Artykuły

Nowoczesne kuchenki mikrofalowe

Nowoczesne kuchenki mikrofalowe bez talerza

2023-09-12

Do niedawna większość kuchenek mikrofalowych, bez względu na ich dodatkowe funkcje czy zaawansowanie techniczne, wyposażona była w obrotowy talerz. Obecnie płaska konstrukcja dna w pewnym sensie rewolucjonizuje użytkowanie takich sprzętów. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

Chłodziarkozamrażarki z zamrażarką górną

2023-09-11

Producenci lodówek z zamrażarką umiejscowioną na górze oferują je w wersjach o rozmaitej wysokości i szerokości, a do tego wyposażanych w nowoczesne systemy i funkcje, które nie tylko pozwalają na prawidłowe i dłuższe przechowywanie żywności, ale przede wszystkim są ciche i energooszczędne. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i praktyczne

Funkcjonalne i praktyczne kompaktowe sprzęty domowe do zabudowy

2023-09-08

Kompaktowe urządzenia gospodarstwa domowego to takie, które są ponadstandardowo niższe, wyższe lub węższe. Doskonale sprawdzą się w mniejszych kuchniach oraz kuchennych aneksach. Dzięki tym urządzeniom nawet niewielka przestrzeń kuchenna będzie praktyczna i funkcjonalna. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Zarządzanie domowymi odpadami

Zarządzanie domowymi odpadami selektory i młynki

2023-09-08

Świadomość ekologiczna społeczeństwa stała się obecnie bardzo ważnym aspektem życia. To, w jaki sposób wykonujemy proste czynności, takie jak zakupy, gotowanie, zmywanie naczyń, ma ogromny wpływ na otaczający nas świat. Ważną kwestią jest przy tym segregowanie śmieci w domu i wyrzucanie ich do odpowiednio oznakowanych pojemników. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Płyty współpracujące

Płyty współpracujące z okapami

2023-09-08

Płyta i okap to urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie współczesną przestrzeń kuchenną. „Inteligentne” rozwiązania, współpraca sprzętów i rozmaite funkcje, które ułatwiają codzienne gotowanie, stają się standardem. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Innowacyjne i kompaktowe

Innowacyjne i kompaktowe pralki ładowane od góry

2023-08-03

Pralki ładowane od góry w wielu gospodarstwach domowych są niezastąpionym sprzętem. Są zwykle węższe od modeli z frontowym załadunkiem, co w małych łazienkach lub wnękach, gdzie ma stać urządzenie, jest sporym atutem. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Stylowe i kompaktowe

Stylowe i kompaktowe chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe

2023-08-02

Chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe to duży segment rynku chłodniczego, cieszący się niemałą popularnością. Tego typu modele mają często niewielkie gabaryty, jednak doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni, jak i dużym domu. (Fot. Pixabay/MPM)

Czytaj więcej...
Nowoczesne i praktyczne

Nowoczesne i praktyczne baterie kuchenne

2023-07-31

Producenci i projektanci nieustannie dbają o to, żeby kuchenne aranżacje były nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne. Innowacje nie omijają więc także baterii kuchennych. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Niewidzialne i skuteczne

Niewidzialne i skuteczne okapy nablatowe

2023-07-30

Konstrukcje blatowe to zaawansowane technicznie urządzenia o wyjątkowym, choć charakterystycznym wzornictwie. Ze względu na sposób instalacji mogą pracować stosunkowo cicho, a dzięki odpowiednim silnikom również skutecznie pochłaniać kuchenne opary w absolutnej ciszy. Tego typu urządzenia są nierzadko niewidoczne. (Fot. Ciarko Design)

Czytaj więcej...
Winiarki

Winiarki do zabudowy

2023-07-27

Optymalne warunki przechowywania wina mają znaczący wpływ na walory smakowe trunku, jego wyrazistość, a nawet kolor. Wśród urządzeń do przechowywania wina producenci prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych funkcji i praktycznych systemów. Szczególnie sprzęty do zabudowy cieszą się niemałą popularnością. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Chłodziarki jednodrzwiowe

Chłodziarki jednodrzwiowe powyżej 85 cm wysokości

2023-07-10

Jednodrzwiowe chłodziarki, pomimo niewielkich gabarytów, sprawdzą się w określonych przestrzeniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Do tego odznaczają się praktyczną pojemnością i bogatym wyposażeniem funkcjonalnym. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Wolnostojące pralki ładowane od frontu

Wolnostojące pralki ładowane od frontu z funkcją pary

2023-07-09

Pralki wykorzystujące programy parowe dostępne są w ofercie niemal wszystkich producentów oferujących sprzęt pralniczy. Para dodana na różnych etapach cyklu prania może dezynfekować tkaniny, usuwań z nich alergeny, a ponadto sprawiać, że prasowanie ich jest o wiele łatwiejsze i krótsze, co przekłada się na oszczędność energii elektrycznej. (Fot. Hisense)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket