Artykuły

Oficjalna premiera telefonów Meizu

MAXCOM

Oficjalna premiera telefonów Meizu

2018-07-04

Smartfony Meizu zaprezentowali (od lewej): Arkadiusz Wilusz – prezes, Andrzej Wilusz – wiceprezes Maxcomu, Tony Lei – dyrektor Meizu w Europie oraz Rae Lee – marketing manager Meizu w Europie.

Czytaj więcej...
Premiera smartfona CAT S61

CAT

Premiera smartfona CAT S61

2018-06-29

Ofertę produktów marki Cat zaprezentowała Dominika Horczewska – country manager w firmie TCCM, która dystrybuuje smartfony Cat w Polsce.

Czytaj więcej...
Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store

XIAOMI

Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store

2018-06-11

ABC Data SA, pierwszy autoryzowany dystrybutor produktów Xiaomi w Europie, otworzyła pierwszy w Warszawie oficjalny sklep Mi Store. Spotkanie to było okazją do zapoznania się z obszernym portfolio produktów coraz popularniejszej chińskiej marki.

Czytaj więcej...
Prezentuje interaktywny

SAMSUNG

Prezentuje interaktywny flipchart Flip

2018-04-09

Podczas specjalnych warsztatów Samsung zaprezentował interaktywny cyfrowy flipchart. Samsung Flip, bo o nim mowa, to przede wszystkim rewolucja w dziedzinie organizacji spotkań oraz pracy koncepcyjnej w firmach.

Czytaj więcej...
Mobilna rozrywka i nie

Mobilna rozrywka i nie tylko na Mobility Days

2016-11-02

Trzecia edycja targów Mobility Days, które odbyły się 21–22 października w Warszawie, stanowiła nie lada atrakcję nie tylko dla miłośników smartfonów.

Czytaj więcej...
QNAP World

QNAP

QNAP World Tour 2016

2016-10-27

Już trzecia polska edycja QNAP World Tour potwierdza rosnąca pozycję jednego z liderów rynku NAS również na polskim rynku.

Czytaj więcej...
Action wraca

ACTION

Action wraca do korzeni

2016-10-27

Tegoroczne lato dla firmy Action z pewnością nie należało do łatwych. 1 sierpnia na wniosek firmy otwarto postępowanie sanacyjne, co podyktowane było potrzebą ochrony praw i interesów spółki, jej kontrahentów i akcjonariuszy.

Czytaj więcej...
Mobility Days 2016

Mobility Days 2016 – technologiczna rozrywka

2016-10-07

W dniach 21-22 października 2016 odbędzie się trzecia edycja targów mobilnych technologii Mobility Days. W Warszawskim Centrum EXPO XXI na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, m.in. symulatory gier, wirtualna rzeczywistość, spotkania z YouTuberami oraz trenerami Pokemonów. Ponadto dzieci oraz młodzież można już teraz zapisać się na bezpłatne warsztaty programowania oraz LEGO-robotyki!

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket