Artykuły

Różnorodne konstrukcje okapów

Różnorodne konstrukcje okapów

2020-02-03

Wybierając okap zwykle mierzymy na początku przestrzeń przeznaczoną na jego montaż. Potem patrzymy na kształt, bryłę i kolor urządzenia. Oczywiście, wygląd okapu to rzecz ważna, ale pamiętajmy: okap powinno się wybrać przede wszystkim przy uwzględnieniu parametrów technicznych, a dopiero w drugiej kolejności pod względem stylistyki i wzornictwa.

Czytaj więcej...
Grzanie i gotowanie

Grzanie i gotowanie w zabudowie

2019-12-31

Szuflada grzejna to ciekawa propozycja zwłaszcza dla tych osób, które szukają nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań AGD do swojej kuchni. Z urządzenia z pewnością zadowoleni będą nie tylko dorośli, ale także najmłodsi domownicy, którzy dzięki szufladzie grzewczej mogą w niej z łatwością przygotować słodkie przysmaki, np. gorącą czekoladę.

Czytaj więcej...
Poziom emisji hałasu

Poziom emisji hałasu w dużym AGD

2019-12-30

Tym razem przyjrzymy się jednemu z najbardziej niepozornych, ale bardzo ważnych parametrów pracy urządzeń, jakim jest poziom wytwarzanego hałasu. Dźwięki wytwarzane przez AGD nie muszą być uciążliwe. Muszą jednak zostać spełnione pewne warunki. Urządzenia powinny być zaawansowane technicznie, wyposażone w odpowiednie podzespoły, a ponadto prawidłowo podłączone, ustawione i wypoziomowane.

Czytaj więcej...
Montaż

Montaż i podłączenie pralki

2019-12-30

Bardzo istotne w wypadku pralki jest jej prawidłowe przyłączenie do źródeł wody i energii elektrycznej oraz montaż. Dotyczy to zresztą praktycznie wszystkich urządzeń pralniczych, a nie zawsze jest to takie proste, jakby się mogłoby wydawać.

Czytaj więcej...
Przydatne funkcje i rozwiązania

Przydatne funkcje i rozwiązania

2019-12-30

Wybierając pralkę warto mieć na uwadze jej walory użytkowe oraz ciekawe rozwiązania i funkcje, które umilą i usprawnią pracę z tymi urządzeniami i oszczędzą jakże ważną dla wszystkich energię i czas.

Czytaj więcej...
Prawidłowe użytkowanie pralki

Prawidłowe użytkowanie pralki

2019-12-30

Po zainstalowaniu sprzętu nie należy zapominać o jego właściwej eksploatacji.Aby pralka służyła nam przez długi czas, a tkaniny były czyste i pachnące, należy przestrzegać kilku prostych, ale ważnych zasad. Nadrzędna z nich jest ta, że tylko stałe i dokładne czyszczenie oraz konserwacja mogą zapewnić komfort i długowieczność urządzeń.

Czytaj więcej...
Różnorodne

Różnorodne programy prania

2019-12-30

Profesjonalnie zaprojektowane urządzenia skonstruowane są tak, aby ułatwić codzienną pracę z nimi i wyeliminować zbędną regulację funkcji i składowych programu prania. Można wręcz stwierdzić, że programy automatyczne zrewolucjonizowały rynek pralniczy. Stały się nieocenionym udogodnieniem, oszczędnością czasu, a także energii i detergentów.

Czytaj więcej...
Efektywne i oszczędne

Efektywne i oszczędne pranie odzieży

2019-12-30

Pralka powinna nie tylko zapewniać skuteczne pranie ubrań, ale również oszczędzać wodę i energię elektryczną. O tym, jaką ilość energii zużywa urządzenie podczas standardowej pracy informują nas etykiety efektywności energetycznej. Zgodnie z przepisami każda pralka powinna być opatrzona etykietą, która w sposób widoczny, a przede wszystkim jasny i zrozumiały dla konsumenta, poinformuje o jej podstawowych parametrach.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket