Artykuły

Jakość oświetlenia

Jakość oświetlenia LED w Polsce

2016-12-09

W teatrze 6. piętro w Pałacu Kultury odbyła się konferencja poświęcona jakości oświetlenia LED w naszych sklepach zorganizowana przez Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-Lighting.

Czytaj więcej...
Źródła światła w

Źródła światła w lampach LED

2016-10-08

W zastosowaniach domowych po wycofaniu z rynku żarówek zwykłych i halogenowych dominują dwa rodzaje źródeł światła: świetlówki kompaktowe i LEDowe. Diody LED dzięki coraz lepszym parametrom, a w szczególności coraz większej skuteczności świetlnej białych diod, znajdują obecnie zastosowanie we wszystkich obszarach do celów oświetleniowych.

Czytaj więcej...
Światło z metra –

Światło z metra – taśmy i moduły LED

2016-10-08

Taśmy LED, nazywane także elastycznymi paskami, produkowane o różnej długości, mogą świecić światłem jednobarwnym lub kolorowym. Podobne właściwości mają węże świetlne. Prosty sposób montażu taśm, modułów, węży sprawia, że znajdują one zastosowanie w ozdobnych akcentach świetlnych.

 

Czytaj więcej...
Kupuj markowe LED

Kupuj markowe LED

2016-10-07

Według raportu „Nie wszystko złoto, co się świeci (zagrożenia dla konsumentów wynikające ze złej jakości oświetlenia LED)” zaledwie 15–20 proc. rynku należy do markowych producentów, którzy dbają o jakość i gwarantują podawane parametry na opakowaniach.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket