Artykuły

Rodzaje

Rodzaje dostępnych odkurzaczy

2019-07-08

Typów i konstrukcji odkurzaczy jest bardzo wiele. Mogą one pracować na sucho lub mokro, mieć filtr workowy lub wodny czy być „prowadzone” przez użytkownika w pozycji poziomej lub pionowej. W najnowocześniejszej wersji jako odkurzacz-robot mogą sprzątać, a nawet myć powierzchnię w pełni automatycznie.

Czytaj więcej...
Jak to działa?

Jak to działa? Odkurzacze

2019-07-08

Cechy wpływające na skuteczność odkurzaczy:

Czytaj więcej...
Parametry, filtracja

Parametry, filtracja i etykiety energetyczne

2019-07-08

Parametry techniczno-użytkowe to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru odkurzacza. zwracajmy uwagę nie tylko na moc, ale też poziom hałasu czy wskaźnik reemisji kurzu.

Czytaj więcej...
Odkurzacze

Odkurzacze workowe

2019-07-08

Chociaż w sprzedaży jest coraz więcej nowoczesnych odkurzaczy, te znajdują się na pewno w większości gospodarstw domowych, bo… tradycja potrafi wciągać jeszcze mocniej niż odkurzacz.

Czytaj więcej...
Odkurzacze

Odkurzacze bezworkowe

2019-07-08

Należą do grupy nowszych modeli niż te pracujące z wykorzystywaniem worków. Mają wiele zalet, co sprawia, że stale zyskują na popularności.

Czytaj więcej...
Odkurzacze...

Odkurzacze... sucho/mokro

2019-07-08

Zwane są też uniwersalnymi albo z angielskiego wet & dry, a więc do pracy na sucho i mokro. I to chyba najtrafniejsze nazewnictwo, gdyż najlepiej oddaje ideę pracy tych właśnie urządzeń.

Czytaj więcej...
Odkurzacze...

Odkurzacze... z filtrem wodnym.

2019-07-08

Modele z filtrem wodnym to urządzenia zaawansowane technicznie, funkcjonalne i bardzo skuteczne. Szczególnie polecane są osobom z chorobami płuc czy też alergią na kurz.

Czytaj więcej...
Akcesoria

Akcesoria i elementy eksploatacyjne

2019-07-08

Znaczny wpływ na skuteczność odkurzania mają rodzaj, kształt oraz parametry zastosowanych końcówek. równie istotne są worki do odkurzaczy, które służą także do ochrony silnika przed zanieczyszczeniami.

Czytaj więcej...
Rodzaje końcówek

Rodzaje końcówek do odkurzacza.

2017-08-29

Rozważając zakup nowego odkurzacza ważne są nie tylko parametry techniczne. Odpowiednio dobrane końcówki znacznie podniosą jego funkcjonalność i pozwolą na szybkie pozbycie się kurzu z każdego rodzaju powierzchni, którą przyjdzie nam sprzątać. Przy wyborze odkurzacza zwróćmy uwagę również na dodatki oferowane przez producentów.

Czytaj więcej...
Etykiety energetyczne

Etykiety energetyczne

2017-07-28

Z początkiem września 2017 r. nastąpiły zmiany w nowych etykietach energetycznych dotyczących klasyfikowania odkurzaczy. To kolejny etap zmian w etykietowaniu odkurzaczy.

Czytaj więcej...
Worki do odkurzaczy ANTI-ODOUR.

Worki do odkurzaczy ANTI-ODOUR. Zapomnij o nieprzyjemnych zapachach

2017-05-17

Linia worków do odkurzaczy Anti-Odour firmy Worwo to wyjście naprzeciw potrzebom alergików, właścicieli zwierząt oraz wszystkich osób wrażliwych na przykre zapachy towarzyszące odkurzaniu. Pochłanianie zapachów i alergenów to niejedyna zaleta produktu Worwo. Są też trwalsze i bardziej wytrzymałe od worków papierowych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket