Zmywarki dzielimy na modele profesjonalne oraz do użytku domowego. Te ostatnie dostępne są w wersji wolnostojącej oraz do zabudowy. Oferta ztakich urządzeń jest dziś bardzo duża i poza standardowymi modelami dostępne są także konstrukcje nietypowe.
Czytaj więcej...
Nie ma dziś konsumenta, który nie chciałby oszczędzać. Pieniądze są dziś niemal tak ważne jak czas. Zmywarka to produkt, który pomaga zaoszczędzić jedno i drugie. Trzeba jednak przestrzegać kilku ważnych zasad.
Czytaj więcej...
Obecnie dostępne są na rynku dwie zasadnicze techniki zmywania. Pierwsza z nich oparta jest na obracających się ramionach spryskujących, druga wykorzystuje to tego celu specjalną listwę zraszającą, która przesuwa się wzdłuż komory zmywania.
Czytaj więcej...
Producenci oferują szerokie spektrum rozwiązań, które odpowiedzialne są za efektywne, skuteczne i komfortowe zmywanie naczyń. Wiele z nich jest standardem, ale istnieją także rozwiązania wyjątkowe, nigdzie indziej niespotykane.
Czytaj więcej...
W niepamięć odchodzą mechaniczne pokrętła i przyciski. Na pierwszy plan wysuwają się wszechobecna elektronika dotykowa i innowacyjne wyświetlacze. Do tego dochodzą coraz bardziej powszechna interakcja bezprzewodowa i sterowanie przez Wi-Fi.
Czytaj więcej...
Suszenie statyczne, kondensacyjne czy wspomagane to podstawowe techniki suszenia naczyń. Odpowiadają one za efektywne pozbycie się nadmiaru wody z naczyń, tak aby użytkownik mógł włożyć suche już naczynia prosto do szafki.
Czytaj więcej...
Na zdrowe i efektywne oczyszczanie powietrza w kuchni, a więc na szeroko pojętą wentylację, wpływ ma wiele czynników. W wypadku okapów w pierwszym rzędzie skupić się należy na typie okapu i jego konstrukcji, wydajności, zastosowanych filtrach oraz szczelności kanału wentylacyjnego.
Czytaj więcej...
Zadaniem okapów jest oczyszczanie powietrza. Jednak, aby było ono efektywne i efektowne, a okap lśnił nowością jeszcze przez długi czas, należy go systematycznie czyścić i konserwować.
Czytaj więcej...
Niezmiernie ważnymi kwestiami w wypadku pralek i pralkosuszarek są ich prawidłowe przyłączenie do źródeł wody i/lub energii oraz montaż. Dotyczy to wszystkich urządzeń pralniczych, a nie zawsze jest to takie proste, jakby się mogłoby wydawać
Czytaj więcej...
Pojemność, w domyśle duża wielkość bębna, nie zawsze okazuje się dobra także od strony samej jakości prania. Na wielu forach i stronach poradnikowych typu „Oszczędzaj ze mną” można przeczytać, że tym lepiej i oszczędniej, im więcej odzieży klient wrzuci do bębna – całkowita bzdura. Może to minimalnie ekonomiczniejsze pod względem zużycia detergentu, jednak w eksploatacji samego urządzenia i skuteczności wywabiania plam ekonomii raczej tu nie ma żadnej.
Czytaj więcej...
Coraz chętniej szukamy wszelkiego typu funkcji skracających czas prania odzieży. Funkcje te usprawniają pracę urządzenia i wpisują się w modę „ciągłego braku czasu”. Chcemy żyć szybko i robić wszystko w wolnej chwili. Chcemy włączyć pranie przed wyjściem na koncert lub do pracy, jednak normalny, ok. 120-minutowy program będzie zbyt długi – po powrocie odzież będzie leżała w bębnie i może nie być zbyt świeża…
Czytaj więcej...
Kto by przypuszczał, że pół wieku od wprowadzenia na rynek sławnej Frani, która okazała się w latach 60. XX w. szczytem technicznym, do rąk konsumentów trafią tablety i smartfony jako narzędzia do obsługi pralki.
Czytaj więcej...© 2024 InfoMarket