Artykuły

Ekspresy do

Ekspresy do kawy do zabudowy

2021-12-03

Sprzęty gospodarstwa domowego do zabudowy cieszą się dużą popularnością. Możemy zabudować nie tylko płytę, piekarnik czy okap, ale również ekspres do kawy. Zabudowany ekspres do kawy sprawia, że nie tylko możemy cieszyć się pyszną kawą, ale w dodatku spójnie zaaranżować kuchnię.

Czytaj więcej...
Akcesoria do ekspresów do kawy

Akcesoria do ekspresów do kawy

2021-11-13

Gdy już wybierzemy ekspres, nieważne, czy automatyczny, przelewowy, czy kolbowy, to warto go wyposażyć w dodatkowe akcesoria, dzięki którym łatwiej przygotujemy ulubioną kawę lub będzie ona jeszcze lepiej smakować.

Czytaj więcej...
Spójne

Spójne linie wzornicze

2021-11-01

Linia wzornicza to nic innego jak seria produktów o tej samej bądź bardzo podobnej stylistyce elementów wykończeniowych, dekoracji czy całych frontów urządzeń. Linie wzornicze w dużym sprzęcie kuchennym AGD to wyjątkowo ciekawa i spójna oferta. Po zamontowaniu w kuchni stanowią integralną i efektowną jej część. Mogą występować zarówno w formie wolnostojącej, jak i do zabudowy.

Czytaj więcej...
Mały ekspres,

Mały ekspres, wielkie możliwości

2021-10-12

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy zaawansowane ekspresy automatyczne zajmowały dużo miejsca w kuchni. Dziś na rynku znajdziemy wiele modeli kompaktowych, które pomimo niewielkiej formy wcale nie ustępują większym braciom pod względem funkcjonalności.

Czytaj więcej...
Czarna, biała lub mrożona

Czarna, biała lub mrożona – kawa z ekspresu

2021-09-10

Praktycznie co roku sprzedaż ekspresów do kawy rośnie. Duży udział w tym segmencie mają modele automatyczne. Konsumenci doceniają je za łatwość obsługi, czyszczenia oraz przede wszystkim możliwość szybkiego przygotowania ulubionej kawy, niezależnie od tego, czy wolimy specjały czarne, czy mleczne.

Czytaj więcej...
Kawa

Kawa w kilka chwil

2021-07-14

Ekspresy kapsułkowe cieszą się sporą popularnością. Klienci doceniają bogaty wybór kawy, łatwość obsługi oraz przystępne ceny urządzeń. W zależności od wybranego modelu mogą mieć również kompaktowe rozmiary, więc zmieszczą się w nawet najmniejszej kuchni.

Czytaj więcej...
Kubek kawy

Kubek kawy prosto z ekspresu

2021-05-11

W segmencie drobnego AGD ekspresy do kawy są jedną z najdynamiczniej rosnących kategorii. Dotyczy to przede wszystkim modeli automatycznych, jednak klienci wykazują wzmożone zainteresowanie także alternatywnymi sposobami parzenia kawy. Z pewnością do tych metod możemy zaliczyć przelewową.

Czytaj więcej...
Barista w domu

Barista w domu – kolbowe ekspresy ciśnieniowe

2021-01-01

Ekspresy do kawy coraz częściej goszczą w naszych kuchniach. Dotyczy to ich wszelkich typów. Tym razem jednak skupimy się na modelach kolbowych, które ze względu na przystępną cenę dla wielu użytkowników są wstępem do stworzenia kawiarnianej atmosfery w domu.

Czytaj więcej...
Konserwacja

Konserwacja ekspresów do kawy

2020-09-07

Niemal wszystkie urządzenia AGD, pracujące z wodą mają opcje lub systemy usuwania osadu wapiennego zwanego popularnie kamieniem. Powód jest prosty: jego nadmiar może doprowadzić do uszkodzenia.

Czytaj więcej...
Ekspres

Ekspres w stylowej zabudowie

2020-09-07

Decydując się na zakup ekspresu do zabudowy, warto przeanalizować kilka ważnych aspektów, związanych z samą zabudową, stylistyką oraz funkcjonalnością. Atutem tego typu modeli jest jednolita aranżacja z innymi urządzeniami do zabudowy.

Czytaj więcej...
Systemy

Systemy spieniania mleka

2020-09-07

Systemy spieniania mają przede wszystkim ekspresy ciśnieniowe (automatyczne oraz kolbowe), a także kombinowane. Szeroka oferta kawy z dodatkiem mleka charakterystyczna jest dla ekspresów automatycznych, w których to samo urządzenie odpowiada za przygotowanie cappuccino czy latte. Mniej rozwiązań znajdziemy w modelach ręcznych.

Czytaj więcej...
Eksploatacja

Eksploatacja ekspresów do kawy

2020-09-07

Konstruktorzy ciągle ulepszają swoje dzieła. Proces ten oczywiście nigdy się nie zakończy. Obecnie jesteśmy w bardzo ciekawym momencie. Sprzęty AGD się cyfryzują i zaczynają być obsługiwane na odległość. Oprócz tego w ekspresach na klientów czeka jeszcze wiele praktycznych udogodnień.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket