Artykuły

Okap blatowy

GAGGENAU

Okap blatowy AL400122

2022-01-05

Gaggenau wprowadza do swojej oferty nowy okap nablatowy. Cechuje go nie tylko subtelne, a przy tym eleganckie wzornictwo, ale przede wszystkim duża wydajność przy zajmowaniu minimalnej przestrzeni. Model AL400122 sprawdzi się zwłaszcza w przestrzeniach kuchennych otwartych na inne pomieszczenia.

Czytaj więcej...
Okapy z linii

ELICA

Okapy z linii Open Suite

2022-01-05

Marka Elica wprowadza nowy model okapu o nazwie Open Suite. To eleganckie urządzenie przede wszystkim pozwala na swobodę kreowania kuchennej przestrzeni przy zachowaniu jej maksymalnej funkcjonalności i w pełni elastycznym dopasowaniu do stylistyki zabudowy oraz charakteru wnętrza.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

MIELE

Płyta indukcyjna KM 7999 FlexControl

2022-01-03

Do urządzeń do zabudowy marki Miele dołącza „inteligentna” płyta indukcyjna KM 7999 FlexControl. Najnowszy model tego urządzenia wyróżniają przede wszystkim wszechstronność, eleganckie wzornictwo, a także duża powierzchnia, która elastycznie dopasowuje się do potrzeb użytkowników.

Czytaj więcej...
Zamrażarka szufladowa

MPM

Zamrażarka szufladowa MPM-182-ZS-09/E

2021-12-04

Marka MPM oferuje nową wolnostojącą zamrażarkę szufladową. Model MPM-182-ZS-09/E cechują estetyczne, klasyczne wzornictwo, praktyczne funkcje, a także duża pojemność zamknięta w kompaktowych wymiarach.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

CONCEPT

Chłodziarkozamrażarka LA7691wh

2021-12-04

Marka Concept, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w kwestii najnowszych trendów wzorniczych i funkcjonalnych w zakresie chłodnictwa, uzupełnia ofertę o nowy model chłodziarkozamrażarki – LA7691wh. Oprócz przydatnych funkcji i przestronnego wnętrza urządzenie odznacza się nowoczesnym wzornictwem.

Czytaj więcej...
Lodówki

SIEMENS

Lodówki MultiDoor

2021-12-04

Jak pomieścić większe zakupy, gdzie przechowywać posiłki przygotowane na kilka dni lub na święta, a przy tym oszczędzać czas i pieniądze? Na wszystkie te wyzwania odpowiedź przynosi marka Siemens z nowymi lodówkami wolnostojącymi MultiDoor o szerokości wewnętrznej 80 cm.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

BOSCH

Płyta indukcyjna PVS775FB5E

2021-12-05

Bosch wprowadza nową płytę indukcyjną o szerokości 70 cm, która ma być odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów w kwestii większych możliwości w zakresie przygotowywania posiłków. Dzięki swobodnemu łączeniu pól użyjemy również garnków o niestandardowych kształtach i wymiarach.

Czytaj więcej...
Zlewozmywak

COMITOR

Zlewozmywak Blanco Villae

2021-12-05

Firma Comitor, bezpośredni dystrybutor marki Blanco, wprowadza nową linię zlewozmywaków – Blanco Villae. Ceramiczny, wyeksponowany front jest odpowiedzią na najnowsze trendy wnętrzarskie w zakresie projektowania i urządzania przestrzeni kuchennych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket