Artykuły

French door

French door – przestrzenna chłodziarka i pojemna zamrażarka

2021-03-03

Modele typu french door to wyjątkowi przedstawiciele dużego sprzętu chłodniczego. Pozornie są podobne do modeli side by side. Mamy tu jednak poziomy podział na część chłodzącą i zamrażającą. Zamrażalnik jest w nich umieszczony na dole i może być ukryty za drzwiami lub wykorzystywać specjalne szuflady.

Czytaj więcej...
Chłodzenie żywności

Chłodzenie żywności w zabudowie

2021-03-03

Chłodziarki do zabudowy to, wbrew pozorom, niezwykle różnorodna grupa sprzętowa. Wśród nich dostępne są zarówno kilkudziesięcio-, jak i kilkusetlitrowe modele, a tym samym różniące się pod względem gabarytów. Kupując chłodziarkę przeznaczoną do zabudowy możemy wybierać spośród wielu urządzeń zróżnicowanych także pod względem funkcji i parametrów technicznych.

Czytaj więcej...
Zmywarki 60-centymetrowe

Zmywarki 60-centymetrowe – funkcjonalność i wygoda użytkowania

2021-03-03

Zmywarki do zabudowy o szerokości 60 cm to bardzo popularna, a jednocześnie funkcjonalna grupa urządzeń. Tego typu modele pozwalają na umycie dużej liczby naczyń w jednym cyklu. Wykorzystują przy tym różnorodne rozwiązania techniczne, które zapewniają komfortowe użytkowanie. Podobnie jak w wypadku modeli 45-centymetrowych, również w tej grupie znajdziemy urządzenia z panelem odkrytym lub zakrytym.

Czytaj więcej...
Kuchnia z płytą ceramiczną

Kuchnia z płytą ceramiczną – styl i wygoda użytkowania

2021-02-08

Kuchnie wolnostojące wyposażane są w różnego rodzaju płyty grzejne. Oprócz modeli z płytą gazową i płytą indukcyjną dostępne są również konstrukcje wykorzystujące płyty ceramiczne. Zasilanie wyłącznie elektryczne i łatwa kontrola nad procesem gotowania i pieczenia to główne zalety tego typu urządzeń.

Czytaj więcej...
Skuteczne i wygodne pranie

Skuteczne i wygodne pranie w wersji slim

2021-02-07

Pralki ładowane od frontu mogą mieć różne gabaryty. O ile ich wysokość jest najczęściej podobna i wynosi ok. 85 cm, o tyle głębokość pralek dostępnych na rynku jest różnorodna. Modele o niewielkiej głębokości określane są mianem pralek slim. Czym się one charakteryzują i jaką pralkę slim wybrać?

Czytaj więcej...
Wiele drzwi, wiele możliwości

Wiele drzwi, wiele możliwości – lodówki typu multidoor

2021-02-07

Wielkogabarytowe, a do tego wielodrzwiowe chłodziarkozamrażarki to obok konstrukcji typu side by side i french door bardzo pojemne, a do tego praktyczne i funkcjonalne urządzenia. Wykorzystują wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych, które zapewniają wygodne przechowywanie żywności na dłużej. Jaką lodówkę multidoor wybrać i na jakie jej funkcje zwrócić szczególną uwagę?

Czytaj więcej...
Stalowa elegancja i funkcjonalność,

Stalowa elegancja i funkcjonalność, czyli komfortowe zmywanie

2021-02-06

Zlewozmywak i bateria kuchenna to „tandem” praktycznie nie do zastąpienia w każdym domu. Nawet w dobie popularności zmywarek nie ma mowy o tym, aby w kuchennej zabudowie zabrakło tych dwóch wspomnianych elementów. Jednymi z najpopularniejszych są modele stalowe, które doskonale prezentują się zarówno w kuchniach tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Czytaj więcej...
Pochłanianie oparów

Pochłanianie oparów i designerskie oświetlenie w jednym

2021-02-05

Modele sufitowe to jedna z najbardziej efektowych i efektywnych konstrukcji okapów. Płaska, a jednocześnie dość duża powierzchnia w tego typu urządzeniach prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie, a do tego jest wyjątkowo praktyczna. Dużych rozmiarów model sufitowy z powodzeniem może zastąpić w kuchni klasyczne oświetlenie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket