Artykuły

Kuchnie

Kuchnie nie tylko dla profesjonalistów

2020-09-26

Duży sprzęt grzewczy wykorzystywany podczas przygotowywania rozmaitych potraw oznacza przede wszystkim większą swobodę gotowania. Wielkogabarytowe kuchnie wolnostojące to urządzenia przeznaczone jednak nie tylko dla profesjonalistów, którzy gotują i pieką dużo i różnorodnie. Świetnie sprawdzą się także w wypadku dużych rodzin.

Czytaj więcej...
Suszarki kondensacyjne

Suszarki kondensacyjne z pompą ciepła

2020-09-26

Bębnowe suszarki kondensacyjne zastępują balkonowe i łazienkowe suszarnie, które nie są estetycznym rozwiązaniem. Jednymi z najbardziej zawansowanych urządzeń AGD są suszarki z pompą ciepła. Ich podstawowymi zaletami są energooszczędność i funkcjonalność.

Czytaj więcej...
Parametry i funkcje

Parametry i funkcje baterii kuchennych

2020-09-26

Baterie kuchenne to, wbrew pozorom, dość różnorodna i funkcjonalna grupa produktów. Różnią się one od siebie m.in. materiałem wykonania, kształtem czy sposobem montażu.

Czytaj więcej...
Co warto wiedzieć

Co warto wiedzieć o zlewozmywakach?

2020-09-26

Od konstrukcji i parametrów technicznych zlewozmywaka zależy sposób jego instalacji w kuchennej zabudowie. I nie ma tu znaczenia, z czego jest zrobiony, ani to w ile komór jest wyposażony. Przy wyborze odpowiedniego modelu warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje i rozwiązania, jakie wykorzystuje.

Czytaj więcej...
Różnorodne rodzaje

Różnorodne rodzaje zlewozmywaków

2020-09-26

Stosowane w kuchennych wnętrzach zlewozmywaki możemy dzielić według rozmaitych kryteriów. Jednym z najistotniejszych jest ten uwzględniający nie ich kształty, nie gabaryty, a materiały, z jakich są produkowane.

Czytaj więcej...
Niewidzialne i skuteczne

Niewidzialne i skuteczne pochłanianie oparów

2020-09-04

Eleganckim i niemal niewidocznym rozwiązaniem w aranżowaniu przestrzeni kuchennej jest zastosowanie modelu szafkowego. Jest to dość duża i przy tym mocno zróżnicowana grupa, dlatego przy wyborze urządzenia należy bardzo dokładnie zapoznać się zarówno z rysunkiem technicznym, jak i widocznymi częściami okapu.

Czytaj więcej...
Komfortowe

Komfortowe mrożenie żywności

2020-09-04

Urządzenia z tej grupy służą wyłącznie do dłuższego przechowywania żywności. Jak sama nazwa wskazuje, w zamrażarkach możemy przede wszystkim mrozić żywność. Zatem sprawdzą się one przede wszystkim tam, gdzie jest potrzeba przechowywania dużej ilości produktów spożywczych różnego typu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket