Artykuły

Designerskie modele

Designerskie modele w wyjątkowych stylizacjach

2020-03-04

Podczas targów 4 design Days, które odbyły się w lutym w Katowicach na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka, obecna była również włoska marka Elica.

Czytaj więcej...
Wzrost sprzedaży

Wzrost sprzedaży na polskim rynku

2020-03-04

Pozycja renomowanego polskiego producenta okapów wzrasta nie tylko na rynkach zagranicznych, ale także na rodzimym rynku. Dobitnie świadczy o tym wzrost sprzedaży urządzeń sygnowanych logotypem Ciarko.

Czytaj więcej...
Urządzenia retro na wystawie

Urządzenia retro na wystawie w centrum Paryża

2020-03-03

Boulanger – sprzedawca sprzętu AGD i elektroniki użytkowej, który jest również strategicznym partnerem Gorenje w sprzedaży sprzętu AGD we Francji – zaprezentował popularną linię retro małego i dużego AGD tej marki w swojej sklepowej witrynie w centrum Paryża.

Czytaj więcej...
Wkracza

Wkracza do Polski

2020-03-03

Na polski rynek AGD wchodzi kolejny wielki światowy gracz. Polscy konsumenci jako jedni z pierwszych w Europie mogą kupić zamrażarki i chłodziarkozamrażarki, a także winiarki marki Midea.

Czytaj więcej...
Wspiera

Wspiera Szpital Powiatowy w Nowym Tomyślu

2020-03-03

Grupa Amica przekazała kolejną darowiznę dla Szpitala Powiatowego w Nowym Tomyślu. W przeszłości placówka otrzymała wsparcie w postaci urządzenia do wczesnego wykrywania nieprawidłowości w płodzie oraz sprzętu AGD.

Czytaj więcej...
Nie żałuj sobie

Nie żałuj sobie wielkich emocji!

2020-03-03

Startuje promocja na duże telewizory Samsung! Jak duży ekran wybrać? Przed takim dylematem często stajemy, planując zakup nowego telewizora. Teraz będziemy mogli zweryfikować swój wybór bez konsekwencji. W ramach promocji „Nie żałuj sobie wielkich emocji” kupując wybrane telewizory Samsung o przekątnej 65 cali i więcej, w wybranych sieciach sprzedaży, będzie można skorzystać z przedłużonego do 60 dni okresu na zwrot produktu. Promocja potrwa od 3 marca do 11 kwietnia 2020 roku.

Czytaj więcej...
Czerwone kontenery na

Czerwone kontenery na zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne

2020-02-24

Organizacja odzysku Asekol PL wprowadza do Warszawy nową usługę zbiórki małogabarytowego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w specjalnych pojemnikach.

Czytaj więcej...
Okapy nablatowe

Okapy nablatowe w seryjnej produkcji!

2020-02-04

Firma Ciarko, największy w naszym kraju producent okapów i dostawca wielu zaawansowanych rozwiązań, uruchomił właśnie seryjną produkcję pierwszego w swojej ofercie urządzenia typu hood-in-hob, czyli okapu zintegrowanego z płytą grzejną.

Czytaj więcej...
Wygoda użytkowania

Wygoda użytkowania sprzętu gospodarstwa domowego

2020-02-04

Duże AGD powinno być nie tylko funkcjonalne, ale także wygodne w obsłudze. Połączenie tych dwóch cech w wypadku piekarników czy płyt grzejnych pozwala na komfortowe przygotowanie nawet najbardziej wykwintnych potraw. Na uwagę zasługują ponadto innowacyjne chłodziarkozamrażarki, które zapewniają dłuższe przechowywanie żywności w optymalnych warunkach. Na tym jednak nie koniec! Jakie jeszcze „inteligentne” AGD możemy mieć w domowej kuchni?

Czytaj więcej...
Kosmiczna lodówka

Kosmiczna lodówka dla WOŚP

2020-02-03

Marka Vestfrost i malarka Urszula ClaRise oraz Polskie Centrum Architektury Wnętrz połączyli siły z myślą o 28. finale WOŚP. Efektem współpracy jest funkcjonalna chłodziarko-zamrażarka, z której artystka uczyniła dzieło sztuki. Urządzenie zostało wystawione na licytację, a kwota, za jaką zostało sprzedane zasiliła konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej...
Nabór startupów

Nabór startupów do Inkubatora

2020-02-03

W Samsung Inkubator w Lublinie rozpoczął się nabór do kolejnej edycji programu. Poszukiwane są start-upy z województwa lubelskiego, które mają pomysły na innowacyjne rozwiązania związane z cyberbezpieczeństwem. Rekrutacja potrwa do końca marca.

Czytaj więcej...
Podsumował 2019 rok

Podsumował 2019 rok

2020-02-03

Od 1994 r. Comitor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polsce specjalizujących się w wyposażaniu zarówno prywatnych kuchni, jak i profesjonalnej gastronomii. Jak wyglądał dla firmy kończący się rok i które wydarzenia były najistotniejsze biznesowo?

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket