Artykuły

Płyta

FALMEC

Płyta Quantum Easy

2021-11-02

Falmec to włoska marka, która od 40 lat udowadnia, że liczy się jakość, a wraz z nią komfortowe użytkowanie. Dzięki temu za sprawą własnych projektów i współpracy z renomowanymi designerami uzyskała międzynarodowy status. W nowym okapie zintegrowanym z płytą Quantum Easy łączy perfekcyjne wykończenie, niebanalne wzornictwo, a także nowoczesne systemy, aby oddać w ręce użytkownika produkt doskonały.

Czytaj więcej...
Okap

AMICA

Okap OMS6551BG

2021-11-02

Oferta podszafkowych okapów marki Amica powiększyła się o model OMS6551BG. Został on wykonany ze stali nierdzewnej i dostępny jest w czarnej matowej wersji kolorystycznej. Dodatkowym materiałem jest bezpieczne, hartowane szkło. Dzięki niemu kuchnia nabierze eleganckiego wyglądu.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

AMICA

Chłodziarkozamrażarka FY5169.3DFBX

2021-10-07

Czterodrzwiowa chłodziarkozamrażarka wolnostojąca FY5169.3DFBX marki Amica to w szczególności propozycja dla wieloosobowych gospodarstw domowych. Dzięki nowoczesnym funkcjom i dużej pojemności użytkowej urządzenie sprawdzi się także podczas organizacji rozmaitych imprez rodzinnych.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

SHARP

Chłodziarkozamrażarka SJ-SX830F-BK

2021-10-07

Marka Sharp wprowadza nowy model chłodziarkozamrażarki. Jest on pięciodrzwiowy, sterowany elektronicznie i wyposażony w najnowocześniejsze funkcje i najbardziej praktyczne udogodnienia w zakresie prawidłowego przechowywania żywności.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka z serii

VESTFROST

Chłodziarkozamrażarka z serii Art Collection

2021-10-07

Do rodziny designerskich chłodziarkozamrażarek z serii Vestfrost Art Collection dołączył ostatnio nowy model, przedstawiający Fryderyka Chopina. Portret światowej s ławy p ianisty i kompozytora autorstwa Urszuli Clarise dodaje energii całemu wnętrzu, zamieniając je w prywatną galerię sztuki.

Czytaj więcej...
Kuchnia wolnostojąca

AMICA

Kuchnia wolnostojąca 57IED3.325HTaDp(Bm)

2021-10-07

Amica, czołowy producent sprzętu gospodarstwa domowego, zasila nowym produktem linię urządzeń wolnostojących. Tym razem wprowadza praktyczną wolnostojąca kuchenkę wyposażoną w pojemny piekarnik i łatwą w obsłudze oraz czyszczeniu płytę indukcyjną. Szereg funkcji i klasyczne wzornictwo to tylko niektóre cechy charakterystyczne tego praktycznego urządzenia. 

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

GOTIE

Płyta indukcyjna GPI-200

2021-10-07

Polska marka Gotie, producent sprzętów gospodarstwa domowego, w swoich produktach stawia na jakość, nowoczesność i nietuzinkowe wzornictwo. W swojej najnowszej propozycji, wolnostojącej płycie indukcyjnej, zaskakuje połączeniem praktycznej mobilności i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej...
Zmywarka wolnostojąca

AMICA

Zmywarka wolnostojąca DFM68C9EONViID

2021-10-07

Amica, czołowy producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem, znów zaskakuje nowoczesnością. Tym razem w segmencie wolnostojących zmywarek. Nowy model sprzętu – DFM68C9EONViID oferuje maksymalny komfort obsługi i nowe funkcje w zakresie higieny i dezynfekcji podczas mycia naczyń.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket