Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Jakość w przystępnej cenie

TRIANGLE

Jakość w przystępnej cenie

2015-11-02

Francuska firma Triangle wprowadza do oferty budżetową serię kolumn. Linia Elara ma według producenta być przykładem dewizy "Rozrywka i energia" ("Entertainment and Energy"). Charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem i dobrej jakości dźwiękiem modele będą dostępne w przystępnych cenach.

Czytaj więcej...
Dźwięk stworzony na nowo

DALI

Dźwięk stworzony na nowo

2015-11-02

Znana z produkcji uznanych na całym świecie kolumn głośnikowych z serii Epicon czy Rubicon firma Dali wprowadziła do swojej oferty zupełnie nową linię - Opticon. Bazuje ona na ponad 30-letnim doświadczeniu w branży audio tego duńskiego producenta.

Czytaj więcej...
Bogactwo funkcji i możliwości

DENON

Bogactwo funkcji i możliwości

2015-11-02

W najnowszej serii X amplitunerów marki Denon pojawił się model AVR-X6200W. Oprócz funkcji sieciowych pozwala on na obsługę najnowszych systemów wielokanałowych, w tym Dolby Atmos i DTS:X.

Czytaj więcej...
Droga do czystego brzmienia

THE CHORD COMPANY

Droga do czystego brzmienia

2015-11-02

Firma The Chord Company wprowadza do sprzedaży nowy model kabla głośnikowego o nazwie Clearway. Przy jego opracowywaniu wykorzystano kilka kluczowych pomysłów zapożyczonych z najnowszych rozwiązań technicznych tej firmy.

Czytaj więcej...
Bo cicha praca ma znaczenie!

BOSCH

Bo cicha praca ma znaczenie! Blender kielichowy MMB64G3MDE SilentMix

2015-11-01

Blendowanie nie należy do najcichszych czynności, a blendery do cichych urządzeń, chyba że mówimy o nowym urządzeniu marki Bosch, która wprowadziła na rynek najcichszy blender w swojej kolekcji. Przedstawiamy model SilentMix.

Czytaj więcej...
Czajnik w „inteligentnym” wydaniu -

AMICA

Czajnik w „inteligentnym” wydaniu - IN. KF5011

2015-11-01

IN. to nowa linia urządzeń marki Amica, które kryją zautomatyzowane wnętrza. W jej skład wchodzą nie tylko produkty z dużego AGD, ale też urządzenia kuchenne, które przydają się na każdym kroku.

Czytaj więcej...
Idealny odkurzacz dla każdego!

THOMAS

Idealny odkurzacz dla każdego! Odkurzacz z filtrem wodnym Perfect Air Feel Fresh x3

2015-11-01

Wybór odkurzacza nie jest prosty, zwłaszcza gdy na rynku dostępnych jest tak wiele modeli. Z myślą o alergikach powstał nowy odkurzacz z filtrem wodnym firmy Thomas, która od początku specjalizuje się w produkcji urządzeń, spełniających najwyższe standardy.

Czytaj więcej...
Masażer antycellulitowy

BOTTI

Masażer antycellulitowy MA-708 Celto

2015-11-01

Walka z cellulitem trwa. Jednym ze skuteczniejszych sposobów pozbycia się „pomarańczowej skórki” jest odpowiedni masaż, który musi być odpowiednio wykonany. Systematyczne pobudzanie skóry do pracy to gwarancja polepszenia jej stanu i nadania jej świeżego i zdrowego wyglądu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket