Artykuły

Przekazuje pralki i suszarki

Przekazuje pralki i suszarki ratownikom medycznym

2020-05-01

Firma Samsung przekazała pralki i suszarki do ubrań dla Związku Zawodowego Pracowników Państwowego Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego przy „Meditrans”. Urządzenia pomogą ratownikom medycznym dyżurującym w najbardziej obciążonych stacjach wyczekiwania w utrzymaniu czystości i sterylności mundurów.

Czytaj więcej...
Wielkanocne paczki

Wielkanocne paczki od Fundacji Amicis

2020-05-01

Fundacja Amicis od wielu lat, tuż przed świętami Wielkiej Nocy, wspiera swoich podopiecznych paczkami żywnościowymi. W tym roku do potrzebujących rodzin, za pośrednictwem szkół i ośrodków pomocy społecznej, trafiło blisko 1400 kg wędlin w 350 pudełkach. Niezawodni strażacy z OSP Amica służyli pomocą w załadunku i rozwożeniu paczek.

Czytaj więcej...
Dalszy rozwój

Dalszy rozwój w trosce o ekologię

2020-05-01

Mimo poważnych wyzwań w 2019 r. firma BSH Hausgeräte GmbH utrzymała pozycję światowego lidera w branży AGD. Obroty – wynoszące 13,2 mld euro – osiągnęły trzeci pod względem wielkości poziom w historii firmy, choć spadły o 1,2 proc. rdr. Wydatki na badania i rozwój wzrosły natomiast do 713 mln euro w 2019 r. Przy 5,4 proc. obrotu pobiły rekord z 2018 r. (5,0 proc.).

Czytaj więcej...
Niesie wsparcie

Niesie wsparcie całej Polsce

2020-05-01

40 tys. złotych na rzecz Szpitala Powiatowego w Szamotułach. 15 pralek, 13 suszarek, 9 chłodziarek, 4 zamrażarki, 2 kuchenki mikrofalowe, dziesiątki sztuk małego AGD oraz inne wsparcie rzeczowe dla szpitali z całej Polski. To wsparcie, jakiego Grupa Amica udzieliła do dzisiaj placówkom medycznym z Wielkopolski i całego kraju w ramach walki z koronawirusem.

Czytaj więcej...
Dzieła sztuki

Dzieła sztuki i nowoczesne AGD

2020-05-01

Firma Vestfrost ma w swoim portfolio wyjątkowe urządzenia z serii Art Collection. Są to trzy designerskie lodówki retro, w których wykorzystano reprodukcje autorskich projektów graficznych zrealizowanych przez malarkę Urszulę Clarise. Każde z urządzeń nawiązuje w pewien sposób do świata kulinariów, sztuki oraz muzyki.

Czytaj więcej...
Polacy docenieni

Polacy docenieni w konkursie

2020-05-01

31 marca br. ogłoszono zwycięzców konkursu „Antalis Interior Design Award”, organizowanego przez Antalis, czołowego europejskiego dystrybutora papierów, rozwiązań opakowaniowych i komunikacji wizualnej. Wśród laureatów znalazły się dwie firmy z Polski.

Czytaj więcej...
Sklepy przyszłości pojawią się

Sklepy przyszłości pojawią się szybciej, niż się nam wydaje

2020-05-01

Sprzedawcy detaliczni od dawna wiedzieli, że na rynku szykują się zmiany. Konsumenci coraz chętniej przenoszą swoje zwyczaje zakupowe do Internetu i to tam uczą się pewnych wzorców – przede wszystkim szybkości zakupów, wygody, ogromnej dostępności asortymentu czy choćby elastyczności związanej z dostawą, zwrotami i płatnościami.

Czytaj więcej...
Akcja #BoschwPogotowiu

Akcja #BoschwPogotowiu

2020-05-01

Marka Bosch ruszyła z pomocą szpitalom, SOR-om i stacjom ratownictwa medycznego w całym kraju. W ramach akcji #BoschwPogotowiu przekaże na ich potrzeby setki urządzeń. Będą to pralki, suszarki, pralkosuszarki, czajniki i kuchenki mikrofalowe. Ich wartość rynkowa sięgnie 1 000 000 zł.

Czytaj więcej...
Akcja #GotujeWDomu

Akcja #GotujeWDomu z Cook Story by Samsung

2020-05-01

Część z nas z pewnością zastanawia się, jak zagospodarować czas, który spędzamy w domu, pracując zdalnie i opiekując się dziećmi. Co powiecie na wspólne przygotowywanie potraw we własnej kuchni? Cook Story by Samsung wychodzi naprzeciw tym, którzy poszukują motywacji i inspiracji do domowego gotowania. W mediach społecznościowych przestrzeni kulinarnej ruszyła akcja #GotujeWDomu.

Czytaj więcej...
2/3 Polaków ograniczy zakupy,

2/3 Polaków ograniczy zakupy, ratując domowy budżet

2020-05-01

Wyniki pierwszej fali badania „GfK Corona Mood: dynamika zachowań konsumenckich na rynkach FMCG, dóbr trwałych i usług finansowych” wskazują, że 68 proc. respondentów deklaruje, że w sytuacji pogorszenia sytuacji finansowej gospodarstwa domowego jest gotowa zacisnąć pasa i ograniczyć dotychczasowe standardowe zakupy i wydatki.

Czytaj więcej...
Przekazuje sprzęt

Przekazuje sprzęt medyczny i ochronny dla Słowenii

2020-05-01

Grupa Hisense, do której należy m.in. marka Gorenje, przekazała ludności słoweńskiego Roje sprzęt medyczny i ochronny. Jest to jedna z darowizn, jaką w ostatnim czasie przekazała Słowenii firma Hisense.

Czytaj więcej...
Wspiera

Wspiera Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

2020-04-30

Akcja #BoschwPogotowiu rozwija skrzydła. W jej ramach firma BSH przekazała sprzęt do wszystkich 22 baz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w całej Polsce.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket