Artykuły

Robot odkurzający

Robot odkurzający Roomba i7+

2019-03-01

Samodzielny jak nigdy

Marka iRobot, jako pionier w branży robotyki, zaprezentowała na polskim rynku najnowszy i najbardziej zaawansowany robot odkurzający w swojej ofercie. Roomba i7+. Dzięki wprowadzonym innowacjom urządzenie jest niezwykle samodzielne, a od użytkownika wymaga minimalnej ingerencji.

Czytaj więcej...
Robot sprzątający

Robot sprzątający Roomba e5

2019-02-20

W modelu Roomba e5 firma iRobot zastosowała szereg rozwiązań, które czynią automatyczne sprzątanie jeszcze skuteczniejszym i wydajniejszym. Nie zabrakło tutaj m.in. łączności z aplikacją mobilną. Warto dodać, że nowa Roomba to także zmiana w nazewnictwie produktów, które dystrybuuje w Polsce gdyńska spółka DLF.

Czytaj więcej...
Odkurzacz

Odkurzacz Cycloon Hybrid Amfibia

2019-01-03

Seria innowacyjnych odkurzaczy Cycloon Hybrid marki Thomas wzbogaciła się o model Amfibia, który oprócz hybrydowej konstrukcji wyróżnia możliwość zmywania podłóg i prania.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro Max Aqua

2018-11-30

Odkurzacz SpeedPro Max Aqua pełni funkcję wielofunkcyjnego urządzenia sucho/mokro. Może on pracować w wielu konfi guracjach, w tym jako odkurzacz ręczny. Wyposażono go w innowacyjną nasadkę 360° oraz efektywny system AquaBoost. Dzięki tym rozwiązaniom SpeedPro Max Aqua pomoże utrzymać dom w nienagannym stanie, a użytkownik zaoszczędzi wiele cennego czasu.

Czytaj więcej...
Odkurzacz pionowy

Odkurzacz pionowy VP4200 Wet and Dry

2018-11-06

Unikalna konstrukcja odkurzacza pionowego Concept VP4200 Wet and Dry czyni z niego urządzenie wszechstronne, które pozwoli zadbać o porządek w całym domu i znacznie skróci czas sprzątania.

Czytaj więcej...
Roboty sprzątające

Roboty sprzątające Scout RX2

2018-10-26

Najnowszy model robota sprzątającego marki Miele – Scout RX2 dostępny jest w dwóch wersjach. Obie wyróżniają się skutecznym systemem sprzątania oraz możliwością sterowana za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dzięki niewielkiej wysokości, wynoszącej 8,5 cm, sprzęt znakomicie sprawdzi się w czyszczeniu niewielkich przestrzeni pod meblami i pomiędzy nimi.

Czytaj więcej...
Odkurzacz piorący Pet & Family Plus

Odkurzacz piorący Pet & Family Plus z filtrem wodnym Aqua+

2018-07-05

Każdy właściciel zwierząt wie, jak uciążliwe potrafi być sprzątanie sierści lub usuwanie plam. Dlatego też specjalnie dla nich firma Thomas zaprezentowała odkurzacz Pet & Family Plus, który jest prawdziwym specjalistą w tej dziedzinie.

Czytaj więcej...
Roboty odkurzające Roomba 671, 675 i 676

Roboty odkurzające Roomba 671, 675 i 676 ze sterowaniem bezprzewodowym Wi-Fi

2018-07-05

Znana i ceniona na rynku urządzeń automatycznych marka iRobot stale rozwija ofertę swoich robotów odkurzających. Tym razem seria 600, której dystrybucją w Polsce zajmuje się firma DLF z Gdyni, powiększyła się o modele 671, 675 oraz 676. Poza efektywnym, skutecznym czyszczeniem i bogatą funkcjonalnością istnieje teraz także możliwość sterowania za pomocą Wi-Fi.

Czytaj więcej...
PUREi9 – premiera rewolucyjnego

PUREi9 – premiera rewolucyjnego robota trzeciej generacji

2017-10-06

Inteligentny dom przyszłości. To miejsce, w którym zdalnie połączone urządzenia sprawią, że każdy dzień będzie przyjemnością. To miejsce, w którym sprzęty wykonają część domowych obowiązków, a my w tym czasie będziemy mogli skupić się na rzeczach, które naprawdę sprawiają radość. Teraz jest to możliwe. Na koniec ubiegłego tygodnia Electrolux wprowadził najnowszego robota trzeciej generacji, którym za pomocą mobilnej aplikacji można zdalnie sterować z każdego miejsca na świecie. Nadszedł nowy porządek. Nadszedł Electrolux PUREi9.

Czytaj więcej...
Roboty sprzątające

Roboty sprzątające Roomba 891, 895, 896

2017-09-12

Roomba to sztandarowa seria robotów sprzątających amerykańskiego producenta. Obecnie firma wprowadza do oferty w Polsce kolejne trzy modele z uznanej i najwyższej serii Roomba 800.

Czytaj więcej...
Robot sprzątający

Robot sprzątający Air AH-157

2017-09-11

Nowy robot sprzątający Air AH-157 marki Robojet zapewni dużą skuteczność sprzątania dzięki sprzątaniu i myciu na mokro oraz szerokiemu wachlarzowi funkcji z systemem dezynfekcji na czele.

Czytaj więcej...
Roboty sprzątające

Roboty sprzątające Roomba 695 i Roomba 696

2017-08-09

Roomba to jedna ze sztandarowych serii robotów sprzątających amerykańskiego producenta. Obecnie firma wprowadza do oferty w Polsce dwa modele robotów odkurzających: Roomba 695 oraz Roomba 696.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket