Artykuły

Chłodzenie i mrożenie

Chłodzenie i mrożenie w wersji jednodrzwiowej

2020-07-06

Lodówki jednodrzwiowe to niezwykle różnorodna grupa sprzętowa. Wśród nich dostępne są zarówno kilkudziesięcio-, jak i kilkuset litrowe modele. Nie brakuje przy tym różnego typu konstrukcji wolnostojących i do zabudowy. To wszystko sprawia, że kupując model jednodrzwiowy możemy wybierać spośród wielu urządzeń zróżnicowanych także pod względem funkcji i parametrów technicznych.

Czytaj więcej...
Wyjątkowe modele

AGD PREMIUM

Wyjątkowe modele w segmencie dużego AGD

2020-07-06

W sektorze AGD nie brakuje urządzeń innowacyjnych, wyjątkowych pod względem wzornictwa, funkcjonalności i rozwiązań technicznych. Tego typu sprzęt zwykle kojarzy nam się z wyższą półką cenową. Okazuje się jednak, że nowoczesny sprzęt klasy premium, świetnie prezentujący się w kuchennej aranżacji, nie zawsze musi być drogi

Czytaj więcej...
Nie tylko dla singla

LODÓWKI Z ZAMRAŻARKĄ GÓRNĄ

Nie tylko dla singla czy pary

2020-06-06

Lodówki z zamrażarką umieszczoną u góry, nad chłodziarką, charakteryzują się nieco mniejszymi gabarytami, a tym samym mniejszą pojemnością od modeli z dolnym zamrażalnikiem. Wciąż cieszą się jednak dużą popularnością. Doskonale sprawdzą się zwłaszcza w wypadku singli, par a nawet niewielkich rodzin, które nie lubią robić dużych zapasów żywności lub po prostu częściej jadają na mieście.

Czytaj więcej...
Eleganckie, praktyczne i

OKAPY SUFITOWE

Eleganckie, praktyczne i dyskretne konstrukcje

2020-06-05

Okapy sufitowe to jeden z najbardziej elitarnych i zarazem prestiżowych typów okapów. Cechują się one dużą efektywnością. Płaska i zwykle dość duża powierzchnia w tego typu urządzeniach wygląda bardzo elegancko, zwłaszcza po włączeniu zintegrowanego oświetlenia.

Czytaj więcej...
Pochłanianie oparów

OKAPY NABLATOWE

Pochłanianie oparów prosto z kuchennego blatu

2020-06-05

Okapy montowane na blacie kuchennym to nie tylko funkcjonalna i praktyczna, ale także doskonale prezentująca się w kuchennej zabudowie grupa urządzeń. Tego typu modele szczególnie cenią sobie klienci stawiający na minimalizm i ascetyczność kuchni z jednej strony, a z drugiej lubiący niespotykane wzornictwo i nowe, nietuzinkowe rozwiązania – w tym wyjątkową efektywność.

Czytaj więcej...
Spójne i wyjątkowe wzornictwo

LINIE WZORNICZE

Spójne i wyjątkowe wzornictwo dużego AGD

2020-06-03

Wyposażając wnętrze, coraz częściej decydujemy się na takie zestawienie sprzętów, żeby pochodziły one nie tylko od jednego producenta, ale i z jednej, spójnej linii wzorniczej. Daje to nam wszystkim – zarówno projektantom, sprzedawcom, jak i użytkownikom – komfort w przygotowaniu aranżacji, eleganckiej zabudowy, ale także funkcjonalność i spójność, nie tylko tę wizualną, ale i techniczną.

Czytaj więcej...
Chłodnictwo

Chłodnictwo w wersji mini

2020-05-04

Segment kompaktowych urządzeń chłodniczych tworzą przede wszystkim lodówki turystyczne i kostkarki. Wbrew pozorom dostępne na rynku modele sporo różni i choć może nie są tak zaawansowane jak ich więksi bracia, to i tak warto wiedzieć, czym się kierować przy ich wyborze. (Fot. Eldom)

Czytaj więcej...
Troska o higienę i komfort

HIGIENA I KOMFORT

Troska o higienę i komfort ze sprzętem gospodarstwa domowego

2020-05-02

Różnorodne funkcje i rozwiązania techniczne stosowane w dużym AGD pozwalają zachować higieniczną czystość w domu, zapewnią optymalne warunki do długiego przechowywania żywności czy też zwiększają komfort prania oraz zmywania. (Fot. Samsung)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket