Artykuły

Klimatyzatory i klimatyzery

Klimatyzatory i klimatyzery przenośne

2021-05-11

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne kompaktowe i klimatyzery, ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji, jak klimatyzacja ścienna typu split, i są atrakcyjne cenowo.

Czytaj więcej...
Wentylatory i cyrkulatory

Wentylatory i cyrkulatory na lato

2021-04-04

Wentylatory to najtańszy sposób radzenia sobie z upałami. Na rynku jest ich duży wybór: podłogowe, biurkowe i kolumnowe. Mają prostą budowę i sprawdzają się w domowych warunkach oraz w pracy. Do dużych powierzchni są polecane cyrkulatory stawiane na podłodze.

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe osuszacze powietrza

2021-03-07

Często zdarza się tak, że w pomieszczeniach jest zbyt duża wilgotność, wówczas potrzebny jest osuszacz, który uchroni ściany przed grzybem czy pleśnią lub wysuszy szybciej pranie. Wiele z nich ma atrakcyjne dodatkowe opcje lub wyposażenie, jak oczyszczanie powietrza czy lampa UV.

Czytaj więcej...
Nawilżacze i aromatyzery -

Nawilżacze i aromatyzery - komfortowe powietrze

2021-01-31

Dbanie o właściwy poziom nawilżenia powietrza ma wpływ na nasze drogi oddechowe, łagodzi skutki alergii i astmy. W dobrze nawilżonym pomieszczeniu lepiej się śpi i odpoczywa. Atrakcyjnym dodatkiem są aromatyzery, rozpylające olejki zapachowe, które mogą leczyć lub tworzyć przyjemny nastrój.

Czytaj więcej...
Technologia Plasmacluster

SHARP

Technologia Plasmacluster skuteczna w walce z SARS-CoV-2

2020-10-12

Firma Sharp Corporation jako pierwsza na świecie4 zbadała, że jony Plasmacluster redukują koronawirusa (SARS-CoV-2).

Czytaj więcej...
Powiew chłodu

WENTYLATORY

Powiew chłodu w upalne dni

2020-07-01

W czasie upałów pomocne są wentylatory. To najtańszy sposób, aby schłodzić powietrze. Mają prostą budowę i sprawdzają się praktycznie zawsze i wszędzie. Do dużych powierzchni zalecane są cyrkulatory i wentylatory sufitowe.

Czytaj więcej...
Klimatyzery ewaporacyjne Master – naturalna metoda chłodzenia

MASTER

Klimatyzery ewaporacyjne Master – naturalna metoda chłodzenia (artykuł promocyjny)

2020-06-29

Skutecznym i tanim rozwiązaniem na szybkie obniżenie temperatury są klimatyzery ewaporacyjne, zwane także wyparnymi, oferowane przez znaną w całej Europie firmę Master Climate Solutions.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory i

Klimatyzatory i klimatyzery przenośne

2020-05-04

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne kompaktowe i klimatyzery, ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji, jak klimatyzacja ścienna typu split, i są atrakcyjne cenowo. (Fot. Columbia Vac)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket