Artykuły

Zdobywcą

Zdobywcą „Diamond Award”

2019-03-27

Tajwańska marka po raz kolejny zdobyła prestiżowe wyróżnienie w trakcie DISTREE EMEA.

Czytaj więcej...
Przejmuje

Przejmuje dział audio Philipsa

2019-03-27

Firma TP Vision, która dotychczas odpowiadała za produkcję telewizorów i monitorów Philipsa, poinformowała o przejęciu również sekcji audio tej marki. Dotychczas za segment audio Philipsa odpowiedzialna była, znana przede wszystkim z produkcji gitar, firma Gibson.

Czytaj więcej...
Telewizja kablowa IPTV

Telewizja kablowa IPTV i nowy dekoder EVOBOX IP!

2019-03-26

Nowość w Cyfrowym Polsacie!

Ponad 150 kanałów, elastyczność w korzystaniu z treści, pakiety już od 20 zł!

Cyfrowy Polsat wprowadza nową usługę – telewizję kablową w technologii IPTV, dzięki której odbiór kanałów telewizyjnych będzie możliwy za pośrednictwem stacjonarnego Internetu szerokopasmowego, czyli bez konieczności montażu anteny satelitarnej. Usłudze dedykowany jest nowy dekoder EVOBOX IP – z cenionej przez klientów i nagradzanej linii urządzeń EVOBOX produkowanych w fabryce InterPhone Service z Grupy Cyfrowy Polsat. EVOBOX IP zapewnia dostęp na telewizorze do nawet ponad 150 kanałów oraz posiada nowoczesne funkcje, m.in. reStart czy CatchUP, pozwalające abonentowi korzystać z telewizji na jego zasadach.

Czytaj więcej...
Smart TV,

Smart TV, czyli telewizor otwarty

2019-03-06

Na pytanie o to, jaki telewizor wybrać w 2019 r., jest jedna prosta odpowiedź – „inteligentny”. Jak pokazały targi CES, smart TV w wydaniu Samsunga wchodzi na wyższy poziom.

Czytaj więcej...
Platformy VoD

Platformy VoD w praktyce

2019-03-01

Rośnie popularność serwisów VoD, szczególnie tych, które oferują najnowsze filmy lub własną produkcję. Mamy możliwości dostępu do nich, wykorzystując różne urządzenia. To także największe źródło materiałów wideo 4K.

Czytaj więcej...
Systemy Vocovo

Systemy Vocovo w ofercie

2019-02-27

Firma Kontel, dystrybutor i importer rozwiązań telekomunikacyjnych, audiowizualnych i projektowych dla biznesu, wprowadziła do oferty systemy komunikacji zespołowej marki Vocovo.

Czytaj więcej...
Na targach

Na targach HiFi Convention 2019

2019-02-27

TAGA Harmony obecna jest na wielu rozmaitych imprezach targowych, nie tylko krajowych, ale i zagranicznych. Tym razem produkty tej polskiej marki i ich brzmienie można było podziwiać w niemieckim Freiburgu podczas HiFi Convention 2019.

Czytaj więcej...
Dystrybutorem pojazdów elektrycznych

Dystrybutorem pojazdów elektrycznych Segway-Ninebot

2019-02-27

W branży elektromobilności Segway jest marką legendarną. To właśnie ona jako jedna z pierwszych na świecie zaczęła popularyzować niewielkie pojazdy elektryczne, których przez wiele lat stanowiła synonim.

Czytaj więcej...
Nowy logotyp

Nowy logotyp marki

2019-02-27

Duński producent uznanych na świecie kolumn głośnikowych – firma DALI (Danish Audiophile Loudspeaker Industries) – postanowił nieco zmodyfikować i „odświeżyć” dotychczasowy logotyp marki.

Czytaj więcej...
Oficjalnym sponsorem

Oficjalnym sponsorem Pucharu Świata

2019-02-27

W Garmisch-Partenkirchen odbyły się zawody Pucharu Świata w narciarstwie FIS, których sponsorem była firma TechniSat.

Czytaj więcej...
Sprawdź pogodę

Sprawdź pogodę i jakość powietrza

2019-02-15

W domowym zaciszu zamiast klasycznego termometru możemy wykorzystać stację pogody, która pozwala na obserwację znacznie większej liczby parametrów niż tylko temperatura powietrza. Niektóre modele pozwalają nawet na pomiar jakości powietrza, co w dobie wszechobecnego smogu, zwłaszcza zimą, może być bardzo przydatne.

Czytaj więcej...
Nie tylko do telewizorów

Nie tylko do telewizorów

2019-01-29

Telewizory smart TV są już standardem. U wielu producentów telewizory są częścią domowego systemu smart home. Do ich obsługi oprócz standardowego pilota można wykorzystywać aplikacje na smartfony i tablety.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket