Artykuły

Wspiera

Wspiera Szpital Powiatowy w Nowym Tomyślu

2020-03-03

Grupa Amica przekazała kolejną darowiznę dla Szpitala Powiatowego w Nowym Tomyślu. W przeszłości placówka otrzymała wsparcie w postaci urządzenia do wczesnego wykrywania nieprawidłowości w płodzie oraz sprzętu AGD.

Czytaj więcej...
Nie żałuj sobie

Nie żałuj sobie wielkich emocji!

2020-03-03

Startuje promocja na duże telewizory Samsung! Jak duży ekran wybrać? Przed takim dylematem często stajemy, planując zakup nowego telewizora. Teraz będziemy mogli zweryfikować swój wybór bez konsekwencji. W ramach promocji „Nie żałuj sobie wielkich emocji” kupując wybrane telewizory Samsung o przekątnej 65 cali i więcej, w wybranych sieciach sprzedaży, będzie można skorzystać z przedłużonego do 60 dni okresu na zwrot produktu. Promocja potrwa od 3 marca do 11 kwietnia 2020 roku.

Czytaj więcej...
Czerwone kontenery na

Czerwone kontenery na zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne

2020-02-24

Organizacja odzysku Asekol PL wprowadza do Warszawy nową usługę zbiórki małogabarytowego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w specjalnych pojemnikach.

Czytaj więcej...
Okapy nablatowe

Okapy nablatowe w seryjnej produkcji!

2020-02-04

Firma Ciarko, największy w naszym kraju producent okapów i dostawca wielu zaawansowanych rozwiązań, uruchomił właśnie seryjną produkcję pierwszego w swojej ofercie urządzenia typu hood-in-hob, czyli okapu zintegrowanego z płytą grzejną.

Czytaj więcej...
Wygoda użytkowania

Wygoda użytkowania sprzętu gospodarstwa domowego

2020-02-04

Duże AGD powinno być nie tylko funkcjonalne, ale także wygodne w obsłudze. Połączenie tych dwóch cech w wypadku piekarników czy płyt grzejnych pozwala na komfortowe przygotowanie nawet najbardziej wykwintnych potraw. Na uwagę zasługują ponadto innowacyjne chłodziarkozamrażarki, które zapewniają dłuższe przechowywanie żywności w optymalnych warunkach. Na tym jednak nie koniec! Jakie jeszcze „inteligentne” AGD możemy mieć w domowej kuchni?

Czytaj więcej...
Kosmiczna lodówka

Kosmiczna lodówka dla WOŚP

2020-02-03

Marka Vestfrost i malarka Urszula ClaRise oraz Polskie Centrum Architektury Wnętrz połączyli siły z myślą o 28. finale WOŚP. Efektem współpracy jest funkcjonalna chłodziarko-zamrażarka, z której artystka uczyniła dzieło sztuki. Urządzenie zostało wystawione na licytację, a kwota, za jaką zostało sprzedane zasiliła konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej...
Nabór startupów

Nabór startupów do Inkubatora

2020-02-03

W Samsung Inkubator w Lublinie rozpoczął się nabór do kolejnej edycji programu. Poszukiwane są start-upy z województwa lubelskiego, które mają pomysły na innowacyjne rozwiązania związane z cyberbezpieczeństwem. Rekrutacja potrwa do końca marca.

Czytaj więcej...
Podsumował 2019 rok

Podsumował 2019 rok

2020-02-03

Od 1994 r. Comitor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polsce specjalizujących się w wyposażaniu zarówno prywatnych kuchni, jak i profesjonalnej gastronomii. Jak wyglądał dla firmy kończący się rok i które wydarzenia były najistotniejsze biznesowo?

Czytaj więcej...
Powiększa magazyny

Powiększa magazyny i ofertę produktową

2020-02-03

VDB jest cenioną i coraz dynamiczniej rozwijającą się na polskim rynku marką okapów kuchennych. W 2020 r. mija 13 rok obecności marki VDB na rodzimym rynku. Firma od lat poszerza zarówno portfolio swych produktów, jak stałe grono odbiorców.

Czytaj więcej...
Fundacja Amicis wspiera

Fundacja Amicis wspiera pacjentki poznańskich szpitali

2020-02-03

Kolejny już raz wolontariusze Fundacji Amicis, wspieranej przez Grupę Amica, odwiedzili oddziały ginekologiczno-onkologiczne dwóch poznańskich szpitali, niosąc przebywającym na nich pacjentkom dobre słowo i ciepłe uśmiechy. Do blisko 150 pań trafiły przygotowane przez fundację paczki, ale to przede wszystkim sam gest odwiedzin wywoływał często wzruszenie, a nawet łzy.

Czytaj więcej...
Rok 2019 rokiem kolejnych inwestycji

Rok 2019 rokiem kolejnych inwestycji przemysłu AGD w Polsce

2020-02-03

Przemysł AGD inwestuje w Polsce corocznie ponad 1 mld zł w najnowsze fabryki przemysłu 4.0, globalne i regionalne centra R&D, centra biznesowe, zakupowe oraz informatyczne. Dzięki temu nasz kraj umacnia swoją pozycję lidera w produkcji AGD w Unii Europejskiej, wytwarzając już ponad 50 proc. całej unijnej produkcji pralek, suszarek oraz zmywarek.

Czytaj więcej...
Wnętrzarskie trendy

Wnętrzarskie trendy na 2020 rok

2020-02-03

Biophilic design, kolory ziemi z mocnymi akcentami, kamień, welur i geometria – to one w nadchodzących miesiącach podbijać będą nasze serca i… domy. Jakie tendencje doczekają się kontynuacji, a z którymi pożegnamy się na dobre?

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket