Artykuły

Aplikacje mobilne i

Aplikacje mobilne i zdalne sterowanie dużym AGD

2020-12-08

Na rynku AGD pojawia się coraz więcej modeli „inteligentnych”, wyposażonych w moduły komunikacji bezprzewodowej i łączących się zdalnie z użytkownikiem, a dokładniej – jego urządzeniem mobilnym. Jakie funkcje i możliwości ma sprzęt w wersji „smart”? Jak możemy go obsługiwać?

Czytaj więcej...
W trosce o

W trosce o bezpieczeństwo domowników

2020-12-08

Bezpieczne użytkowanie jest jednym z kluczowych aspektów w wypadku elektrycznych płyt grzewczych, które niekiedy bywają mocno eksploatowane.

Czytaj więcej...
Najważniejsze parametry

Najważniejsze parametry płyt elektrycznych

2020-12-08

Wybierając płytę elektryczną do kuchennej zabudowy warto zwrócić uwagę na jej konstrukcję i wzornictwo, aby było ono spójne ze stylistyką mebli i pozostałych sprzętów kuchennych. Nie należy przy tym zapominać o parametrach technicznych.

Czytaj więcej...
Rodzaje

Rodzaje płyt elektrycznych

2020-12-07

Dostępne w sprzedaży modele elektrycznych płyt grzewczych zaskakują nie tylko jakością wykonania, ale przede wszystkim funkcjonalnością i stosowanymi w nich rozwiązaniami technicznymi. Przy użyciu odpowiedniego modelu przygotowanie nawet najbardziej skomplikowanej potrawy będzie znacznie łatwiejsze.

Czytaj więcej...
Integracja płyty

Integracja płyty i okapu

2020-11-01

W ofercie niektórych producentów płyt grzewczych dostępne są modele będące połączeniem płyty indukcyjnej i okapu. Montując w kuchni tego typu urządzenie, nie tylko możemy oszczędzić miejsce, ale także skutecznie poradzić sobie z oparami podczas kulinarnych przygód – opary znad garnków nie roznoszą się po całej kuchni, a trafiają wprost do wyciągu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket