Artykuły

Okap

AKPO

Okap WK-9 Topaz

2020-04-03

W ofercie polskiego producenta okapów i płyt grzejnych – firmy Akpo – pojawił się przyścienny skośny okap WK-9 Topaz. Nowoczesny wygląd tego modelu i zastosowane w nim rozwiązania techniczne sprawiają, że urządzenie nie tylko skutecznie pochłania kuchenne opary, ale jest też doskonałą ozdobą kuchni.

Czytaj więcej...
Okap

FALMEC

Okap Spring E.ion

2020-04-03

Falmec, włoski producent okapów, ma w ofercie wiele innowacyjnych i wyjątkowych pod względem wzornictwa modeli. Doskonale potwierdza to wyspowy okap Spring E.ion. Urządzenie to nie tylko pozwala pozbyć się kuchennych oparów, ale także oczyszcza i jonizuje powietrze.

Czytaj więcej...
Piekarnik

BOSCH

Piekarnik HBG539EB0

2020-04-02

Z modelem HBG539EB0, należącym do Serie | 6 marki Bosch, przygotowanie nawet najwykwintniejszych dań nie będzie problemem. Urządzenie zostało wyposażone w wiele praktycznych funkcji i rozwiązań technicznych ułatwiających pieczenie. Jednym z nich jest funkcja AutoPilot.

Czytaj więcej...
Wyciąg

MIELE

Wyciąg DA 9090 W

2020-04-02

W najnowszej ofercie designerskich wyciągów firmy Miele dostępny jest przyścienny model DA 9090 W. Wyróżnia się ergonomicznym szklanym frontem, który został zastosowany dla zwiększenia komfortu użytkowania urządzenia.

Czytaj więcej...
Okap

CIARKO

Okap SU Glass II

2020-04-02

Firma Ciarko, polski producent okapów, ma w ofercie modele, które wyróżniają się na rynku zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i wzornictwa. Doskonałym tego dowodem jest podsufitowy okap SU Glass II.

Czytaj więcej...
Płyty gazowe

AMICA

Płyty gazowe 2.0

2020-04-02

Nowe płyty gazowe 2.0 firmy Amica to rozwiązanie problemów osób, które cenią sobie udogodnienia techniczne, ale jednocześnie są zwolennikami gotowania na ogniu. Dzięki najnowszym urządzeniom funkcje, które dotychczas dostępne były w płytach indukcyjnych, mają teraz płyty gazowe. W ten sposób Amica po raz kolejny odpowiada swoją ofertą produktową na realne potrzeby oraz oczekiwania klientów.

Czytaj więcej...
Płyta grzewcza

AMICA

Płyta grzewcza PGCA6101ApFTB

2020-03-20

Do oferty płyt grzewczych marki Amica dołączył model wykonany w konwencji gaz na szkle (gass on glass), który jest nie tylko wygodny w obsłudze, funkcjonalny, ale też doskonale się prezentuje w kuchennej zabudowie.

Czytaj więcej...
Zamrażarka

VESTFROST

Zamrażarka VR-BS14502M0

2020-03-20

Niewielkich gabarytów model VR-BS14502M0 Vestfrosta może pozostać praktycznie niewidoczny w kuchennej aranżacji. Możliwości techniczne tej zamrażarki do zabudowy pozwalają na długie i wygodne przechowywanie żywności.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket