Artykuły

Smaczne i zdrowe

GOTOWANIE NA PARZE

Smaczne i zdrowe gotowanie

2020-05-02

Urządzenia wykorzystujące parę wodną stają się coraz popularniejsze. Powodów zaistniałej sytuacji jest co najmniej kilka. Najważniejszym są, oczywiście, wyjątkowe właściwości potraw przygotowywanych z ich pomocą. Gotowanie na parze jest nie tylko zdrowe, ale stało się również modne. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Nowoczesne gazowe

PŁYTY GAZOWE

Nowoczesne gazowe płyty grzejne

2020-05-01

Dostępne w ofercie producentów dużego AGD modele płyt grzewczych zaskakują nie tylko jakością wykonania, ale przede wszystkim funkcjonalnością i stosowanymi w nich rozwiązaniami technicznymi. Przy wykorzystaniu odpowiedniego modelu przygotowanie nawet najbardziej skomplikowanej potrawy będzie znacznie łatwiejsze. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
W trosce o

W trosce o czystość lodówki

2020-05-01

Lodówka to miejsce, które wymaga ciągłej kontroli i odpowiedniego czyszczenia. Tam przechowujemy żywność, czyli produkty, które spożywamy, zatem jeśli są one nieodpowiednio przechowywane, mogą się łatwo psuć i tym samym być przyczyną nieprzyjemnego zapachu czy nawet zatruć pokarmowych. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Funkcje i rozwiązania w lodówkach

Funkcje i rozwiązania w lodówkach z dolną zamrażarką

2020-05-01

Produkowane obecnie modele chłodziarkozamrażarek mają wiele przydatnych funkcji i rozwiązań technicznych. Wśród nich znajdziemy zarówno te, które pozwalają oszczędzić energię, jak te, które dbają o zdrowie użytkowników, stan przechowywanych produktów czy po prostu ułatwiają codzienną obsługę urządzenia. (Fot. Samsung)

Czytaj więcej...
Parametry techniczne

Parametry techniczne lodówek

2020-05-01

Głównymi parametrami wpływającymi na efektywność chłodzenia i zamrażania są temperatura, wilgotność oraz obieg powietrza. Są one ze sobą ściśle powiązane i powinny odpowiednio współgrać, aby żywność mogła być przechowywana możliwie jak najdłużej. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Rodzaje lodówek

Rodzaje lodówek wyposażonych w dolną zamrażarkę

2020-05-01

Współczesne kuchnie coraz częściej są otwarte na salon, dlatego też tak ważny jest odpowiedni dobór sprzętów kuchennych, w tym chłodziarkozamrażarki. Dobrze dobrany model lodówki – jednego z największych sprzętów gospodarstwa domowego – ujednolici kuchnię, a nawet – mimo swoich gabarytów – może stać się praktycznie niezauważalne. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket