Artykuły

Atrakcyjna oferta

Atrakcyjna oferta na stereo z lampami

2020-06-25

Dla wszystkich poszukujących budżetowego systemu stereofonicznego oraz tych, którzy doceniają łączność bezprzewodową TAGA Harmony przygotowała zestaw kolumn Platinum S-40 v.2 ze wzmacniaczem hybrydowym HTA-25B w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej...
Przy zakupie telewizora

Przy zakupie telewizora dodatkowy prezent do wyboru

2020-05-22

Sharp rusza z promocją skierowaną do osób poszukujących telewizora o dużej przekątnej obrazu. Klienci, którzy dokonają zakupu 65-calowego modelu serii BL lub BN wyposażonego w Android TV i zarejestrują się na stronie promocji, otrzymają jedną z dwóch nagród w postaci telewizora 24” LC-24CHG5112E albo głośnika bezprzewodowego PS-919.

Czytaj więcej...
Canal+ i Netflix

Canal+ i Netflix

2020-02-10

Wspólna oferta Canal+ i Netflixa łączy w ramach jednego pakietu dostęp do najlepszych seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych Canal+ i Netflixa, polskich i międzynarodowych hitów prosto z kina oraz techniki 4K.

Czytaj więcej...
Wielkie święto programu smartDOM

Wielkie święto programu smartDOM

2020-02-10

Już 2 miliony klientów korzysta z 6 milionów usług Plusa i Cyfrowego Polsatu! Blisko sześć lat po uruchomieniu smartDOM jest największym w Polsce programem oferującym usługi łączone dla domu i rodziny.

Czytaj więcej...
„Canal+Netflix”

„Canal+Netflix” w jednym pakiecie

2019-12-02

Platforma Canal+ zwiększa ofertę filmów VoD dla swoich klientów o dostęp do serwisu Netflix przygotowując atrakcyjną promocję.

Czytaj więcej...
Głośnik Heos 1 HS2

Głośnik Heos 1 HS2 w promocyjnej cenie

2019-12-02

Firma Horn Distribution, polski dystrybutor Denona i Marantza, ogłosiła świąteczną promocję, w której głośnik multiroom Denon Heos 1 HS2 można nabyć za połowę ceny detalicznej.

Czytaj więcej...
Oferta 4K

Oferta 4K z telewizorami Sony

2019-10-30

Platforma Canal+ wspólnie z Sony i bankiem Credit Agricole przygotowała nową ofertę dla swoich abonentów.

Czytaj więcej...
Przepis

Przepis na idealne wnętrze

2019-10-01

Firma Samsung rozpoczęłą promocję, w której przy zakupie sprzętu tej marki można otrzymać zwrot od 300 do nawet 1500 zł. Jest to pierwsza akcja promocyjna, w której Samsung łączy dwie kategorie – AGD oraz RTV.

Czytaj więcej...
Rabat

Rabat na srebrny jubileusz

2019-07-29

Firma Arcam, brytyjski producent hi-endowego sprzętu audio, już od 25 lat ma w swojej ofercie amplitunery kina domowego. Z tej okazji przygotowała dla klientów wyjątkową promocję.

Czytaj więcej...
Wymień stare stereo

Wymień stare stereo na nowe

2019-07-01

Firma Horn Distribution, polski dystrybutor Denona i Marantza, zorganizowała akcję promocyjną, w której przy zakupie nowego urządzenia wspomnianych marek, oddając swój stary sprzęt stereofoniczny, można zaoszczędzić nawet do 5 tys. zł.

Czytaj więcej...
Credit Agricole

Credit Agricole opłaci rachunki abonentów nc+

2019-07-01

ITI Neovision, operator platformy nc+, oraz Credit Agricole Bank Polska nawiązały współpracę. Ich oferta obejmuje dostęp do nowoczesnej telewizji, Internetu czy usług telefonicznych i – na promocyjnych warunkach – do wyjątkowego konta w banku.

Czytaj więcej...
Soundbar

Soundbar za 1 zł

2019-05-27

Duży ekran telewizora i realistyczny dźwięk przestrzenny to dwa elementy, które mają niebagatelny wpływ na emocje podczas oglądania transmisji sportowych czy filmów. Właśnie dlatego, w ramach akcji promocyjnej, wybrane telewizory Samsung QLED oferowane są w zestawie z soundbarem za 1 zł.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket