Artykuły

Paczki Sport i Film

CANAL+

Paczki Sport i Film w nowych ofertach Canal+

2021-06-24

Canal+ wprowadza do sprzedaży paczkę Film z dostępem do 12 kanałów premium Canal+ i HBO oraz paczkę Sport, uzupełnioną dodatkowo kanałami Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

Czytaj więcej...
„Kibicuj naszym”

CYFROWY POLSAT

„Kibicuj naszym” – nowa promocja

2021-06-24

Z okazji wielu ważnych wydarzeń sportowych Cyfrowy Polsat wprowadził nową promocję w usłudze telewizyjnej – „Kibicuj naszym”.

Czytaj więcej...
Sportowe emocje na telewizorach

LG

Sportowe emocje na telewizorach LG OLED 2021

2021-05-26

Duży ekran telewizora jest niezastąpiony do oglądania widowisk sportowych na żywo i grania w najlepsze gry sportowe 4K / 120 Hz. Tegoroczna seria telewizorów LG OLED ma doskonałe parametry obrazu i funkcje przydatne do grania oraz oglądania sportu.

Czytaj więcej...
„Sportowe emocje z TCL”

TCL

„Sportowe emocje z TCL” – rusza kolejna promocja konsumencka chińskiej marki

2021-05-19

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, firma TCL, drugi producent telewizorów na świecie, przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję konsumencką, która pozwoli cieszyć się sportowymi emocjami jeszcze długo po zakończeniu mistrzostw. Kampania promocyjna pod hasłem „Sportowe emocje z TCL” potrwa od 17 maja do 20 czerwca 2021 r.
 

Czytaj więcej...
Najlepsze telewizory Android TV

VESTEL POLAND

Najlepsze telewizory Android TV na prezent

2020-12-23

Firma Vestel przygotowała atrakcyjną promocję na telewizory marek JVC, Hitachi i Toshiby. w cenie smartfona.

Czytaj więcej...
Wielka promocja

SAMSUNG

Wielka promocja na wielkie ekrany

2020-12-08

Duży telewizor to pojęcie względne, ale jedno jest pewne – większy ekran oznacza lepsze, bardziej wciągające i rzeczywiste wrażenia z oglądania. W ramach promocji, kupując wybrane telewizory Samsung QLED 4K i 8K o przekątnej 65 cali i większe, można zyskać kartę podarunkową na kolejne zakupy. Promocja trwa do 20 grudnia w wybranych sieciach sprzedaży.

 

Czytaj więcej...
Świąteczna

CYFROWY POLSAT

Świąteczna oferta telewizji

2020-12-07

Wśród świątecznych propozycji znalazły się proste pakiety, a w nich atrakcyjne kanały, swoboda wyboru oraz nowoczesne dekodery i funkcje pozwalające oglądać telewizję na własnych zasadach.

Czytaj więcej...
Świąteczna promocja

PLATFORMA CANAL+

Świąteczna promocja z dekoderami 4K

2020-12-07

Platforma Canal+ ruszyła ze świąteczną promocją na ofertę telewizji satelitarnej i telewizji przez Internet oraz dostępem do nowoczesnych dekoderów 4K w promocyjnych cenach.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket