Artykuły

Rodzaje urządzeń

Rodzaje urządzeń do stylizacji włosów

2018-12-27

Suszarki do włosów, prostownice, lokówki czy suszarkolokówki. To lista urządzeń do stylizacji, które najczęściej można znaleźć w naszych domach. Jednak są to jedynie produkty podstawowe, które na dodatek można podzielić na kolejne podkategorie. Czym się różnią poszczególne urządzenia i jakie są ich najważniejsze właściwości?

Czytaj więcej...
Chef Darek Kuźniak serwuje w Boże Narodzenie

Chef Darek Kuźniak serwuje w Boże Narodzenie karpia i piernik z wolnowaru Crock-Pot

2018-12-10

Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, który kojarzy się z unoszącymi się w domu korzennymi zapachami, przyprawionymi wonią słodkich bakalii i orzechów. Chef Darek Kuźniak, Ambasador marki Crock-Pot w Polsce, przedstawia nowe przepisy na dwa świąteczne klasyki – karpia i piernik – przygotowane nieśpiesznie, w stylu slow-cooking.

 

Czytaj więcej...
Odkurzacze marki Thomas

Odkurzacze marki Thomas w ofercie sieci Media Expert

2018-11-05

Firmy Terg oraz Robert Thomas zdecydowały o rozpoczęciu współpracy na kolejnym poziomie. Po trzech latach dystrybucji w kanale e-commerce w należących do spółki Terg sklepach internetowych odkurzacze marki Thomas będą dostępne także w sklepach tradycyjnych.

Czytaj więcej...
Ogłasza usługę

Ogłasza usługę Philips Sonicare Solutions Teledentistry

2018-11-05

Dzięki najnowszej usłudze opracowanej przez firmę Philips dbanie o higienę jamy ustnej oraz kontrola jej stanu stają się niezwykle proste. Dość powiedzieć, że od teraz dentystę mamy na wyciagnięcie… smartfona.

Czytaj więcej...
Spójnie i stylowo

Spójnie i stylowo - sprzęt AGD i RTV coraz bliżej siebie

2018-11-05

Wyposażając wnętrze, coraz częściej decydujemy się na takie zestawienie sprzętów, żeby pochodziły one nie tylko od jednego producenta, ale i z jednej, spójnej linii wzorniczej. Daje to nam wszystkim – zarówno projektantom, sprzedawcom, jak i użytkownikom – komfort w przygotowaniu aranżacji, sprawnej zabudowy, ale także funkcjonalność i spójność, nie tylko tę wizualną, ale i techniczną.

Czytaj więcej...
Wyróżniony przez fundację Warentest

Wyróżniony przez fundację Warentest

2018-10-16

Odkurzacz workowy Siemens VSZ7442S został doceniony przez fundację Warentest i wyróżniony notą „Gut” z ocena punktową 1,9 w przeprowadzonych na rynku niemieckim testach.

Czytaj więcej...
Sponsorem kolejnej edycji programu TVN

Sponsorem kolejnej edycji programu TVN

2018-10-15

Firma Robert Thomas, producent zaawansowanych odkurzaczy polecanych m.in. dla alergików, została sponsorem kolejnego sezonu programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”.

Czytaj więcej...
Roboty sprzątające oficjalnie w Polsce

Roboty sprzątające oficjalnie w Polsce

2018-10-14

Produkty iLife będą szerzej dostępne dla polskich klientów za sprawą umowy dystrybucyjnej z szczecińską firmą Polor sp. z o.o.

Czytaj więcej...
MyMUM – dostosuj robota do swoich potrzeb

MyMUM – dostosuj robota do swoich potrzeb

2018-10-13

Marka Bosch zaprezentowała wyjątkowy na naszym rynku konfigurator online dla popularnych wielofunkcyjnych robotów kuchennych MUM5. Od teraz łatwo można je dopasować do swoich potrzeb i upodobań.

Czytaj więcej...
Przychodzi facet do fryzjera…

Przychodzi facet do fryzjera… czyli o zwyczajach mężczyzn w zakresie strzyżenia słów kilka.

2018-09-27

Instytut badawczy ReScope przeprowadził badania dotyczące Zwyczajów i preferencji w zakresie strzyżenia włosów, trymowania brody i pielęgnacji ciała. Ponad tysiąc przebadanych konsumentów, kilkadziesiąt ciekawych wniosków i spostrzeżeń, wiedza na temat tego, jak chcą i lubią wyglądać polscy panowie jeśli chodzi o zarost i fryzurę. A i to tylko ułamek tego, czego udało się dowiedzieć dzięki inicjatywie firmy Remington, która zleciła badania. 

Czytaj więcej...
Parownica i odkurzacz w finale konkursu „Dobry Wzór”

Parownica i odkurzacz w finale konkursu „Dobry Wzór”

2018-09-13

„Dobry Wzór” jest najstarszym, najbardziej prestiżowym konkursem wzornictwa w Polsce. W tym roku jury złożone z projektantów i specjalistów zakwalifikowało do finału aż dwa produkty firmy Kärcher.

Czytaj więcej...
Prezentuje raport „Global Beauty Index”

Prezentuje raport „Global Beauty Index”

2018-09-11

W kwestii oceny produktów do pielęgnacji urody kobiety są zgodne – liczy się przede wszystkim skuteczność. Gdy już znajdą produkt, który zapewnia oczekiwane efekty, to bez względu na to, czy chodzi o nieskazitelną cerę, lśniące włosy czy gładką skórę, stają się wiernymi i lojalnymi klientkami.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket