Artykuły

Na targach

Na targach Milan Design Week 2022

2022-07-07

Firma LG Electronics na targach Milan Design Week 2022, odbywających się w dniach 7 – 12 czerwca, zaprezentowała najnowsze rozwiązania swojej marki urządzeń kuchennych do zabudowy klasy ultra-premium. Wystawa LG obejmowała aż cztery strefy kuchenne: Seamless Nature Kitchen, European Trendy Kitchen, Conceptual Kitchen oraz Botanic Art Gallery.

Czytaj więcej...
Wielki Finał

Wielki Finał Akademii Siatkówki Amica w Szamotułach

2022-07-07

Ponad 200 dzieci ze szkół podstawowych w Szamotułach oraz Wronkach wzięło udział w Wielkim Finale Akademii Siatkówki Amica. Wydarzenie odbywające się w Hali Sportowej „Szamotulanka” pełne było kolorytu, radości i sportowej, towarzyskiej rywalizacji. W podziękowaniu za wsparcie projektu przedstawiciele UKS Szamotulanin przyznali zaszczytny tytuł „Przyjaciela Sportu Dzieci" pierwszemu wiceprezesowi grupy Amica Marcinowi Bilikowi.

Czytaj więcej...
IFA 2022

IFA 2022 nowe otwarcie

2022-07-02

IFA to największe na świecie targi elektroniki konsumenckiej – pełny przegląd rynku RTV, AGD i IT, ważne miejsce prezentacji światowych premier nowości oraz najnowszych osiągnięć i trendów, miejsce spotkań osób z branży.

Czytaj więcej...
Najlepszy pracodawca

Najlepszy pracodawca w branży elektronicznej w Polsce

2022-06-10

Samsung Electronics Polska ponownie został uznany za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma wygrała drugą edycję rankingu „Polandʼs Best Employers” 2022 w kategorii „Elektronika, elektrotechnika, sprzęt komputerowy”.

Czytaj więcej...
Wyniki finansowe

Wyniki finansowe za I kw. 2022 r.

2022-06-10

Firma LG Electronics Inc. (LG) ogłosiła skonsolidowaną sprzedaż za pierwszy kwartał 2022 r. na poziomie 21,11 bln KRW (17,53 mld USD) – jest to największy kwartalny przychód w historii firmy.

Czytaj więcej...
Gerhard Dambach

Gerhard Dambach tymczasowym dyrektorem generalnym

2022-06-08

Gerhard Dambach, dyrektor finansowy i członek zarządu BSH od 2019 r., oprócz innych obowiązków przejmie tymczasowo, do odwołania, zadania dyrektora generalnego. Powodem zastępstwa jest decyzja dotychczasowej CEO, która zdecydowała się opuścić BSH.

Czytaj więcej...
Wspiera

Wspiera Wroniecką Dychę

2022-06-07

Polski producent AGD po raz kolejny partneruje Wronieckiej Dysze i funduje nagrody dla zwycięzców. Ósma edycja odbędzie się już 26 czerwca. Obecnie trwają zapisy dla biegaczy na dystansie 10 km oraz dla maszerujących z kijkami nordic walking na trasie 6 km.

Czytaj więcej...
Finał programu

Finał programu „Solve for Tomorrow”

2022-06-06

„Solve for Tomorrow” to program edukacyjny Samsunga, skierowany do uczniów ze szkół ponadpodstawowych oraz studentów I i II roku studiów pierwszego stopnia. Dzięki SFT młodzi ludzie mogą rozwijać kompetencje przyszłości oraz budować swoje poczucie sprawczości. Uroczysta, oficjalna gala finałowa odbyła się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Czytaj więcej...
Partner roku

Partner roku Energy Star 2022

2022-06-06

Firma LG Electronics została uhonorowana przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) tytułem „Partnera Roku Energy Star” 2022 w uznaniu „konsekwentnej doskonałości” w prowadzonej działalności. To prestiżowe wyróżnienie, które od 2012 r. firma LG otrzymała aż dziewięciokrotnie, jest wyrazem uznania dla zaangażowania LG w ochronę środowiska dzięki roli lidera w dziedzinie produktów z certyfikatem „Energy Star” i ich propagowania.

Czytaj więcej...
Bilety IFA 2022 Super Early Bird

Bilety IFA 2022 Super Early Bird są już dostępne!

2022-06-04

IFA 2022 rusza pełną parą – na dużą skalę i w realnym, a nie wirtualnym świecie. Organizatorzy już obserwują duży popyt na powierzchnie wystawiennicze. Marki i detaliści przygotowują się do wydarzenia na dużą skalę, na którym w realnym świecie zaprezentują pełny zakres oferowanej elektroniki użytkowej i sprzętu AGD.

Czytaj więcej...
Wsparcie

Wsparcie dla rodzin ukraińskich pracowników

2022-06-04

BSH rozszerza zakres wsparcia dla uchodźców z Ukrainy. Firma przystosowała część pomieszczeń biurowych tak, aby mogły pełnić funkcję tymczasowego miejsca zakwaterowania. W pomieszczeniach biurowych BSH w Bukowcu powstały trzydzieści dwa miejsca noclegowe.

Czytaj więcej...
Zaprasza po zdrowie

Zaprasza po zdrowie do Badabusa

2022-06-04

Polski producent AGD wspólnie z organizacją Kwiat Kobiecości apelują: zadbaj o swoje zdrowie i zbadaj się. Jest ku temu okazja, bo w swoją pierwszą trasę po kraju właśnie wyruszył nowy Badabus, czyli mobilny gabinet diagnostyczny, ufundowany przez Grupę Amica i firmę Volvo. Kobiety mogą wykonać w nim badania profilaktyczne pod kątem raka jajnika lub szyjki macicy, a mężczyźni testy służące wykryciu raka prostaty.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket