Artykuły

Wygodna obsługa okapu

Wygodna obsługa okapu

2020-02-04

Okap powinien umożliwiać wygodną i szybką obsługę dostępnych funkcji i parametrów technicznych. Oprócz klasycznych paneli sterowania czy pilotów coraz częściej na rynku spotykamy nowe trendy, takie jak kontrola parametrów pracy okapu za pomocą urządzenia mobilnego, a nawet sterowanie gestami dłoni.

Czytaj więcej...
Parametry techniczne okapów

Parametry techniczne okapów

2020-02-04

Okap, mimo że wydaje się być urządzeniem stosunkowo prostym konstrukcyjnie, opisywany jest z wykorzystaniem wielu ważnych jednostek i parametrów. Ale nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Czytaj więcej...
Różnorodne konstrukcje okapów

Różnorodne konstrukcje okapów

2020-02-03

Wybierając okap zwykle mierzymy na początku przestrzeń przeznaczoną na jego montaż. Potem patrzymy na kształt, bryłę i kolor urządzenia. Oczywiście, wygląd okapu to rzecz ważna, ale pamiętajmy: okap powinno się wybrać przede wszystkim przy uwzględnieniu parametrów technicznych, a dopiero w drugiej kolejności pod względem stylistyki i wzornictwa.

Czytaj więcej...
Grzanie i gotowanie

Grzanie i gotowanie w zabudowie

2019-12-31

Szuflada grzejna to ciekawa propozycja zwłaszcza dla tych osób, które szukają nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań AGD do swojej kuchni. Z urządzenia z pewnością zadowoleni będą nie tylko dorośli, ale także najmłodsi domownicy, którzy dzięki szufladzie grzewczej mogą w niej z łatwością przygotować słodkie przysmaki, np. gorącą czekoladę.

Czytaj więcej...
Poziom emisji hałasu

Poziom emisji hałasu w dużym AGD

2019-12-30

Tym razem przyjrzymy się jednemu z najbardziej niepozornych, ale bardzo ważnych parametrów pracy urządzeń, jakim jest poziom wytwarzanego hałasu. Dźwięki wytwarzane przez AGD nie muszą być uciążliwe. Muszą jednak zostać spełnione pewne warunki. Urządzenia powinny być zaawansowane technicznie, wyposażone w odpowiednie podzespoły, a ponadto prawidłowo podłączone, ustawione i wypoziomowane.

Czytaj więcej...
Montaż

Montaż i podłączenie pralki

2019-12-30

Bardzo istotne w wypadku pralki jest jej prawidłowe przyłączenie do źródeł wody i energii elektrycznej oraz montaż. Dotyczy to zresztą praktycznie wszystkich urządzeń pralniczych, a nie zawsze jest to takie proste, jakby się mogłoby wydawać.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket