Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Trendy w pralnictwie,

AMICA

Trendy w pralnictwie, nowe, innowacyjne suszarki do ubrań

2018-04-10

Maciej Bartłomiej Kamiński – wiceprezes ds. zarządzania produktami w Amica Handel i Marketing. Ukończył wydział Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej, a także podyplomowe studia z zarządzania i marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wcześniej pracował m.in. dla Play czy Samsunga, odpowiadając za zarządzanie działami produktowymi. W firmie Amica pracuje od maja 2016 r.

Czytaj więcej...
Intensywny rozwój marek własnych

PROFIT PLUS

Intensywny rozwój marek własnych

2018-02-28

Krzysztof Kusz – prezes zarządu Profit Plus sp. z o.o., dystrybutor marek VORDON, Medivon i Beautifly. W 2010 r. założył firmę Profit Plus sp z o.o., której jest prezesem. Twórca takich marek jak VORDON, Medivon, Beautifly, oferujących zarówno elektronikę użytkową, jak i sprzęt do ochrony zdrowia i pielęgnacji urody. Oprócz działalności związanej z Profit Plus sp. z o.o. interesuje się również rynkiem startupów i nowych technologii.

Czytaj więcej...
Dynamiczny rozwój

AKPO

Dynamiczny rozwój marki i firmy

2018-01-04

Akpo jest w Polsce jedną z najbardziej pożądanych marek w segmencie okapów kuchennych. Pod względem udziałów w rynku plasuje się na drugim miejscu z robiącym duże wrażenie wolumenem sprzedaży, tak od strony wartościowej, jak i ilościowej. Ostatnie dziesięciolecie jest przy tym dla firmy okresem niezwykle dynamicznego rozwoju.

Czytaj więcej...
Dynamiczny rozwój

TECHNISAT

Dynamiczny rozwój i jakość

2017-12-01

Rozmowa ze Stefanem Könem – dyrektorem zarządzającym firmy TechniSat Digital GmbH.

Czytaj więcej...
Dobrze jest robić

SPECTRUM BRANDS

Dobrze jest robić wyjątkowe rzeczy

2017-12-01

Rozmowa moderowana z przedstawicielami Spectrum Brands Poland. Od lewej: Aneta Dmosińska – szefowa marketingu dla art. zoologicznych, Tomasz Kowcun – szef marketingu AGD dla domu i kuchni, Katarzyna Krauze – szefowa marketingu AGD do pielęgnacji osobistej, Karol Dziarnowski – prezes zarządu SPB Poland oraz szefd ziału AGD, Paweł Dominik – szef działu artykułów zoologicznych, Mateusz Orkisz – członek zarządu, szef działu baterii, art. metalowych oraz art. do pielęgnacji samochodów oraz Zofia Mirska – szefowa marketingu art. bateryjnych i metalowych.

Czytaj więcej...
Nasz wspólny

MAX KUCHNIE

Nasz wspólny sukces

2017-10-25

Wywiad z Ewą Tomaszek, prezesem firmy Galicja Tomaszek Sp. z o.o.

Czytaj więcej...
Tradycja i wszechstronność

VESTEL

Tradycja i wszechstronność z japońską nutą

2017-07-27

Sharp od lat jest synonimem wyjątkowych innowacji oraz dobrej jakości i funkcjonalności sprzętu AGD-RTV. To tej marce zawdzięczamy wprowadzenie do produkcji na masową skalę tak spektakularnych wynalazków jak choćby panele LCD, kalkulator czy produkty AGD wyposażone w generator Plasmacluster.

Czytaj więcej...
Chcemy szybko i znacząco

Groupe SEB

Chcemy szybko i znacząco zwiększać swoje udziały rynkowe

2017-07-27

Rozmowa z Radosławem Matuszewskim – general manager Groupe SEB Poland, Ukraine & Baltic.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket