Artykuły

Limitowana zimowa edycja

Limitowana zimowa edycja kapsułek Cafissimo

2023-10-07

W połowie października do oferty marki Tchibo dołączą dwa nowe, limitowane smaki kapsułek z serii Winter Edition, które będą idealnie komponować się z aurą tej pory roku.

Czytaj więcej...
Poleca

Poleca roślinne zamienniki mleka do kawy

2023-10-07

Cappuccino, latte macchiato czy flat white – każdy miłośnik kawy wie, że dla stworzenia idealnej kawy z mlekiem mleczna pianka jest niemal tak samo ważna jak espresso. Na czym polega spienianie mleka i jakich zamienników używać, najlepiej wyjaśnia marka Siemens.

Czytaj więcej...
Oficjalnym sponsorem XII edycji programu

Oficjalnym sponsorem XII edycji programu „MasterChef”

2023-10-07

Z końcem lata ruszyła XII już edycja znanego programu „MasterChef”, emitowanego przez stację TVN. Popularny program od lat przyciąga duże grono widzów. Odcinki zeszłorocznej edycji oglądane były przez średnio 1,12 mln osób. 

Czytaj więcej...
Aktualizacja systemu

Aktualizacja systemu iRobot OS 7.0

2023-10-06

Bazując na zwyczajach mieszkańców, uwarunkowaniach domu, a nawet porze roku, system operacyjny iRobot OS tworzy spersonalizowane sugestie sprzątania. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika i w razie potrzeby można nimi zarządzać w aplikacji iRobot Home.

Czytaj więcej...
Rozszerza portfolio

Rozszerza portfolio małego AGD

2023-10-06

Sharp Consumer Electronics, jedna z czołowych firm technologicznych na świecie, rozszerza kategorię małych urządzeń AGD (SAS) o dwie nowe serie produktów – frytkownice beztłuszczowe i odkurzacze bezprzewodowe. Nowości były prezentowane na targach IFA 2023.

Czytaj więcej...
Gama nowości i kampania

Gama nowości i kampania „Zelmer jestem”

2023-10-06

Podczas tegorocznych targów IFA po raz kolejny odwiedzjący mogli zapoznać się z ofertą marki Zelmer. Nie zabrakło nowości z sektora kuchennego i domowego oraz wielu atrakcyjnych produktów, co tylko potwierdza znakomitą kondycję marki.

Czytaj więcej...
AB Innovation Days

AB Innovation Days już po raz 9!

2023-10-05

W dniach 7-8 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja AB Innovation Days. To jedno z ważniejszych wydarzeń w branży AGD-RTV, którego organizatorem jest wrocławska spółka AB SA.

Czytaj więcej...
Podsumowuje

Podsumowuje pierwsze półrocze 2023 r.

2023-10-05

Największy polski producent AGD w naturalny sposób odczuwa osłabienie koniunktury rynkowej w Europie i negatywne uwarunkowania makroekonomiczne, ale dzięki elastyczności i inicjatywom dostosowawczym, podejmowanym już od drugiej połowy zeszłego roku, wyraźnie zwiększył zyskowność na poziomie operacyjnym.

Czytaj więcej...
Max Expo 2023

Max Expo 2023 – z pasją, rozmachem i pomysłem

2023-10-03

Za nami kolejna edycja targów branżowych Max Expo. To już ósma odsłona, na której spotkały się czołowe firmy z sektorów AGD, RTV i multimediów oraz dostawcy i przedstawiciele sieci Max Elektro i Max Kuchnie.

Czytaj więcej...
Dynamicznie

Dynamicznie rozwija segment klimatyzacji

2023-09-29

Choć firma TCL znana jest przede wszystkim jako producent telewizorów, to intensywnie działa również w innych sektorach, np. w klimatyzacji.

Czytaj więcej...
X Kongres

X Kongres Serwisów AGD

2023-09-19

Już 10 listopada APPLiA Polska po raz dziesiąty zorganizuje Kongres Serwisów AGD. Czołowe branżowe wydarzenie stanowi platformę dyskusji nad przyszłymi wyzwaniami stojącymi przed firmami.

Czytaj więcej...
Konrad Pokutycki

Konrad Pokutycki wyróżniony medalem 600-lecia Łodzi

2023-09-18

Łódź wyjątkowo hucznie obchodzi jubileusz 600-lecia nadania praw miejskich. Z tej okazji 600 łodzian zostanie wyróżnionych pamiątkowymi medalami za zasługi wobec miasta.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket