Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Telewizory Hisense już w Polsce!

HISENSE

Telewizory Hisense już w Polsce! (artykuł promocyjny)

2020-05-02

Hisense to kolejny światowej skali producent z atrakcyjną ofertą kilkudziesięciu modeli telewizorów, który rozpoczął sprzedaż w Polsce. Marka jest czwartą co do wielkości w segmencie telewizorów na świecie i numerem 1 na największym światowym rynku – w Chinach. Warto wiedzieć, że wspólnie z uznanym i cenionym u nas brandem Gorenje tworzą dziś skuteczny alians, dzięki czemu na rynek trafiają dobrze wyspecyfikowane i sprawdzone produkty ze świata AGD i RTV.

Czytaj więcej...
Okap

CIARKO

Okap Tubus W

2020-05-02

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, ma w ofercie innowacyjną, a jednocześnie wyjątkową pod względem wzornictwa linię Ciarko Design. Jest w niej wyspowy model Tubus W, który wyróżnia się minimalistycznym wzornictwem i dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Czytaj więcej...
Płyta grzejna

AMICA

Płyta grzejna PGA6112QpFR Q-type

2020-05-02

Do linii Q-type marki Amica dołączył nowy model gazowej płyty grzejnej – PGA- 6112QpFR. Został on wyposażony w innowacyjne rozwiązania techniczne, w tym ergonomiczne pokrętła, które pozwalają na precyzyjne dostosowanie wielkości płomienia do potrzeb użytkownika.

Czytaj więcej...
Płyta grzejna

CONCEPT

Płyta grzejna IDV5690

2020-05-02

Linia Sinfonia firmy Concept powiększyła się o innowacyjną płytę indukcyjną IDV5690, z wykorzystaniem której przygotowanie nawet najbardziej wykwintnych potraw będzie prawdziwą przyjemnością. Płyta oferuje 5 pól grzewczych, w tym 2 duże strefy Flexi, intuicyjne sterowanie dotykowe i wiele innych przydatnych funkcji niezbędnych do wygodnego gotowania.

Czytaj więcej...
Piekarnik

SHARP

Piekarnik K-61D27IM1

2020-05-02

Firma Sharp ma w ofercie funkcjonalny piekarnik K-61D27IM1o szerokości 60 cm, który sprawdzi się praktycznie w każdej zabudowie kuchennej. Został on wyposażony w rozmaite funkcje, zapewniające wygodne przygotowywanie potraw, a także ułatwiające czyszczenie urządzenia.

Czytaj więcej...
Płyta grzejna

BOSCH

Płyta grzejna PGH6B5B90

2020-05-02

W ofercie marki Bosch dostępna jest płyta gazowa PGH6B5B90. Urządzenie zapewnia wygodne i szybkie przygotowywanie potraw. Zastosowano w nim m.in. ergonomiczne pokrętła oraz solidne i stabilne żeliwne ruszty.

Czytaj więcej...
Okap

FALMEC

Okap Sophie

2020-05-02

W kolekcji Circle.Tech firmy Falmec dostępny jest stylowy okap wyspowy Sophie, który swoim wyglądem do złudzenia przypomina elegancką, nowoczesną lampę. Z wykorzystaniem tego modelu możemy zadbać nie tylko o skuteczne pochłanianie kuchennych oparów, ale także o wyjątkowy wystrój domowego wnętrza.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

AMICA

Chłodziarkozamrażarka FK244.4X

2020-05-01

Amica wprowadziła do oferty funkcjonalną lodówkę wolnostojącą z dolną zamrażarką, wyposażoną m.in. w funkcję FlexiShelf, a także technikę FrostControl. Model FK244.4X jest przy tym niezwykle atrakcyjny cenowo.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket