Artykuły

Z pięcioma nagrodami

Z pięcioma nagrodami „German Design Award”

2020-01-02

Aż pięć nagród German Design Award przyznano niemieckiemu specjaliście od czyszczenia – firmie Kärcher. O wszystkich wyróżnieniach decyduje dwudniowe spotkanie panelowe.

Czytaj więcej...
Nagroda

Nagroda „Influencer’s Top 2019”

2020-01-02

System uzdatniania wody J.Shmidt 500 został oficjalnie wyróżniony w plebiscycie „Influencer’s Top 2019”, organizowanym przez portal allaboutlife.pl, w kategorii „Dom i wnętrze (filtrowanie wody)”.

Czytaj więcej...
Nagrodzony

Nagrodzony „Plus X Award”

2020-01-02

Niemiecki producent odkurzaczy po raz kolejny został doceniony za innowacyjność i jakość produktów. Linia Thomas Cycloon Hybrid zdobyła wyróżnienie „Plus X Award”.

Czytaj więcej...
Rozpoczął produkcję w Malezji

Rozpoczął produkcję w Malezji

2019-12-31

Firma iRobot, lider w branży robotów konsumenckich, ogłosiła, że oficjalnie rozpoczęła produkcję w Malezji, współpracując z Jabil Inc., światowym dostawcą rozwiązań produkcyjnych z siedzibą w Saint Petersburgu na Florydzie. Przedsiębiorstwo iRobot rozszerzyło swoje zdolności produkcyjne o nowy kraj w ramach inicjatywy strategicznej dywersyfikacji łańcucha dostaw.

Czytaj więcej...
Ambiente 2020

Ambiente 2020

2019-12-31

Od 7 do 11 lutego 2020 r. odbędą się czołowe światowe targi dóbr konsumpcyjnych Ambiente 2020.

Czytaj więcej...
Linia PROluxe Midnight

Linia PROluxe Midnight nagrodzona

2019-12-31

Marka Remington została nagrodzona wyróżnieniem „Plus X Award”. To konkurs, w ramach którego promowane są najciekawsze produkty w dziedzinie techniki, stylu życia oraz sportu.

Czytaj więcej...
Nowy rok, wiele zmian

Nowy rok, wiele zmian w gospodarce odpadami

2019-12-31

dr inż. Robert Wawrzonek – prezes zarządu ELECTRO – SYSTEM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA.

Rok 2020 będzie niewątpliwie wyjątkowym okresem zmian na rynku zagospodarowania odpadów w Polsce. Dotychczas wielokrotnie mieliśmy do czynienia ze zmianami sektorowymi, które dotyczyły pewnej wydzielonej grupy odpadów – czy to odpadów komunalnych w wypadku zmiany ustawy o utrzymaniu porządku i czystości w gminach, czy też elektroodpadów w wypadku zmiany ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym lub baterii przy nowelizacji ustawy o zużytych bateriach i akumulatorach.

Czytaj więcej...
Urządzenia do pielęgnacji twarzy i ciała

Urządzenia do pielęgnacji twarzy i ciała

2019-12-02

Elektronika z segmentu urodowego cieszy się coraz większą popularnością. Produkty te to nie tylko popularny sprzęt do pielęgnacji włosów. Modne stają się akcesoria, przy których pomocy zadbamy o cerę i ciało. Są one alternatywą dla czasochłonnych i kosztownych wizyt w salonach kosmetycznych.

Czytaj więcej...
Projekt JURA Campus

Projekt JURA Campus

2019-11-28

Światowy lider w branży automatycznych ekspresów do kawy – firma JURA – zainaugurował nowy projekt – JURA Campus. W nowoczesnym budynku powstanie laboratorium zajmujące się projektowaniem innowacji i nowych rozwiązań, które wdrażane będą w produktach firmy.

Czytaj więcej...
Przedłuża współpracę z Rogerem Federerem

Przedłuża współpracę z Rogerem Federerem

2019-11-27

Najsłynniejszy szwajcarski tenisista od 2006 r. jest ambasadorem marki JURA. Lider branży ekspresów automatycznych przedłużył umowę ze sportowcem o kolejne 5 lat, co zbiega się z nową kampanią komunikacyjną.

Czytaj więcej...
Nowoczesna stylizacja

Nowoczesna stylizacja i pielęgnacja włosów

2019-11-12

Urządzenia do stylizacji i pielęgnacji mają pomóc nam w urozmaiceniu domowych zabiegów stylizacyjnych i pielęgnacyjnych. Dużym atutem jest też to, że ułatwiają zachowanie zdrowego wyglądu włosów i skóry. Mogą także zaoszczędzić nasz czas, a i nierzadko pieniądze, bowiem wiele czynności można wykonać w domu.

Czytaj więcej...
Odgrzewanie, grillowanie i...

Odgrzewanie, grillowanie i... pieczenie

2019-11-12

Kuchnia mikrofalowa może służyć nie tylko do podgrzewania potraw, ale również do grillowania, a nawet pieczenia, tak jak w wypadku klasycznych piekarników do zabudowy lub tych wykorzystywanych w kuchniach wolnostojących. Możliwości obecnie produkowanych modeli są naprawdę spore.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket