Artykuły

Dobrze wyposażone

Dobrze wyposażone i praktyczne piekarniki tradycyjne

2021-02-05

Używając określenia „tradycyjne” mamy na myśli grupę piekarników elektrycznych z klasycznymi opcjami grzania i standardowymi wymiarami, czyli o szerokości, wysokości i głębokości ok. 60 cm. To właśnie modele o takich gabarytach są najchętniej kupowane przez użytkowników.

Czytaj więcej...
Funkcjonalnie, stylowo

Funkcjonalnie, stylowo i z gazem

2020-12-31

Wśród kuchni wolnostojących bardzo popularnymi konstrukcjamisą modele, w których płyta grzejna jest gazowa. Gotowanie na gazie jest wyjątkowo efektywne, a przy tym stosunkowo tanie w eksploatacji. Takisprzęt może być nie tylko wygodny w instalacji i obsłudze, ale również świetnie wpasować się w wystrój domowego wnętrza, także tego urządzonego w stylu retro. Jaka kuchnia wolnostojąca będzie najlepsza do Twojej kuchni?

Czytaj więcej...
Przechowywanie żywności

Przechowywanie żywności w wersji side by side

2020-12-31

Wśród chłodziarkozamrażarek dużą popularnością w gospodarstwach domowych cieszą się modele side by side. Lodówki tego typu wymagają nie tylko dużo miejsca w kuchni, ale i odpowiedniej aranżacji kuchennego wnętrza. W zamian dają jednak niezrównany komfort i przyjemność użytkowania. Jaka lodówka side by side będzie najlepsza?

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i energooszczędne

Funkcjonalne i energooszczędne pralki ładowane od frontu

2020-12-31

Trudno sobie wyobrazić dziś gospodarstwo domowe bez pralki automatycznej. Do tych najpopularniejszych należą obecnie modele ładowane od frontu o standardowych wymiarach. Są one w stanie w jednym cyklu uprać 10-, a nawet 14-kilogramowy załadunek. Jaką pralkę automatyczną wybrać, aby jak najlepiej spełniła swoje zadanie?

Czytaj więcej...
Skuteczne zmywanie naczyń

Skuteczne zmywanie naczyń z modelami o szerokości 45 cm

2020-12-31

Zmywarki o szerokości 45 cm pod względem zastosowanych w nich funkcji i rozwiązań technicznych w niczym nie ustępują swoim większym, 60-centymetrowym „braciom”. Zatem jaką zmywarkę do zabudowy wybrać? Zasadniczą różnicą pozostają mniejsze gabaryty, a co za tym idzie pojemność na zabrudzone naczynia.

Czytaj więcej...
Chłodzenie i mrożenie

Chłodzenie i mrożenie w zabudowie

2020-12-31

Funkcjonalna i pojemna lodówka zintegrowana z zabudową meblową może być nie tylko wygodnym, ale również stylowym rozwiązaniem w kuchennej aranżacji. Modele tego typu to najczęściej urządzenia z dolnym zamrażalnikiem. Jaka lodówka do zabudowy będzie najlepsza?

Czytaj więcej...
Wygodne

Wygodne i oszczędne gotowanie na gazie

2020-12-31

Wydawać by się mogło, że w segmencie gazowych płyt grzejnych przez lata wszystko już wymyślono. Nic bardziej mylnego! Producenci tych urządzeń starają się nieustannie, aby gotowanie na gazie było coraz bardziej komfortowe, a przy tym przyjazne dla naszego portfela. Jaką płytę gazową wybrać, aby jak najlepiej spełniła swoje zadanie?

Czytaj więcej...
Wygodne i skuteczne suszenie ubrań

Wygodne i skuteczne suszenie ubrań

2020-12-08

Jeszcze kilka lat temu potencjalni użytkownicy z dystansem podchodzili do kupna suszarki. Po pierwsze dlatego, że uchodziła za urządzenie energochłonne, po drugie – panowało przekonanie, że niszczy tkaniny. Istniało też przeświadczenie, że wysuszone przez nią ubrania mogą mieć trudne do rozprasowania zagniecenia. Tymczasem produkowane obecnie suszarki są nie tylko energooszczędne, ale też bezpieczne dla tkanin.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket