Artykuły

Rozwój możliwości dzięki

Rozwój możliwości dzięki iRobot OS

2023-09-15

W 2015 r. iRobot zaprezentował pierwszego robota z modułem łączności bezprzewodowej. Firma widziała w tym rozwiązaniu narzędzie, które z jednej strony da użytkownikowi wygodę zarządzania robotem, a z drugiej pozwoli mu stawać się z czasem jeszcze bardziej efektywnym urządzeniem. 

Czytaj więcej...
Kolejny sezon

Kolejny sezon Akademii Kulinarnej Amica

2023-09-13

Od września w showroomie Amiki na poznańskim Enea Stadion będzie można poznać tajemnice gotowania potraw z całego świata. Zapisy już trwają. Jak przyrządzić rozgrzewające azjatyckie zupy, które ożywią klimat nawet w najchłodniejsze dni? A może jak upiec tradycyjnego amerykańskiego indyka z okazji Święta Dziękczynienia? To tylko niektóre z propozycji, które czekają na uczestników jesienno- -zimowych warsztatów Akademii Kulinarnej Amica.

Czytaj więcej...
Blockchain

Blockchain i AI bez tajemnic

2023-09-13

Degen Meetups to seria wydarzeń skoncentrowanych na edukacji twórców z regionu Europy Środkowo-Wschodniej na temat rozwiązań blockchain i AI.

Czytaj więcej...
Edukacja ekologiczna to nasza misja,

Edukacja ekologiczna to nasza misja, a nie tylko obowiązek

2023-09-09

Edukacja ekologiczna jest jednym z najważniejszych zadań organizacji odzysku. Wciąż wiele osób nie jest świadomych tego, jak istotne dla środowiska jest właściwe postępowanie z elektroodpadami.

Czytaj więcej...
Max Expo 2023

Max Expo 2023 już we wrześniu

2023-09-09

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów Max Expo. Jest to wyjątkowe w skali kraju wydarzenie łączące dwie sieci: Max Kuchnie i Max Elektro. Targi odbędą się w dniach od 18 do 19 września w malowniczo położonym hotelu „Gołębiewski” w Karpaczu. 

Czytaj więcej...
Raport Zrównoważonego Rozwoju

Raport Zrównoważonego Rozwoju 2022 – 2023

2023-09-07

Firma LG Electronics opublikowała raport zrównoważonego rozwoju 2022 – 2023. Przedstawia w nim klientom oraz interesariuszom z całego świata osiągnięcia i strategię w każdym obszarze sześciu zadań strategicznych, które zostały starannie opracowane w celu realizacji wizji ESG pod hasłem „Better Life for All”.

Czytaj więcej...
Program partnerski

Program partnerski „Łowcy iSE-Coinów”

2023-08-09

Maj 2023 r. przyniósł nowe możliwość dla klientów biznesowych firmy Action dzięki nowemu programowi partnerskiemu „Łowcy iSE-Coinów” dla klientów biznesowych. Program wyróżnia się prostotą rejestracji i obiecuje emocjonujące oraz cenne nagrody dla zwycięzców.

Czytaj więcej...
Dołącza

Dołącza do APPLiA Polska

2023-08-09

Do grona firm członkowskich związku pracodawców AGD APPLiA Polska dołączyła firma Eurogama Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor produktów marki Zelmer.

Czytaj więcej...
W ofercie dystrybucyjnej

W ofercie dystrybucyjnej Lider Starachowice

2023-08-08

Hurtownia Lider Starachowice powiększyła asortyment o wybrane produkty marek Petra oraz Salter.

Czytaj więcej...
Wraca

Wraca na ścieżkę wzrostu

2023-08-08

Szwajcarski producent ekspresów do kawy podsumował rok obrotowy 2022. Drugi rok z rzędu JURA sprzedała ponad pół miliona w pełni automatycznych maszyn.

Czytaj więcej...
Trzech nowych młodych liderów

Trzech nowych młodych liderów w inicjatywie „Generation17”

2023-08-07

Firma Samsung ogłosiła, że do inicjatywy „Generation17”, realizowanej we współpracy z Programem Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP), dołączy trzech nowych młodych liderów, którzy będą wspierać pracę nad osiągnięciem 17 globalnych celów.  

Czytaj więcej...
Nowy zarząd

Nowy zarząd Grupy Amica

2023-08-07

Walne zgromadzenie największego polskiego producenta AGD powołało w skład zarządu na wspólną czteroletnią kadencję (2023 – 2027) dotychczasowego prezesa zarządu Jacka Rutkowskiego i przychyliło się do jego wniosku o powołanie czterech wiceprezesów zarządu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket