Artykuły

Udogodnienia

IFA

Udogodnienia dla gości targowych z branży

2022-08-15

Targi IFA w Berlinie to najefektywniejsze na świecie miejsce spotkań przemysłu i handlu. Od 2 do 6 września w tym miejscu sprzedawcy i kupujący będą mogli ponownie zapoznać się z najnowszymi produktami i wspólnie z czołowymi markami elektroniki użytkowej i sprzętu AGD przygotować się na koniec roku.

Czytaj więcej...
Ponad 80 proc. berlińskich terenów targowych

IFA

Ponad 80 proc. berlińskich terenów targowych już zarezerwowanych

2022-08-03

Zajmując ponad 30 hal targowych i kilka specjalnych ekspozycji, IFA 2022 wypełni historyczne tereny wystawowe w sercu Berlina. We wrześniu tego roku IFA ponownie wyraźnie spełnia swoje oczekiwania jako czołowe na świecie targi elektroniki użytkowej i domowej. Swój udział w wydarzeniu potwierdziły marki z całego świata i wszystkich branż.

Czytaj więcej...
Otwiera nową erę

SAMSUNG

Otwiera nową erę Connected Living

2022-08-02

W czerwcu 2022 r. w Korei Południowej odbyła się światowa premiera rozwiązania SmartThings Home Life, dzięki któremu użytkownicy sprzętów gospodarstwa domowego z całego świata uzyskali dostęp do kompleksowej gamy unikalnych rozwiązań smart home. Usługa SmartThings Home Life, która zadebiutowała w tegorocznej linii urządzeń Bespoke Home 2022, została uruchomiona w czerwcu br. aż w 97 państwach całego świata.

Czytaj więcej...
Rozpoczęła sprzedaż biletów

IFA

Rozpoczęła sprzedaż biletów dla odwiedzających

2022-07-19

Fascynaci nowinek technicznych i technologicznych mogą już być pewni, że IFA otworzy swoje podwoje w świecie rzeczywistym. Wydarzenie zaplanowano na dni od 2 do 6 września 2022 r. Oprócz najnowszych produktów, usług i trendów czołowych marek największe na świecie targi elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego zaprezentują również program rozrywkowy dla publiczności.

Czytaj więcej...
IV Kongres AGD

APPLiA POLSKA

IV Kongres AGD w Łodzi

2022-07-07

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna już po raz czwarty gościła reprezentacje czołowych producentów i dystrybutorów sprzętu AGD w Polsce podczas Kongresu AGD.

Czytaj więcej...
IFA 2022

IFA

IFA 2022 nowe otwarcie

2022-07-02

IFA to największe na świecie targi elektroniki konsumenckiej – pełny przegląd rynku RTV, AGD i IT, ważne miejsce prezentacji światowych premier nowości oraz najnowszych osiągnięć i trendów, miejsce spotkań osób z branży.

Czytaj więcej...
Globalni detaliści

IFA

Globalni detaliści przygotowują się do targów

2022-05-16

Detaliści z całego świata deklarują, że chętnie wezmą udział w targach IFA 2022, ponieważ muszą przygotować się na nowe oczekiwania konsumentów w przyszłości po pandemii.

Czytaj więcej...
Berlińskie targi wznawiają działalność

IFA

Berlińskie targi wznawiają działalność

2022-05-12

Od 2 do 6 września 2022 r., po przerwie spowodowanej pandemią, targi IFA w Berlinie zgromadzą czołowe światowe marki z branży elektroniki użytkowej, AGD, informacyjnej i telekomunikacyjnej, zapewniając wyjątkową okazję i platformę do odbudowy globalnego przemysłu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket