Artykuły

Nawilżacze powietrza

Nawilżacze powietrza do domu i do pracy

2022-01-09

Okres zimowy to czas, kiedy korzystamy z centralnego ogrzewania, które zmniejsza wilgotność powietrza. Dbanie o właściwy poziom nawilżenia powietrza ma wpływ na nasze zdrowie zmniejsza problemy z gardłem, łagodzi skutki alergii i astmy. Do wyboru mamy nawilżacze parowe, ultradźwiękowe i ewaporacyjne, które mogą być ozdobą w pokoju.

Czytaj więcej...
Wielofunkcyjne

Wielofunkcyjne oczyszczacze powietrza

2021-10-08

Sezon jesienno − zimowy to przede wszystkim zagrożenia spowodowane pogorszeniem jakości powietrza przez spalanie szkodliwych substancji i zwiększenie zachorowań na grypę, czy infekcje spowodowane wirusem SARS-CoV-2. Ze względu na epidemię zalecane jest przebywanie w domu. Tym bardziej przydatny będzie oczyszczacz, aby zapewnić czyste powietrze.

Czytaj więcej...
Lampy i urządzenia

Lampy i urządzenia do dezynfekcji

2021-07-06

Coraz więcej zagrożeń dla naszego zdrowia wynika z pogorszenia jakości powietrza przez zwiększenie zachorowań na infekcje dróg oddechowych i trwającą pandemię wirusa SARS-CoV-2. Źródłem zarazków mogą być też przedmioty, na których mogą utrzymywać się szkodliwe mikroorganizmy. W walce z nimi są skuteczne oprawy z promiennikami UV-C i oczyszczacze powietrza z lampami UV-C.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne nie tylko na lato

2021-06-04

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne (kompaktowe), ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji, jak klimatyzacja ścienna typu split i są one atrakcyjne cenowo.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory i klimatyzery

Klimatyzatory i klimatyzery przenośne

2021-05-11

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne kompaktowe i klimatyzery, ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji, jak klimatyzacja ścienna typu split, i są atrakcyjne cenowo.

Czytaj więcej...
Wentylatory i cyrkulatory

Wentylatory i cyrkulatory na lato

2021-04-04

Wentylatory to najtańszy sposób radzenia sobie z upałami. Na rynku jest ich duży wybór: podłogowe, biurkowe i kolumnowe. Mają prostą budowę i sprawdzają się w domowych warunkach oraz w pracy. Do dużych powierzchni są polecane cyrkulatory stawiane na podłodze.

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe osuszacze powietrza

2021-03-07

Często zdarza się tak, że w pomieszczeniach jest zbyt duża wilgotność, wówczas potrzebny jest osuszacz, który uchroni ściany przed grzybem czy pleśnią lub wysuszy szybciej pranie. Wiele z nich ma atrakcyjne dodatkowe opcje lub wyposażenie, jak oczyszczanie powietrza czy lampa UV.

Czytaj więcej...
Nawilżacze i aromatyzery -

Nawilżacze i aromatyzery - komfortowe powietrze

2021-01-31

Dbanie o właściwy poziom nawilżenia powietrza ma wpływ na nasze drogi oddechowe, łagodzi skutki alergii i astmy. W dobrze nawilżonym pomieszczeniu lepiej się śpi i odpoczywa. Atrakcyjnym dodatkiem są aromatyzery, rozpylające olejki zapachowe, które mogą leczyć lub tworzyć przyjemny nastrój.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket