Artykuły

Okap

LORD

Okap O18

2022-03-10

Firma Lord, niemiecki producent sprzętów gospodarstwa domowego, poszerza swoją ofertę o nowoczesny i stylowy okap. Firma nieustannie rozwija i usprawnia swoje urządzenia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i zmieniającym się trendom. Nowy okap Lord O18 cechują cicha praca, sterowanie sensorowe i eleganckie wykończenie.

Czytaj więcej...
Płyta

MPM

Płyta MPM-30-VCB-22

2022-03-09

Najnowsza płyta grzewcza firmy MPM to funkcjonalne urządzenie o szerokości 45 cm, które dzięki swoim rozmiarom stanowi idealne rozwiązanie do niewielkiego aneksu kuchennego. MPM postawiło także na ciekawe, nowoczesne wzornictwo.

Czytaj więcej...
Selektor odpadów

BLANCO

Selektor odpadów Blanco Flexon Low

2022-03-09

Marka Blanco proponuje kolejne kompleksowe rozwiązanie do każdej kuchni. Z nowym selektorem odpadów Blanco Flexon Low, który można dowolnie konfigurować, każda strefa zmywania nabierze zupełnie nowej funkcjonalności.

Czytaj więcej...
Piekarniki klasy

MIELE

Piekarniki klasy Discovery

2022-03-09

Miele znów zaskakuje połączeniem doskonałej jakości, najnowszej technologii, funkcjonalności i stylowego wzornictwa. Nowa linia piekarników akcyjnych klasy Discovery to urządzenia, które są nie tylko praktyczne, ale też doskonale sprawdzą się w eleganckich przestrzeniach.

Czytaj więcej...
Kuchnia wolnostojąca

VESTFROST

Kuchnia wolnostojąca VC-993WNPIBG

2022-02-08

W ofercie firmy Vestfrost dostępna jest nowa kuchnia wolnostojąca w stylu retro. Model VC-993WNPIBG wyróżniają dobra jakość wykonania, intuicyjna obsługa i mała awaryjność, a do tego wyjątkowe wzornictwo. Urządzenie nawiązuje do stylistyki retro, ale za to wyposażone jest w szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Czytaj więcej...
Zmywarka

SIEMENS

Zmywarka SE23HI42TE

2022-02-08

W ofercie marki Siemens dostępna jest funkcjonalna zmywarka do wolnostojąca SE23HI42TE. Zastosowano w niej wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych, które zapewniają wygodne, a co najważniejsze – skuteczne zmywanie, nawet najdelikatniejszych naczyń.

Czytaj więcej...
Lodówka

MPM

Lodówka MPM-131-CJ-19

2022-02-08

Modele chłodziarek podblatowych bez zamrażalnika wciąż cieszą się niemałym powodzeniem, a na rynku pojawiają się nowe urządzenia. Jedną z najnowszych wolnostojących chłodziarek tego typu jest sprężarkowy model MPM-131-CJ-19 firmy MPM.

Czytaj więcej...
Pralka

LORD

Pralka Lord W9

2022-02-04

Firma Lord, niemiecki producent sprzętów gospodarstwa domowego, nieustannie rozwija i usprawnia swoje urządzenia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i zmieniającym się trendom. Takim, bez wątpienia, jest pralka ładowana od góry, która zmieści się w najmniejszej łazience. Pralka Lord W9 wyposażona jest też w dotykowy wyświetlacz.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket