Artykuły

Nowa aplikacja

Nowa aplikacja dla systemu iOS

2019-12-02

Firma Anthem opracowała nową aplikację sterującą dla urządzeń z linii MRX i STR – Anthem Remote. Jest ona dostępna bezpłatnie w App Store, a więc wyłącznie na urządzenia mobilne z systemem iOS.

Czytaj więcej...
Nowa funkcja

Nowa funkcja w aplikacji Connect

2019-12-02

Firma TechniSat nieustannie usprawnia aplikację mobilną do obsługi „inteligentnego” domu. Mowa tutaj o oprogramowaniu Connect, dostępnym na urządzenia z systemami Android i iOS, które zyskało funkcję MultiPlay.

Czytaj więcej...
Nowa wersja

Nowa wersja BluOS

2019-12-02

Firma Lenbrook International wprowadziła nową wersję oprogramowania dla swojej multimedialnej platformy – BluOS 3.6. Dzięki temu użytkownicy sprzętu kompatybilnego z BluOS mogą korzystać z nowych serwisów streamingowych, nowej opcji odsłuchu MQA i Asystenta Google.

Czytaj więcej...
Marki z dystrybucji

Marki z dystrybucji na targach w USA

2019-12-02

Martin Logan, Paradigm i Anthem, a więc marki oferowane przez polskiego dystrybutora – firmę Polpak Poland, prezentowały swoje najnowsze urządzenia w USA. Sprzęt wspomnianych marek można było zobaczyć podczas odbywających się w Denver w stanie Kolorado targów CEDIA Expo i wystawy Rocky Mountain Audio Fest.

Czytaj więcej...
Ekoprojekt to nie prawo do naprawy

Ekoprojekt to nie prawo do naprawy cz. I

2019-12-02

Radosław Maj - kierownik projektów, związek producentów AGD APPLiA Polska

Czytaj więcej...
Roomba s9+

Roomba s9+ z „CES Innovation Award 2020”

2019-12-02

Najbardziej zaawansowany robot odkurzający na rynku – Roomba s9+ został doceniony w programie „CES Innovation Awards”. To coroczny konkurs honorujący wybitne wzornictwo i rozwiązania techniczne w elektronice konsumenckiej.

Czytaj więcej...
Świętował dzień

Świętował dzień osób sprzątających zawodowo

2019-12-02

16 października obchodzono w ponad 20 krajach świata i po raz pierwszy w Polsce szczególne święto. Był to Thank Your Cleaner Day – dzień wdzięczności osobom zawodowo dbającym o czystość.

Czytaj więcej...
Inwestuje

Inwestuje w ekologiczny transport

2019-12-02

Z Ce ntrum Logistycznego BSH w Łodzi wyruszył w trasę testowy pojazd napędzany gazem LNG. Ekologiczny transport drogowy to jedno z największych wyzwań współczesnego świata.

Czytaj więcej...
Wyróżniony podczas gali

Wyróżniony podczas gali „Złote Innowacje FMCG & Retail”

2019-12-02

Pod koniec października w Teatrze Kamienica w Warszawie miała miejsce uroczysta gala, podczas której ogłoszono wyniki konkursu „Złote Innowacje FMCG & Retail”. Jest to największe wydarzenie na polskim rynku, kompleksowo podchodzące do pojęcia innowacji w handlu.

Czytaj więcej...
Nowy zarząd

Nowy zarząd polskiego biura

2019-12-02

Z początkiem października stanowisko prezesa zarządu w spółce Aquaphor Poland Sp. z o.o. objął Oleg Stasiewicz.

Czytaj więcej...
Aktualizuje aplikację

Aktualizuje aplikację iRobot Home

2019-12-02

Firma iRobot wprowadziła nową funkcję aplikacji iRobot Home, dzięki której użytkownik może ograniczyć obszar pracy robota z poziomu ekranu urządzenia mobilnego.

Czytaj więcej...
Więcej

Więcej energooszczędnego sprzętu w domach

2019-12-02

Reprezentujący polską branżę elektroniczną Związek Cyfrowa Polska ocenia, że przyjęte przez Komisję Europejską rozporządzenia ws. ekoprojektowania urządzeń elektronicznych mogą przyśpieszyć proces wymiany sprzętu RTV i AGD w całej Unii przez konsumentów na bardziej energooszczędny. Konieczna będzie jednak kampania uświadamiająca zalety takich rozwiązań.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket