Artykuły

Wyjaśnia,

Wyjaśnia, jak prezentować obniżki cen

2023-05-29

Od 1 stycznia bieżącego roku na sprzedawcach spoczywa obowiązek prezentowania najniższej ceny z 30 dni przed wprowadzaniem obniżki. Z kontroli i monitoringu rynku przeprowadzonych przez UOKiK wynika, że sprzedawcy często popełniają błędy przy oznaczaniu obniżek.

Czytaj więcej...
Czy możemy zaoszczędzić, nie wyłączając światła?

Czy możemy zaoszczędzić, nie wyłączając światła? [promocja]

2023-04-02

Bogdan Ślęk, przewodniczący Komitetu Rozwoju ZPSO „Pol-lighting” – Badania wskazują, że współczesny człowiek spędza w ciągu dnia ponad 90 proc. czasu w budynkach. Dlatego oświetlenie w naszych domach, miejscach pracy czy nauki staje się nieodzownym elementem, który towarzyszy nam codziennie. Aby zapewnić we wszystkich tych miejscach światło, potrzebujemy zwykle znacznej ilości energii elektrycznej.

Czytaj więcej...
Świętuje

Świętuje 25. urodziny

2023-04-01

Stalco Group powstało w 1998 r. jako rodzinna działalność. W wyniku reakcji na prężnie rozwijający się rynek branży budowlanej firma rozrosła się, wychodząc nawet poza granice Polski, na rynek europejski. W 2023 r. firma obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia.

Czytaj więcej...
Anders Hülse

Anders Hülse prezesem działu PPE

2023-03-31

Hultafors Group informuje o awansie Andersa Hülse na stanowisko prezesa działu Personal Protective Equipment (PPE) Europe z dniem 1 stycznia.

Czytaj więcej...
Partnerem akcji

Partnerem akcji „Dobry Montaż”

2023-03-31

Rosnące koszty energii i ogrzewania domów oraz mieszkań zimą spędzają sen z powiek wielu Polaków. Jeszcze bardziej na znaczeniu zyskują więc energooszczędne rozwiązania, pozwalające na ograniczenie strat cennego ciepła z budynków.  

Czytaj więcej...
Kolejna edycja targów

Kolejna edycja targów „Tools & Hardware Show”

2023-03-31

W dniach od 10 do 12 października 2023 r. odbędzie się kolejna edycja targów narzędziowych „Tools & Hardware Show”, na terenie Ptak Warsaw Expo.

Czytaj więcej...
Polska

Polska najlepszą lokalizacją produkcyjną w regionie EMEA

2023-03-31

Sporządzony przez firmę Cushman & Wakefield ranking „Manufacturing Risk Index” (MRI) uwzględnia szereg istotnych wskaźników, które pozwalają ocenić względną atrakcyjność 45 krajów pod względem lokowania w nich produkcji.

Czytaj więcej...
Kilkanaście publicznych kampanii i programów edukacyjnych!

Kilkanaście publicznych kampanii i programów edukacyjnych! [promocja]

2022-12-05

ASEKOL PL w ramach publicznych kampanii edukacyjnych co roku podejmuje działania mające na celu zwiększanie świadomości ekologicznej społeczeństwa. Akcje prowadzone przez ASEKOL PL w ramach publicznych kampanii edukacyjnych wspomagają osiągnięcie wysokiego poziomu zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, baterii oraz opakowań. Prowadzone działania adresowane są nie tylko do aktywnych ekologicznie osób, ale również do tych, którym zależy na szybkim i bezpiecznym pozbyciu się elektroodpadów.

Czytaj więcej...
Tytularnym sponsorem superpucharów Polski

Tytularnym sponsorem superpucharów Polski w siatkówce

2022-12-02

Firma AL-KO zdecydowała się na szeroki pakiet wsparcia rozgrywek i została sponsorem tytularnym Superpucharu Polski Kobiet i Superpucharów Polski Mężczyzn w siatkówce w latach 2022 – 2024.

Czytaj więcej...
Thank Your Cleaner Day

Thank Your Cleaner Day 2022

2022-11-04

Ich praca jest niezbędna społecznie. A branża warta miliardy. Karcher podziękował im podczas TYCD. Komu? Sprzątaczkom i sprzątaczom

Czytaj więcej...
Na targach

Na targach IFA 2022

2022-10-04

W gronie wystawców na tegorocznych targach IFA nie zabrakło, oczywiście, firmy Kärcher. Specjalista od czyszczenia do sprawy tej podchodzi kompleksowo, rozbudowując swoją ofertę o nowe kategorie produktów.

Czytaj więcej...
Polacy wciąż stawiają

Polacy wciąż stawiają na stacjonarne zakupy

2022-10-04

Wyniki piątej polskiej edycji badania EY – Future Consumer Index wskazują, że wraz ze znoszeniem pandemicznych restrykcji Polacy chętniej decydowali się na powroty do sklepów stacjonarnych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket