki Amica powiększyła się o elegancki model o szerokości 60 cm z pojemnym piekarnikiem wyposażonym w innowacyjny system BakingPro. Znacznie zwiększa on komfort przygotowywania potraw.

Czytaj więcej...
Zlewozmywak

BLANCO

Zlewozmywak Adon XL 6 S Beton Style

2019-10-28

Postindustrialny trend w kuchni

Minimalistyczne, nowoczesne, surowe, a jednocześnie modne i wytrzymałe. Takie właśnie są zlewozmywaki marki Blanco z postindustrialnej linii Beton Style. Stwarzają one ogromy potencjał w kwestii doboru pozostałych elementów kuchennego otoczenia – mebli i dodatków.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki

PYRAMIS

Zlewozmywaki Siros i Sparta Plux Lux

2019-10-28

Praktyczne i stylowe konstrukcje

Firma Pyramis wprowadziła na rynek nowe modele zlewozmywaków jednokomorowych – Sparta Plus Lux 1B 1D (78 × 48 cm) i Siros 1B. Pierwszy z nich powstał jako rozwinięcie doskonale przyjętej na rynku polskim linii Sparta Plus, a w drugim wykorzystano innowacyjny system 3ways marki Pyramis.

Czytaj więcej...
Okap

CIARKO

Okap Illumia

2019-10-28

Oskar w dziedzinie wzornictwa

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, a jednocześnie ważny europejski i światowy dostawca tego typu asortymentu, nieustannie zaskakuje klientów wprowadzanymi do oferty urządzeniami. Tym razem odświeżyła linię Ciarko Design. Należy do niej nowa wersja modelu Illumia.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

SAMSUNG

Chłodziarkozamrażarki z linii Bespoke

2019-10-28

Zaprojektuj swoją lodówkę

W dobie silnego trendu na personalizację, firma Samsung wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, tworząc domowe urządzenia, które w coraz większym stopniu można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Doskonałym dowodem na to są lodówki Bespoke tego producenta.

Czytaj więcej...
Baterie

FERRO

Baterie z linii Zicco

2019-10-28

Eleganckie i wszechstronne

Funkcjonalność i eleganckie wzornictwo – to zalety wyróżniające najnowszą kolekcję baterii Zicco. Od strony estetycznej znakomicie wpisuje się ona w aktualne trendy w aranżacji wnętrz, równocześnie oferując bardzo dobrą jakość wykonania, charakterystyczną dla marki Ferro.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket