Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Walka z kryzysem

ENERGIA POLSKA

Walka z kryzysem będzie miała kolor zielony

2020-07-28

Rezygnacja z biur na rzecz pracy zdalnej, nagradzanie rolników za redukcję śladu węglowego, inwestycje środków rozwojowych w OZE – to tylko kilka przykładów, jak za sprawą zielonej energii państwa mogą pokonać recesję gospodarczą.

Czytaj więcej...
Kuchnia

COMITOR

Kuchnia w odsłonie smart

2020-07-28

„Inteligentne” rozwiązania w kuchni to priorytet dla każdego, kto lubi gotowanie i spędza w niej dużo czasu z domownikami i przyjaciółmi. Wybierając baterię, zlewozmywak, okap czy płytę grzewczą do nowo urządzanej kuchni, warto zasięgnąć porad specjalistów z firmy Comitor.

Czytaj więcej...
Pół tysiąca miejsc pracy

BSH

Pół tysiąca miejsc pracy dla pracowników tymczasowych

2020-07-28

Pomimo trwającej pandemii koncern BSH – producent AGD marek Bosch i Siemens poszukuje w Łodzi nawet pół tysiąca pracowników tymczasowych. Rekrutacje już rozpoczęły się i potrwają do końca sierpnia.

Czytaj więcej...
Polacy

HAVAS MEDIA GROUP

Polacy a koronawirus

2020-07-28

Pandemia koronawirusa zdominowała ostatnie miesiące życia Polaków i bezpośrednio wpłynęła nie tylko na ich poczucie bezpieczeństwa, ale również stworzyła nowe potrzeby zakupowe czy nawyki konsumpcji mediów. Na pytania o to, jak epidemia odcisnęła się na postawach konsumenckich, odpowiedział zespół badaczy Havas Intelligence w czterech kolejnych falach badania „Koronabus”.

Czytaj więcej...
Znajdź

SAMSUNG

Znajdź lodówkę idealną

2020-07-28

Lodówka idealna to taka, która jest doskonale dopasowana do potrzeb użytkowników. Firma Samsung przekonuje o tym w nowej, letniej kampanii w telewizji, prasie, Internecie i u partnerów handlowych.

Czytaj więcej...
Wojciech Konecki

APPLiA POLSKA

Wojciech Konecki prezesem zarządu

2020-07-28

Walne zgromadzenie członków APPLiA Polska wybrało pana Wojciecha Koneckiego na nowego prezesa zarządu APPLiA Polska. Członkowie polskiego związku producentów AGD zdecydowali także o powołaniu Rady Związku w miejsce obecnego Komitetu Sterującego.

Czytaj więcej...
Program „Amica Ekoiści”

AMICA

Program „Amica Ekoiści” z nagrodą „Golden Arrow”

2020-07-28

Firma Amica zdobyła nagrodę „Golden Arrow” 2020 w kategorii „Najlepszy Program Lojalnościowy B2B” za projekt „Amica Ekoiści”. Jury konkursowe złożone z marketerów oraz przedstawicieli specjalistycznych agencji doceniło program polskiego producenta AGD.

Czytaj więcej...
Wprowadza na rynek flagowy model 8K QLED TV

TCL

Wprowadza na rynek flagowy model 8K QLED TV z serii TCL X91

2020-07-23

Firma TCL Electronics, jeden z czołowych producentów telewizorów i wiodący producent elektroniki użytkowej, ogłosiła wprowadzenie na rynek europejski swojego najnowszego telewizora 8K QLED serii X91. TCL kontynuuje realizację swojej misji promowania inteligentnego stylu życia i innowacyjnych technologii, oferując bardzo realistyczne wrażenia z oglądania, które zapewnia nowy telewizor TCL 8K QLED z poszukiwanym przez klientów ekranem o dużej przekątnej.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket