Artykuły

Chłodziarkozamrażarka

Chłodziarkozamrażarka RM469N4AFD

2023-10-04

Najnowsza propozycja z segmentu urządzeń chłodniczych firmy Hisense wykorzystuje rozwiązania techniczne, które zapewniają większy komfort użytkowania, sprawdzone sposoby przechowywania żywności oraz stylowe wzornictwo. Na tym jednak nie koniec innowacji. Model RM469N4AFD wyposażony jest w możliwość zarządzania temperaturą wewnątrz komory chłodzenia i zamrażalnik w postaci pojemnych szuflad, a do tego występuje w najpopularniejszej konstrukcji, czyli z dolnym zamrażalnikiem.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

Chłodziarkozamrażarka KG49N7ICT

2023-10-04

Najnowszy model chłodziarkozamrażarki wolnostojącej marki Siemens wyróżniają duża pojemność do przechowywania produktów, innowacyjny system, który utrzymuje stałą temperaturę w każdym zakamarku komory chłodzenia, a także system hyperFresh, który dłużej utrzymuje świeżość żywności. Do tego urządzenie oferuje możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi oraz specjalne strefy lokowania produktów spożywczych.

Czytaj więcej...
Piekarnik parowy

Piekarnik parowy ED97619VBA+ X-Type Steam

2023-10-04

Amica wprowadza do oferty produktowej funkcjonalny piekarnik ED97619VBA+ X-Type Steam o szerokości 60 cm, który sprawdzi się w każdej zabudowie kuchennej. Piekarnik oferuje termoobieg i funkcje z wykorzystaniem pary. Do tego jest wyposażony w rozmaite systemy, zapewniające wygodne przygotowywanie potraw, a także ułatwiające czyszczenie urządzenia.

Czytaj więcej...
Zmywarka podblatowa

Zmywarka podblatowa SMP6ZCC80S

2023-10-04

Bosch wprowadza na rynek nowe modele zmywarek, wyposażone w innowacyjny Program Inteligentny. Jednym z takich urządzeń jest model SMP6ZCC80S. Urządzenie smart wyposażone jest w Home Connect. Nowa, zdalna diagnostyka, asystent programów i wygodna konfiguracja ustawień podstawowych powstały, żeby spełnić potrzeby użytkowników. Spersonalizowany program udostępnia nowe możliwości i dodatkowe funkcje.

Czytaj więcej...
Piekarnik do zabudowy

Piekarnik do zabudowy MPM-63-BOK-24

2023-10-03

Nowy model piekarnika MPM-63-BOK-24 marki MPM to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w każdej kuchni, a zwłaszcza w takiej, w której każdy centymetr przestrzeni jest bardzo cenny. Oferuje użytkownikom 8 kombinacji sposobów pieczenia i skuteczne oraz komfortowe czyszczenie z wykorzystaniem pary.

Czytaj więcej...
Zmywarka do zabudowy

Zmywarka do zabudowy MNV8060ds

2023-10-03

Bogatą i różnorodną ofertę dużego AGD marki Concept powiększyła nowa zmywarka z linii wzorniczej Titania. Linia tych produktów wykorzystuje elementy z ciemnej stali nierdzewnej, dzięki którym w kuchni może zapanować prawdziwa elegancja. Znajdziemy w niej m.in. piekarniki i kuchenkę mikrofalową do zabudowy oraz okapy, wielkogabarytową chłodziarkozamrażarkę french door z praktycznymi szufladami zamiast tradycyjnego zamrażalnika, a teraz również zmywarkę.

Czytaj więcej...
Lodówka

Lodówka MPM-81-CJH-24/E

2023-09-15

Modele podblatowych chłodziarkozamrażarek z wewnętrznym zamrażalnikiem wciąż cieszą się dużą popularnością, z uwagi na kompaktowe wymiary i praktyczne funkcje. Na rynku każdego roku pojawiają się nowe urządzenia. Nową propozycją w tym segmencie urządzeń chłodniczych w ofercie marki MPM jest model MPM-81-CJH-24/E.

Czytaj więcej...
Suszarki z pompą ciepła z linii

Suszarki z pompą ciepła z linii Style

2023-09-15

Asko, skandynawski producent najlepszej jakości urządzeń AGD klasy premium, wprowadza nowy sprzęt pralniczy, który jest nie tylko funkcjonalny, ale również elegancki wzorniczo. Mowa tu o nowoczesnych suszarkach z pompą ciepła z linii Style, które są wyposażone w najnowocześniejsze systemy i funkcje, a przy tym niezwykle energooszczędne.

Czytaj więcej...
Lodówki

Lodówki LTR3047bc i LTR3047wh

2023-09-15

Firma Concept ma w ofercie kilkanaście lodówek utrzymanych w stylu retro. Różnią się pojemnością, funkcjonalnością, a także kolorystyką. Występują one w rozmaitych wersjach kolorystycznych, a także gabarytach i kształtach. Do chłodniczych urządzeń marki Concept w stylu retro dołączyły dwa nowe modele: LTR3047bc i LTR3047wh.

Czytaj więcej...
Suszarka z pompą ciepła

Suszarka z pompą ciepła WQB245ASPL

2023-09-15

Oferta suszarek bębnowych marki Bosch powiększyła się o innowacyjny model WQB245ASPL, należący do najnowocześniejszej Serie | 8 tego producenta. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesne systemy i funkcje, w tym wykorzystuje technikę AutoDry, która zapewnia automatyczną kontrolę rezultatów suszenia.

Czytaj więcej...
Pralka

Pralka WG56B2AXPL

2023-09-13

Do rodziny sprzętów z segmentu pralniczego marki Siemens dołącza nowy model pralki normalnogabarytowej o pojemności aż 10 kg i oferującej rekordowo wysoki wskaźnik 1600 obr./min. Pralka oferuje praktyczny system i-Dos, a także specjalny program do prania ubrań typu outdoor.

Czytaj więcej...
Płyta Smart 2gether

Płyta Smart 2gether FSM 709 HI

2023-09-11

Smart 2gether, najnowsza propozycja produktowa firmy Franke, łączy w sobie dwa urządzenia w jednym: płytę indukcyjną ze zintegrowanym wyciągiem o najwyższej klasie efektywności energetycznej A++. W ten sposób Franke dodaje kolejny dobrej jakości komponent kuchenny, uzupełniając linię produktów Smart.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket