Artykuły

Bateria Icon Semi-Pro z nagrodą

Bateria Icon Semi-Pro z nagrodą „Red Dot” 2023

2023-09-09

Zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół bateria kuchenna Icon Semi-Pro stanowi harmonijne połączenie formy i funkcji. Wyróżniają ją prosty, nowoczesny kształt i eleganckie wykończenie w matowej czerni, które podbija współczesne kuchnie. Wzornictwo zostało nagrodzone prestiżową nagrodą „Ret Dot” 2023.

Czytaj więcej...
SmartThings

SmartThings – jedna aplikacja do całego domu

2023-09-09

SmartThings to jedyna w swoim rodzaju aplikacja, która pozwala na pełny wglądw system domowych urządzeń, umożliwia udostępnianie zdjęć na dużym ekranietelewizora, a także może wzbogacić nasze doświadczenia podczas seansu filmowego.A to tylko niektóre z jej licznych zastosowań, które za pomocą kilku kliknięć pozwolązoptymalizować domowe czynności. 

Czytaj więcej...
Studio Kulinarne

Studio Kulinarne Bosch

2023-09-08

Nowo oferowana przestrzeń marki Bosch to 140 m2 kulinarnych inspiracji, gdzie znajdują się aż 22 stanowiska do gotowania, centralne stanowisko dla prowadzącego oraz klimatyczna jadalnia i dobrej jakości sprzęty AGD.

Czytaj więcej...
Raport Zrównoważonego Rozwoju

Raport Zrównoważonego Rozwoju 2022 – 2023

2023-09-07

Firma LG Electronics opublikowała raport zrównoważonego rozwoju 2022 – 2023. Przedstawia w nim klientom oraz interesariuszom z całego świata osiągnięcia i strategię w każdym obszarze sześciu zadań strategicznych, które zostały starannie opracowane w celu realizacji wizji ESG pod hasłem „Better Life for All”.

Czytaj więcej...
Ustawowe obowiązki

Ustawowe obowiązki wprowadzających opakowania i produkty w opakowaniach

2023-08-03

ASEKOL PL prezentuje ustawowe obowiązki wprowadzających opakowania i produkty w opakowaniach. Oczywiście omówione są tylko wybrane zagadnienia, przede wszystkim ze względu na ich liczbę, ale i dynamiczne zmiany w przepisach. Dlatego organizacja zaprasza na prowadzone przez nią szkolenia, na których poszerza wiedzę swoich partnerów i klientów.

Czytaj więcej...
Innowacyjny filtr

Innowacyjny filtr Less Microfiber

2023-08-03

Samsung poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego filtra Less Microfiber. To zewnętrzne urządzenie podłączane do pralek, które zaprojektowano w celu ograniczenia emisji plastikowych mikrowłókien oddzielających się od tkanin podczas prania.

Czytaj więcej...
Nowy

Nowy program lojalnościowy

2023-08-02

Action zachęca swoich klientów, nie tylko biznesowych, ale również osoby dokonujące zakupów na specjalnej platformie zakupowej, do rejestracji w najnowszym programie lojalnościowym „Łowcy iSE-Coinów”. Do programu mogą dołączyć obecni klienci, jak i nowo zarejestrowani. Dodatkowo w opcji Konkurs na subkontach mogą rejestrować się konkretne osoby z danej firmy, co jest innowacją w organizacji tego typu programów.

Czytaj więcej...
Walne zgromadzenie

Walne zgromadzenie członków Eucobat

2023-08-02

Komisja Europejska wkrótce przyjmie i opublikuje nowe rozporządzenie w sprawie baterii i akumulatorów, które całkowicie zmieni sytuację dla wszystkich uczestników rynku bateryjnego – przede wszystkim dla wprowadzających, ale również dla zbierających, przetwarzających, jak i dla zwykłych konsumentów. W Brukseli odbyło się walne zgromadzenie członków Eucobat, którego jedynym członkiem z Polski jest ASEKOL PL.

Czytaj więcej...
Akcjonariusze

Akcjonariusze powołali nowy zarząd

2023-08-01

Walne zgromadzenie największego polskiego producenta AGD powołało w skład zarządu na wspólną czteroletnią kadencję (2023 – 2027) dotychczasowego prezesa zarządu Jacka Rutkowskiego i przychyliło się do jego wniosku o powołanie czterech wiceprezesów zarządu.

Czytaj więcej...
30-lecie działalności BSH

30-lecie działalności BSH w Polsce

2023-08-01

Mija dokładnie trzydzieści lat od momentu, kiedy nad Wisłą oficjalnie zagościł koncern BSH. Spektakularny sukces niemieckiej firmy i reprezentowanych przez nią marek: Bosch, Siemens i Gaggenau to także wyjątkowa, niebywała wręcz historia rozwoju polskiego rynku, tak w odniesieniu do całej gospodarki, jak i sektora artykułów gospodarstwa domowego.

Czytaj więcej...
Wyzwania

Wyzwania w obszarze zbierania ZSEE

2023-08-01

Ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (ZSEE) nakłada na tzw. wprowadzających sprzęt, czyli producentów i importerów nowych urządzeń, szereg obowiązków. Jednym z podstawowych jest obowiązek osiągniecia minimalnych poziomów zbierania, które zostały określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 13 grudnia 2022 r. w sprawie metody oraz szczegółowego sposobu obliczania minimalnego rocznego poziomu zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...
Gdzie spotyka się

Gdzie spotyka się luksus

2023-07-31

Luksusowa marka AGD – Gaggenau towarzyszyła premierze elektrycznego modelu Rolls-Royce Spectre. Goście mieli okazję nie tylko podziwiać luksus w postaci samochodu, ale również skosztować go dzięki daniom spod ręki Witka Iwańskiego, szefa kuchni w hub.praga oraz wieloletniego Ambasadora marki Gaggenau.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket