Artykuły

Parametry i funkcje

Parametry i funkcje baterii kuchennych

2020-09-26

Baterie kuchenne to, wbrew pozorom, dość różnorodna i funkcjonalna grupa produktów. Różnią się one od siebie m.in. materiałem wykonania, kształtem czy sposobem montażu.

Czytaj więcej...
Kompozyt

Kompozyt w kuchni

2018-01-18

Zlewozmywak to miejsce, które w kuchni jest najbardziej eksploatowane. Służy nie tylko do mycia naczyń, ale też jest nieocenionym pomocnikiem w obróbce warzyw czy owoców.

Czytaj więcej...
Środki czyszczące

Środki czyszczące pod lupą

2018-01-18

Aby kuchnia lśniła i pachniała czystością, warto zagwarantować sobie specjalne środki, które sprawią, że szkło, akryl, ceramika czy tworzywa kompozytowe staną się jak nowe. Dodatkowo większość środków ma właściwości odkażające, zapewniające higieniczność bez cienia bakterii czy grzybów.

Czytaj więcej...
Czyszczenie

Czyszczenie – higiena i trwałość

2017-01-16

Zlewozmywak jest niestety miejscem, w którym nie brakuje bakterii, zwłaszcza przy odpływie. Właśnie dlatego, utrzymywanie go w czystości jest tak istotne. Nie znaczy to jednak, że można go myć używając „agresywnie” działających środków chemicznych.

Czytaj więcej...
Czysta woda

Czysta woda prosto z kranu

2017-01-16

Dziś jest to możliwe dzięki wyspecjalizowanym filtrom, które można instalować w kuchni i to w różnych wariantach, zależnie od wielkości poboru wody, a co się z tym wiąże również od częstotliwości gotowania.

Czytaj więcej...
Nowe rozwiązania

Nowe rozwiązania w bateriach kuchennych

2017-01-16

Jak to już wielokrotnie podkreślaliśmy, armatura kuchenna, to nie kran, to urządzenie, które potrafi wiele więcej niż się po nim spodziewamy, a producenci nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Czytaj więcej...
Baterie

Baterie kuchenne

2017-01-16

Bez nich zlewozmywak w ogóle nie ma racji bytu. Mało tego, dziś mówi się o nich nawet, że są jego swoistą ozdobą, a nawet samej kuchni, bo to element wyposażenia widoczny z każdej strony. Dlatego wybór armatury kuchennej jest równie ważny, co i zlewozmywaka.

Czytaj więcej...
Determinanty

Determinanty dobrej baterii kuchennej

2017-01-16

Od niej dużo zależy, więc jej jakość nie może być obojętna przyszłemu użytkownikowi. Warto, zatem zwrócić uwagę zarówno to, co ma w środku, a od czego zależy sprawne działanie armatury, jak i na jej staranne wykończenie.

Czytaj więcej...
Parametry,

Parametry, dane, liczby

2017-01-13

Zanim zdecydujemy, jaki zlewozmywak wybrać, dobrze jest poznać pewne dane dotyczące, np. materiału, z jakiego jest zrobiony, od tego, bowiem zależy trwałość i odporność urządzenia. Warto również dobrze wymierzyć miejsce, w którym będzie zamontowany, by wybrać model odpowiedniej wielkości.

Czytaj więcej...
Jaki wybrać

Jaki wybrać zlewozmywak i baterię?

2017-01-13

To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadajemy sobie przed zakupem wyposażenia. Jednak odpowiedź nie zawsze jest łatwa, zwłaszcza wtedy, kiedy nie wiemy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru jednego z ważniejszych sprzętów w domu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket