Artykuły

„Dom Niespodzianek”

SAMSUNG

„Dom Niespodzianek” – wirtualne spotkanie „Life Unstoppable”

2021-10-23

Tym razem Samsung zaprasza na wycieczkę po domu państwa Unstoppable, w którym ożywają innowacjyjne produkty koreańskiej firmy.

Czytaj więcej...
Sportowe emocje

TCL

Sportowe emocje na telewizorach TCL

2021-06-30

Firma TCL przygotowała dla mediów oraz swoich partnerów nie lada atrakcję. Wraz z ambasadorem marki Krzysztofem Piątkiem mieli okazję oni obejrzeć mecz fazy grupowej Euro 2020, Polska – Hiszpania.

Czytaj więcej...
Branża cyfrowa:

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

Branża cyfrowa: sektor nowych technologii staje się liderem zrównoważonego rozwoju w Polsce

2021-06-15

Aby dokonała się ta trwała zmiana w podejściu do produktów i ekoprojektowania potrzebne są nie tylko ramy prawne, ale również poszerzanie świadomości społecznej i dodatkowe zachęty dla konsumentów, aby wybierali oni produkty trwalsze i przyjazne środowisku – wskazywał minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka podczas konferencji Związku Cyfrowa Polska na temat zrównoważonego rozwoju, w której udział wzięli przedstawiciele polskiego sektora nowych technologii.

Czytaj więcej...
Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii tematem konferencji Cyfrowej Polski

2021-06-12

Jakie prawa ma każdy konsument w związku z naprawą zepsutego sprzętu elektronicznego? Czy producenci specjalnie postarzają nasze urządzenia? I na czym tak naprawdę polega globalna strategia na rzecz gospodarki opartej na ponownym użyciu? M.in. na te pytania odpowiedzą eksperci 15 czerwca podczas konferencji online „#Cyfryzujemy Polskę: Środowisko, Biznes, Konsument” pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Infomarket sprawuje patronat medialny.

Czytaj więcej...
TCL

TCL

TCL – nowe telewizory Mini-LED i QLED

2021-05-20

Firma TCL, w ramach strategii Ai x IoT wprowadziła w Europie nowe modele telewizorów mini-LED i QLED oraz soundbar. Na wirtualnej prezentacji mogliśmy się zapoznać się funkcjami i parametrami najnowszych modeli.

Czytaj więcej...
Prezentuje

LG

Prezentuje telewizory na 2021 r.

2021-03-18

Firma LG postanowiła na żywo i z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego zaprezentować najnowsze serie telewizorów na rok 2021. Ciekawe nowości przygotowano we wszystkich segmentach, począwszy od ekranów LCD, na OLED kończąc.

Czytaj więcej...
Wirtualny

CES

Wirtualny CES 2021

2021-02-02

Targi CES odbyły się w tym roku po raz pierwszy w formie wirtualnej, a to ze względu na pandemię koronawirusa. Na konferencjach poszczególnych producentów zaprezentowano nowości w sprzęcie RTV, jakie zobaczymy w sklepach w tym roku i w najbliższych latach.

Czytaj więcej...
Prezentuje nowe

TCL

Prezentuje nowe smartfony, telewizory, soundbary i AGD

2020-12-03

Jesień była wyjątkowo pracowita dla marki TCL, która zaprezentowała w tym okresie wiele nowości, zadebiutowała też w całkiem nowych kategoriach produktowych. Podczas pierwszego listopadowego spotkania TCL z dziennikarzami, które odbyło się, oczywiście, online.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket