Artykuły

Selektory odpadów

Selektory odpadów do kuchni

2021-06-01

Odpowiednio dopasowane do kuchennej zabudowy selektory odpadów pozwalają zaaranżować w domu ekologiczną strefę odpadków. Segregując śmieci, nie tylko zachowujemy porządek, ale przede wszystkim dbamy o środowisko.

Czytaj więcej...
Ceramiczne zlewy i baterie

Ceramiczne zlewy i baterie w kuchennej aranżacji

2021-05-04

Przy wyborze zlewozmywaka czy baterii kuchennej zwracamy uwagę na to, z czego są one wykonane. Jednym z materiałów wykorzystywanych do produkcji tych elementów kuchennego wyposażenia jest ceramika. Podpowiadamy, czym charakteryzują się tego typu modele i na co zwrócić uwagę przy wyborze ceramicznego zlewozmywaka i baterii?

Czytaj więcej...
Stalowa elegancja i funkcjonalność,

Stalowa elegancja i funkcjonalność, czyli komfortowe zmywanie

2021-02-06

Zlewozmywak i bateria kuchenna to „tandem” praktycznie nie do zastąpienia w każdym domu. Nawet w dobie popularności zmywarek nie ma mowy o tym, aby w kuchennej zabudowie zabrakło tych dwóch wspomnianych elementów. Jednymi z najpopularniejszych są modele stalowe, które doskonale prezentują się zarówno w kuchniach tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Czytaj więcej...
Co warto wiedzieć

Co warto wiedzieć o zlewozmywakach?

2020-09-26

Od konstrukcji i parametrów technicznych zlewozmywaka zależy sposób jego instalacji w kuchennej zabudowie. I nie ma tu znaczenia, z czego jest zrobiony, ani to w ile komór jest wyposażony. Przy wyborze odpowiedniego modelu warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje i rozwiązania, jakie wykorzystuje.

Czytaj więcej...
Różnorodne rodzaje

Różnorodne rodzaje zlewozmywaków

2020-09-26

Stosowane w kuchennych wnętrzach zlewozmywaki możemy dzielić według rozmaitych kryteriów. Jednym z najistotniejszych jest ten uwzględniający nie ich kształty, nie gabaryty, a materiały, z jakich są produkowane.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki

Zlewozmywaki – wyjątkowe modele, praktyczne rozwiązania

2019-05-07

Zlewozmywaki zaskakują swoją funkcjonalnością i innowacyjnością. Obecnie produkowane modele są pełnowartościowym wyposażeniem każdej kuchni, a na dodatek producenci wciąż je upiększają i ulepszają, wyposażając w rozmaite rozwiązania i opracowując przeznaczone specjalnie do nich akcesoria.

Czytaj więcej...
Montaż

Montaż i instalacja

2019-01-18

Z niektórymi zlewozmywakami można sobie poradzić samodzielnie. Warto jednak zawsze skorzystać z usług profesjonalistów. Zanim zainstalujemy zlewozmywak powinniśmy zapoznać się z pewnymi aspektami technicznymi.

Czytaj więcej...
Zalety kompozytów

Zalety kompozytów - warto je wybrać?

2018-01-18

Zlewozmywaki kompozytowe uważane są za jedne z najodporniejszych zlewozmywaków dostępnych na rynku, głównie ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane. Kompozyt to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne i lepiej niż inne materiały znoszący używane w gospodarstwie domowym środki chemiczne.

Czytaj więcej...
Kompozyt

Kompozyt w kuchni

2018-01-18

Zlewozmywak to miejsce, które w kuchni jest najbardziej eksploatowane. Służy nie tylko do mycia naczyń, ale też jest nieocenionym pomocnikiem w obróbce warzyw czy owoców.

Czytaj więcej...
Środki czyszczące

Środki czyszczące pod lupą

2018-01-18

Aby kuchnia lśniła i pachniała czystością, warto zagwarantować sobie specjalne środki, które sprawią, że szkło, akryl, ceramika czy tworzywa kompozytowe staną się jak nowe. Dodatkowo większość środków ma właściwości odkażające, zapewniające higieniczność bez cienia bakterii czy grzybów.

Czytaj więcej...
Czyszczenie

Czyszczenie – higiena i trwałość

2017-01-16

Zlewozmywak jest niestety miejscem, w którym nie brakuje bakterii, zwłaszcza przy odpływie. Właśnie dlatego, utrzymywanie go w czystości jest tak istotne. Nie znaczy to jednak, że można go myć używając „agresywnie” działających środków chemicznych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket