Artykuły

Wymień stare urządzenia

REMONDIS ELECTRORECYCLING I ELECTRO-SYSTEM

Wymień stare urządzenia na roślinę do sadzenia

2020-07-28

27 czerwca w Skierniewicach przy ul. Rawskiej 58 odbyła się jubileuszowa, 10. edycja akcji „Wymień stare urządzenia za roślinę do sadzenia”, organizowanej przez firmy REMONDIS Electrorecycling i ELECTRO-SYSTEM.

Czytaj więcej...
Prawidłowe postępowanie

ELEKTROEKO

Prawidłowe postępowanie z elektroodpadami

2019-12-03

Obchody Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci odbywały się w tym roku pod znakiem eksperckich konferencji i debat w Ministerstwach Środowiska oraz Przedsiębiorczości i Technologii, pikników edukacyjnych dla dzieci oraz zbiórek e-odpadów w firmach czy instytucjach. A dyskutować i edukować jest o czym, bo jak wynika z badań przeprowadzonych przez GfK Polonia na zlecenie organizacji odzysku ElektroEko, co piąty Polak pozbywa się elektrośmieci w sposób nielegalny.

Czytaj więcej...
Kolejny

IMM COLOGNE

Kolejny sukces targów

2019-05-08

Projektanci, architekci z całego świata oraz miłośnicy wyjątkowego wzornictwa na najwyższym poziomie spotkali się w styczniu podczas targów imm Cologne. Przez cały tydzień znamienite marki wnętrzarskie prezentowały najnowsze projekty i wyznaczyły trendy dla branży na kolejne kwartały 2019 r.

Czytaj więcej...
Elektryczny car sharing w Warszawie

INNOGY POLSKA

Elektryczny car sharing w Warszawie

2019-04-03

Innogy Polska uruchamia pierwszy w Warszawie, największy w Polsce oraz jeden z największych w Europie w pełni elektryczny car sharing pod nazwą innogy go!. Na konferencji prasowej dziennikarze dowiedzieli się jakie zalety mają samochody elektryczne i wynajem elektrycznego samochodu na minuty.

Czytaj więcej...
Targi oświetleniowe prowincji Zhejiang

TARGI

Targi oświetleniowe prowincji Zhejiang na targach Światło 2019

2019-03-22

W ostatnich latach współpraca gospodarczo-handlowa pomiędzy Chinami a Polską nieustannie się zacieśnia. Rośnie także zainteresowanie artykułami pochodzącymi z Chin. Dowodem tego jest już kolejna edycja targów Zhejiang International Trade Exhibition Poland, które odbyły się podczas Targów Światło2019 w Warszawie.

Czytaj więcej...
Dobra zmiana w oświetleniu LED

POL-LIGHTING

Dobra zmiana w oświetleniu LED - stawiamy na jakość

2017-11-29

23 listopada w Bibliotece UW w Warszawie odbyła się konferencja zorganizowana przez Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-Lighting. Tegoroczna edycja była skoncentrowana na problemach związanych z obecnością na polskim rynku produktów oświetleniowych LED (ang. light-emitting diode) o niewłaściwych parametrach. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objął Polski Komitet Oświetleniowy.

Czytaj więcej...
Konferencja

PHILIPS LIGHTING

Konferencja „Czy dbasz o swoje oczy”

2017-10-14

fot. Przemek Blechman

W przeddzień tegorocznego Światowego Dnia Wzroku 12 października Philips Lighting, światowy lider w branży oświetleniowej zorganizował konferencję prasową na temat wpływu oświetlenia na wzrok i samopoczucie

Czytaj więcej...
Warsztaty oświetleniowe firmy

ZUMTOBEL GROUP

Warsztaty oświetleniowe firmy Zumtobel i Zumtobel Group Services

2017-10-11

W Warszawie na początku października odbyły się warsztaty poświęcone najnowszym rozwiązaniom w IoT, obejmujące komunikację, zarządzanie danymi i dodatkowymi usługami w oparciu o infrastrukturę oświetleniową.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket