Artykuły

„Piątek z TCL”

TCL

„Piątek z TCL”

2020-12-07

Rusza druga ogólnopolska promocja konsumencka marki TCL. Wystarczy podczas jednego z dziesięciu „piątko-weekendów” kupić wybrany produkt TCL, aby wziąć udział w promocji #piątekzTCL i odebrać atrakcyjne nagrody! Akcję, promuje ambasador marki – Krzysztof Piątek.

Czytaj więcej...
Kup telewizor QLED

SAMSUNG

Kup telewizor QLED i odbierz rabat na soundbar Q70T

2020-12-01

Teraz przy zakupie telewizora Q70T o przekątnych ekranu od 55” do 85” można skorzystać z rabatu na soundbar Q70T z systemami dźwięku Dolby Atmos i DTS:X. Promocja potrwa do końca roku i trzy dni dłużej.

Czytaj więcej...
Kup telewizor QLED i odbierz rabat

SAMSUNG

Kup telewizor QLED i odbierz rabat na soundbar Q70T

2020-11-21

Teraz przy zakupie telewizora Q70T o przekątnych ekranu od 55” do 85” można skorzystać z rabatu na soundbar Q70T z technologią Dolby Atmos i DTS:X. Promocja potrwa do końca roku i trzy dni dłużej. Oferta obejmuje wybrane modele telewizorów QLED. Przy zakupie telewizora można otrzymać rabat na soundbar Q70T. Promocje potrwają do 3 stycznia 2021* roku w salonach Samsung Brand Store, w wybranych sieciach sprzedaży oraz u partnerów firmy Samsung.

Czytaj więcej...
„Piątek

TCL

„Piątek z TCL”

2020-10-16

Rusza druga ogólnopolska promocja konsumencka marki TCL. Wystarczy podczas jednego z dziesięciu piątko-weekendów kupić wybrany produkt TCL, by wziąć udział w promocji #piątekzTCL i odebrać atrakcyjne nagrody! Akcję, która rozpoczyna się 16 października 2020, promuje Ambasador marki Krzysztof Piątek.

Czytaj więcej...
Akcja promocyjna

MIO

Akcja promocyjna #oMioj Ryzyko

2020-06-26

Z początkiem czerwca ruszyła akcja „#oMioj Ryzyko – nawiguj bezpiecznie do celu”, w ramach której Mio Polska obniża ceny swoich najpopularniejszych nawigacji.

Czytaj więcej...
Zestawy stereo

POLPAK POLAND

Zestawy stereo w promocyjnych cenach

2020-06-25

Firma Polpak Poland ogłosiła akcję promocyjną, w której możemy stworzyć swój wymarzony zestaw stereofoniczny w oparciu o jeden z trzech modeli amplitunerów marki Anthem z serii MRX. W akcji promocyjnej są one dostępne w zestawie z bestsellerowymi kolumnami marki Paradigm, pozwalającymi na osiągnięcie wyjątkowego brzmienia.

Czytaj więcej...
Atrakcyjna oferta

TAGA HARMONY

Atrakcyjna oferta na stereo z lampami

2020-06-25

Dla wszystkich poszukujących budżetowego systemu stereofonicznego oraz tych, którzy doceniają łączność bezprzewodową TAGA Harmony przygotowała zestaw kolumn Platinum S-40 v.2 ze wzmacniaczem hybrydowym HTA-25B w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej...
Canal+ i Netflix

PLATFORMA CANAL+

Canal+ i Netflix

2020-02-10

Wspólna oferta Canal+ i Netflixa łączy w ramach jednego pakietu dostęp do najlepszych seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych Canal+ i Netflixa, polskich i międzynarodowych hitów prosto z kina oraz techniki 4K.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket