Artykuły

Linia okapów

ELICA

Linia okapów Haiku

2022-04-07

Urządzenia kuchenne marki Elica wyróżniają się oryginalnym wzornictwem, doskonałą jakością materiałów i najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które bazują na wynikach prac działu badawczo-rozwojowego. Nowoczesne kuchnie to przestrzeń dla minimalistycznego designu i oryginalnego wzornictwa. Nowe okapy Haiku marki Elica to połączenie włoskiego stylu z estetyką Dalekiego Wschodu.

Czytaj więcej...
Zmywarka

BOSCH

Zmywarka SPS4HKW53E

2022-04-06

W ofercie marki Bosch dostępna jest funkcjonalna zmywarka do wolnostojąca SPS4HKW53E. Zastosowano w niej wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych, które zapewniają wygodne, a co najważniejsze – skuteczne zmywanie, nawet najdelikatniejszych naczyń. Urządzenie jest kompatybilne z platformą Home Connect.

Czytaj więcej...
Pralka

CONCEPT

Pralka PP6306S

2022-04-06

Firma Concept powiększa asortyment dużego AGD wolnostojącego o pralki ładowane od frontu. Nowością w ofercie tego producenta jest model PP6306S z solidnym bębnem ze stali nierdzewnej, wyróżniającym się 6-kilogramowym załadunkiem w wersji slim.

Czytaj więcej...
Kuchnia

MPM

Kuchnia MPM-64-KGE-13B

2022-04-05

Model MPM-64-KGE-13B to sprzęt, który świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Wyposażony jest w płytę gazową i piekarnik elektryczny z termoobiegiem, co umożliwia równomierne i szybkie przyrządzenie wypieków.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

SAM COOK

Chłodziarkozamrażarka PSC-WG-1030/B

2022-04-05

W ofercie marki Sam Cook dostępna jest nowa chłodziarkozamrażarka. Urządzenie stylizowane jest na lata sześćdziesiąte XX w. Sprzęt łączący obłe kształty i gustowne detale z nowoczesnymi funkcjami może być nie tylko praktycznym, ale przede wszystkim elegancko się prezentującym elementem w kuchni.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

LORD

Chłodziarkozamrażarka C6

2022-03-11

Firma Lord, niemiecki producent sprzętów gospodarstwa domowego, poszerza swoją ofertę o praktyczne i nowoczesne chłodziarkozamrażarki. Firma nieustannie rozwija i usprawnia swoje urządzenia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i zmieniającym się trendom. Nową chłodziarkozamrażarkę NoFrost Lord C6 cechują nowoczesne wzornictwo, cicha praca i duża pojemność.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki retro

CONCEPT

Chłodziarkozamrażarki retro LFTR-4555

2022-03-11

Firma Concept wprowadza nowe modele wolnostojących chłodziarkozamrażarek w stylu retro. Wnętrza wykończone w stylistyce retro charakteryzuje ponadczasowość. Tak urządzone kuchnie, mimo wciąż zmieniających się trendów, będą modne nawet po wielu latach.

Czytaj więcej...
Okapy

CONCEPT

Okapy Sinfonia OPI 3360ss i OPI 3360bc

2022-03-10

Firma Concept, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w kwestii najnowszych trendów wzorniczych, uzupełnia linię wzorniczą Sinfonia o 2 nowe modele okapów zintegrowanych. Oprócz przydatnych funkcji i praktycznej wydajności modele OPI 3360ss i OPI 3360bc odznaczają się subtelnym wzornictwem.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket