Artykuły

Sportowe emocje na telewizorach

Sportowe emocje na telewizorach LG OLED 2021

2021-05-26

Duży ekran telewizora jest niezastąpiony do oglądania widowisk sportowych na żywo i grania w najlepsze gry sportowe 4K / 120 Hz. Tegoroczna seria telewizorów LG OLED ma doskonałe parametry obrazu i funkcje przydatne do grania oraz oglądania sportu.

Czytaj więcej...
„Sportowe emocje z TCL”

„Sportowe emocje z TCL” – rusza kolejna promocja konsumencka chińskiej marki

2021-05-19

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, firma TCL, drugi producent telewizorów na świecie, przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję konsumencką, która pozwoli cieszyć się sportowymi emocjami jeszcze długo po zakończeniu mistrzostw. Kampania promocyjna pod hasłem „Sportowe emocje z TCL” potrwa od 17 maja do 20 czerwca 2021 r.
 

Czytaj więcej...
Najlepsze telewizory Android TV

Najlepsze telewizory Android TV na prezent

2020-12-23

Firma Vestel przygotowała atrakcyjną promocję na telewizory marek JVC, Hitachi i Toshiby. w cenie smartfona.

Czytaj więcej...
Wielka promocja

Wielka promocja na wielkie ekrany

2020-12-08

Duży telewizor to pojęcie względne, ale jedno jest pewne – większy ekran oznacza lepsze, bardziej wciągające i rzeczywiste wrażenia z oglądania. W ramach promocji, kupując wybrane telewizory Samsung QLED 4K i 8K o przekątnej 65 cali i większe, można zyskać kartę podarunkową na kolejne zakupy. Promocja trwa do 20 grudnia w wybranych sieciach sprzedaży.

 

Czytaj więcej...
Świąteczna

Świąteczna oferta telewizji

2020-12-07

Wśród świątecznych propozycji znalazły się proste pakiety, a w nich atrakcyjne kanały, swoboda wyboru oraz nowoczesne dekodery i funkcje pozwalające oglądać telewizję na własnych zasadach.

Czytaj więcej...
Świąteczna promocja

Świąteczna promocja z dekoderami 4K

2020-12-07

Platforma Canal+ ruszyła ze świąteczną promocją na ofertę telewizji satelitarnej i telewizji przez Internet oraz dostępem do nowoczesnych dekoderów 4K w promocyjnych cenach.

Czytaj więcej...
„Piątek z TCL”

„Piątek z TCL”

2020-12-07

Rusza druga ogólnopolska promocja konsumencka marki TCL. Wystarczy podczas jednego z dziesięciu „piątko-weekendów” kupić wybrany produkt TCL, aby wziąć udział w promocji #piątekzTCL i odebrać atrakcyjne nagrody! Akcję, promuje ambasador marki – Krzysztof Piątek.

Czytaj więcej...
Kup telewizor QLED

Kup telewizor QLED i odbierz rabat na soundbar Q70T

2020-12-01

Teraz przy zakupie telewizora Q70T o przekątnych ekranu od 55” do 85” można skorzystać z rabatu na soundbar Q70T z systemami dźwięku Dolby Atmos i DTS:X. Promocja potrwa do końca roku i trzy dni dłużej.

Czytaj więcej...
Kup telewizor QLED i odbierz rabat

Kup telewizor QLED i odbierz rabat na soundbar Q70T

2020-11-21

Teraz przy zakupie telewizora Q70T o przekątnych ekranu od 55” do 85” można skorzystać z rabatu na soundbar Q70T z technologią Dolby Atmos i DTS:X. Promocja potrwa do końca roku i trzy dni dłużej. Oferta obejmuje wybrane modele telewizorów QLED. Przy zakupie telewizora można otrzymać rabat na soundbar Q70T. Promocje potrwają do 3 stycznia 2021* roku w salonach Samsung Brand Store, w wybranych sieciach sprzedaży oraz u partnerów firmy Samsung.

Czytaj więcej...
„Piątek

„Piątek z TCL”

2020-10-16

Rusza druga ogólnopolska promocja konsumencka marki TCL. Wystarczy podczas jednego z dziesięciu piątko-weekendów kupić wybrany produkt TCL, by wziąć udział w promocji #piątekzTCL i odebrać atrakcyjne nagrody! Akcję, która rozpoczyna się 16 października 2020, promuje Ambasador marki Krzysztof Piątek.

Czytaj więcej...
Akcja promocyjna

Akcja promocyjna #oMioj Ryzyko

2020-06-26

Z początkiem czerwca ruszyła akcja „#oMioj Ryzyko – nawiguj bezpiecznie do celu”, w ramach której Mio Polska obniża ceny swoich najpopularniejszych nawigacji.

Czytaj więcej...
Zestawy stereo

Zestawy stereo w promocyjnych cenach

2020-06-25

Firma Polpak Poland ogłosiła akcję promocyjną, w której możemy stworzyć swój wymarzony zestaw stereofoniczny w oparciu o jeden z trzech modeli amplitunerów marki Anthem z serii MRX. W akcji promocyjnej są one dostępne w zestawie z bestsellerowymi kolumnami marki Paradigm, pozwalającymi na osiągnięcie wyjątkowego brzmienia.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket