Artykuły

Preinkubacja studencka

Preinkubacja studencka na półmetku

2022-03-12

Program preinkubacji studenckiej i wyzwań projektowych w Grupie Amica wchodzi w decydującą fazę. Po kilku miesiącach szkoleń, warsztatów i konsultacji jego uczestnicy, czyli studenci poznańskich uczelni, przystąpili do prezentacji swoich pomysłów na biznesowe usprawnienia w działalności firmy.

Czytaj więcej...
Rozwiązania „smart”

Rozwiązania „smart” dla ekologii

2022-03-11

Firma Samsung od wielu lat wprowadza do swoich produktów proekologiczne rozwiązania, których celem jest między innymi oszczędzanie cennej energii. W lutym, kiedy obchodzony był Międzynarodowy Dzień Oszczędzania Energii, producent wskazał, że codziennie możemy dbać o środowisko, wybierając energooszczędne sprzęty gospodarstwa domowego marki Samsung.

Czytaj więcej...
Milion wąskich zmywarek

Milion wąskich zmywarek z łódzkiej fabryki!

2022-03-11

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego świętuje kolejny sukces. W styczniu w łódzkiej fabryce zmywarek wyprodukowano milionowe wąskie urządzenie. Od 2020 r. zmywarki z Łodzi poprawiają życie konsumentów na całym świecie. W portfolio firmy znajdują się urządzenia marek Bosch i Siemens.

Czytaj więcej...
Zrównoważone inicjatywy

Zrównoważone inicjatywy na 2022 r.

2022-03-09

Firma Samsung podczas targów CEE 2022 ogłosiła swoje zrównoważone inicjatywy na rok 2022, których celem jest przyspieszenie rozwoju przyjaznych dla środowiska sprzętów AGD. Opracowując innowacyjne urządzenia i usługi codziennego użytku, Samsung wychodzi naprzeciw ekologicznym wyzwaniom.

Czytaj więcej...
Tym razem pod hasłem

Tym razem pod hasłem „RE:GENERACJA”

2022-03-08

Tegoroczna odsłona Łódź Design Festival 2022 odbędzie się w dniach 12 – 22 maja 2022 r. Hasło „RE:GENERACJA” to zaproszenie do wspólnego poszukania odpowiedzi na wyzwania przyszłości. Organizatorzy festiwalu zapowiadają wyjątkowy i atrakcyjny program, w którym nie zabraknie konkursu make me!, plebiscytu must have oraz wielu interesujących wystaw i wernisaży.

Czytaj więcej...
Po raz pierwszy na targach KBIS

Po raz pierwszy na targach KBIS w Orlando

2022-03-08

W lutym 2022 r. odbyły się największe targi w Ameryce Północnej – The Kitchen & Bath Industry Show (KBIS), organizowane w Orlando na Florydzie. Grupa Amica wzięła w nich udział po raz pierwszy, prezentując nowoczesne rozwiązania z gamy sprzętu grzejnego: kuchni wolnostojących, piekarników, płyt i okapów. Rynek amerykański jest jednym z rozważanych kierunków eksportowych największego polskiego producenta AGD.

Czytaj więcej...
Bateria marki Franke z nagrodą

Bateria marki Franke z nagrodą „German Design Award 2022”

2022-03-08

Bateria Atlas Neo Sensor marki Franke otrzymała wyróżnienie specjalne w kategorii „Doskonały projekt produktu” na „German Design Award”. W tym hybrydowym modelu wodę uruchamia się bezdotykowo lub manualnie dźwignią mieszacza.

Czytaj więcej...
Rozszerza ofertę

Rozszerza ofertę lodówek Bespoke

2022-02-04

Podczas targów CES 2022 firma Samsung zaprezentowała swoją pierwszą lodówkę Bespoke French Door, za sprawą której oferta Bespoke obejmie niemal wszystkie główne typy lodówek sprzedawane w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj więcej...
Projekt zbiórki ZSEE

Projekt zbiórki ZSEE od mieszkańców dużych miast

2022-02-04

Z końcem 2021 r. ASEKOL PL uruchomił projekt odbiorów wielkogabarytowego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego od mieszkańców Warszawy. Projekt obejmie wkrótce także inne polskie miasta. ASEKOL PL nie pierwszy już raz prowadzi kampanię edukacyjną wśród mieszkańców stolicy. Tym razem projekt również swoją treścią doskonale wpisał się w zakres prowadzonych przez firmę publicznych kampanii edukacyjnych. Tego rodzaju akcje poprawiają stan świadomości ekologicznej mieszkańców stolicy oraz wspomagają osiągnięcie wysokich poziomów zbierania zużytego sprzętu oraz baterii.

Czytaj więcej...
Odważne rozwiązania

Odważne rozwiązania w nowoczesnej kuchni

2022-01-31

Kuchnia, zarówno jako otwarta przestrzeń, kompaktowa wnęka czy niezależne pomieszczenie, jest w coraz większym stopniu w ciągłej komunikacji i integracji z domową przestrzenią i ogniskuje codzienne rodzinne i towarzyskie życie. Łączy zatem rozmaite funkcje. Producenci sprzętów kuchennych od lat poszukują idealnych rozwiązań. Wyzwaniu sprostała firma Elica, która odważnie zaproponowała użytkownikom nowoczesną linię płyt NikolaTesla.

Czytaj więcej...
Jacek Rutkowski „Liderem Jutra”

Jacek Rutkowski „Liderem Jutra” w konkursie ICAN Institute

2022-01-09

Prezes zarządu Grupy Amica został doceniony za zbudowanie pozycji czołowego producenta AGD w Europie w kategorii ekspansja zagraniczna. ICAN Institute od wielu lat prowadzi programy rozwojowe dla kadry menedżerskiej, a w konkursie „Liderzy Jutra” wyróżnia menedżerów, którzy dzięki swojej pracy odnoszą sukcesy zarówno w środowisku lokalnym, jak i na globalnych rynkach.

Czytaj więcej...
Proste pomysły

Proste pomysły na szybkie posiłki

2022-01-08

Marka MPM, wychodząc naprzeciw codzienności, zabieganiu i braku czasu na planowanie posiłków, nie mówiąc już o zakupach i gotowaniu, oferuje klientom proste przepisy na szybkie dania. Przepisy znajdują się na stronie producenta, a ich opis i czytelne grafiki sprawiają, że nawet ci, którym gotowanie przysparza kłopotów, poradzą sobie z tą czynnością niczym profesjonalni kucharze.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket