Artykuły

Prawidłowe użytkowanie pralki

Prawidłowe użytkowanie pralki

2019-12-30

Po zainstalowaniu sprzętu nie należy zapominać o jego właściwej eksploatacji.Aby pralka służyła nam przez długi czas, a tkaniny były czyste i pachnące, należy przestrzegać kilku prostych, ale ważnych zasad. Nadrzędna z nich jest ta, że tylko stałe i dokładne czyszczenie oraz konserwacja mogą zapewnić komfort i długowieczność urządzeń.

Czytaj więcej...
Różnorodne

Różnorodne programy prania

2019-12-30

Profesjonalnie zaprojektowane urządzenia skonstruowane są tak, aby ułatwić codzienną pracę z nimi i wyeliminować zbędną regulację funkcji i składowych programu prania. Można wręcz stwierdzić, że programy automatyczne zrewolucjonizowały rynek pralniczy. Stały się nieocenionym udogodnieniem, oszczędnością czasu, a także energii i detergentów.

Czytaj więcej...
Efektywne i oszczędne

Efektywne i oszczędne pranie odzieży

2019-12-30

Pralka powinna nie tylko zapewniać skuteczne pranie ubrań, ale również oszczędzać wodę i energię elektryczną. O tym, jaką ilość energii zużywa urządzenie podczas standardowej pracy informują nas etykiety efektywności energetycznej. Zgodnie z przepisami każda pralka powinna być opatrzona etykietą, która w sposób widoczny, a przede wszystkim jasny i zrozumiały dla konsumenta, poinformuje o jej podstawowych parametrach.

Czytaj więcej...
Ważne parametry pralek

Ważne parametry pralek

2019-12-27

Wybierając pralkę warto zwracać uwagę na jej specyfikację techniczną. Przede wszystkim warto poznać ważniejsze parametry i opisujące je jednostki. Pozwoli to rzetelnie porównać poszczególne modele i wybrać ten optymalny.

Czytaj więcej...
Różnorodne

Różnorodne konstrukcje pralek

2019-12-27

Pralki dostępne na rynku można klasyfikować pod wieloma względami – wymiarów, pojemności, rodzaju montażu, sterowania czy chociażby sposobu załadunku odzieży. Najbardziej zasadny wydaje się jednak podział oparty na konstrukcji danego urządzenia. To ona bowiem wraz z wymiarami decyduje tak naprawdę w znacznej mierze o wyborze.

Czytaj więcej...
Ona zmywa, Ty odpoczywasz

AMICA

Ona zmywa, Ty odpoczywasz

2019-12-01

Zmywanie się zmienia, zmieniają się też nasze potrzeby. Mamy większe oczekiwania od dzisiejszego sprzętu, a producenci sukcesywnie starają się za nimi nadążać. Produkowane sprzęty muszą być intuicyjne, funkcjonalne i w pełni zautomatyzowane – dzięki nim mamy zdecydowanie więcej czasu na przyjemności!

Czytaj więcej...
Linia okapów

CIARKO

Linia okapów Ciarko Design

2019-12-01

Fot. Fotomohito, design: Studio1111

Firma Ciarko, jeden z największych producentów specjalizujących się w okapach kuchennych w Polsce, wychodzi z kanału biznesowego do klienta indywidualnego. Okapy z linii Ciarko Design pozostają w zgodzie z najznakomitszymi trendami wzorniczymi, łączą niebanalną estetykę, komfort obsługi oraz bardzo dobre parametry techniczne.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket