Artykuły

Ekologiczna gra komputerowa

Ekologiczna gra komputerowa dla najmłodszych

2021-01-31

EkoEksperymentarium oferuje wyjątkową grę, która pozwoli dzieciom w łatwy, przyjemny i dostosowany do ich wieku sposób rozpoznać, jak codzienne czynności domowe wpływają na obecny i przyszły stan środowiska oraz w jaki sposób każdy, także dziecko, może zadbać o dobro planety.

Czytaj więcej...
Listopad

Listopad najlepszym miesiącem dla e-handlu

2020-12-31

Podczas drugiej fali pandemii e-sklepy sprzedają jeszcze więcej niż wiosną. Na platformie sklepów internetowych Shoper kupujący wydali w listopadzie łącznie o 93 proc., a w ostatni Black Friday o 53 proc. więcej niż rok temu. To był rekordowy miesiąc i dzień dla lidera polskiego e-commerce.

Czytaj więcej...
Ufundowała posiłki

Ufundowała posiłki dla personelu medycznego

2020-12-31

W trudnej, pandemicznej rzeczywistości małe gesty mają ogromne znaczenie. Grupa MTP zorganizowała akcję „Razem dla medyków”, której celem jest ufundowanie posiłków dla zaangażowanych w walkę z COVID-19 pracowników służby zdrowia. Dołączyło do niej blisko 50 przedsiębiorstw, wśród nich także grupa Amica.

Czytaj więcej...
Z własnym

Z własnym sklepem internetowym

2020-12-31

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Tiross Polska sp. z o.o. uruchomiła firmowy sklep internetowy. Dzięki niemu będą oni mieli dostęp do całego asortymentu bezpośrednio od producenta

Czytaj więcej...
Galerie handlowe

Galerie handlowe w Internecie

2020-12-31

Do największych przegranych 2020 r. należą centra handlowe. Wiosną musiały zamknąć się przed Wielkanocą oraz straciły znaczną część najważniejszego w tej branży IV kwartału. Sklepy przenoszą sprzedaż do sieci we własnym zakresie, podczas gdy galerie bezradnie czekają na kupujących.

Czytaj więcej...
Prezes grupy Amica Jacek Rutkowski

Prezes grupy Amica Jacek Rutkowski z nagrodą „Diamenty OPZZ”

2020-12-31

Rok 2020 kończy się dużym sukcesem dla grupy Amica – prezes Jacek Rutkowski został uhonorowany nagrodą „Diamenty OPZZ” w kategorii „Najlepszy Pracodawca”. Nagroda przyznawana jest związkowcom, organizacjom związkowym oraz pracodawcom, którzy szanują dialog społeczny.

Czytaj więcej...
Szorowarka orbitalna

Szorowarka orbitalna z nagrodą w konkursie branżowym

2020-12-31

Szorowarka BDS 43/Orbital C to urządzenie, które potrafi bardzo wiele i jednocześnie bardzo niewiele wymaga od operatora. Jest dziecinnie łatwa w obsłudze i poradzi sobie naprawdę z każdym zadaniem.

Czytaj więcej...
Rynek dużego AGD

Rynek dużego AGD w Polsce

2020-12-31

Ze sprzedażą tego asortymentu rynek poradził sobie znakomicie zarówno podczas pierwszej, jak i drugiej fali pandemii. Od kwietniowego zastoju, gdy w związku z nagłym zamknięciem sklepów dostawy do dystrybutorów zmalały o 23 proc., obserwowaliśmy dwucyfrową dynamikę wzrostu w każdym miesiącu 2020 r. w porównaniu do roku wcześniejszego (2019). Po jedenastu miesiącach sprzedaż ilościowa była aż o 11 proc. większa niż w tym okresie roku 2019.

Czytaj więcej...
Na archiDAY 2020

Na archiDAY 2020 online

2020-12-31

Marka Vestfrost po raz kolejny była partnerem archiDAY. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane dla architektów, projektantów wnętrz, designerów, dekoratorów czy stylistów, które co roku odbywa się w ramach targów Warsaw Home. Edycja 2020, która odbyła się w październiku, ze względu na pandemię została przeniesiona do Internetu.

Czytaj więcej...
Nowa data targów

Nowa data targów i pre-opening online!

2020-12-31

Tak jak globalne pandemie XIX i początku XX wieku dały początek współczesnej architekturze, tak koronawirus rewolucjonizuje dotychczasowe myślenie o przestrzeniach do mieszkania, pracy i spędzania czasu wolnego. Epidemia odcisnęła piętno także na wydarzeniach takich jak 4 Design Days. Organizatorzy, z uwagi na sytuację na świecie, zmuszeni byli do zmiany terminu imprezy.

Czytaj więcej...
Wspiera rodziny

Wspiera rodziny poszkodowane w pożarze

2020-12-31

Niesienie wsparcia i pomocy ludziom w potrzebie jest wpisane w DNA Grupy Amica. Na prośbę wójta gminy Porąbka – Pawła Zemanka producent sprzętu AGD przekazał darowiznę dwóm rodzinom, które w wyniku pożaru straciły dach nad głową.

Czytaj więcej...
Partnerem webinarów

Partnerem webinarów OKK! design

2020-12-31

30 listopada w ramach cyklu OKK! design odbyła się kolejna odsłona spotkań z architekturą i wyjątkowym wzornictwem. Z troski o wspólne bezpieczeństwo od początku pandemii wydarzenie przybrało formę webinarów. Tym razem po raz pierwszy Samsung znalazł się wśród partnerów wydarzenia.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket