Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Ekspresowe prasowanie -

PHILIPS

Ekspresowe prasowanie - żelazko parowe Azur Performer Plus GC4501/20

2016-06-01

Silniejszy strumień i wyrzut pary, wygodny system antywapienny, precyzyjna stopa to warunki szybkiego i komfortowego prasowania. Ekspresowe usuwanie zagnieceń gwarantuje nowe żelazko firmy Philips, które jest kolejną odsłoną linii Azur.

Czytaj więcej...
Makaron domowej roboty -

CAMRY

Makaron domowej roboty - maszynka do makaronu CR 4806b

2016-06-01

Firma Camry wprowadziła na rynek kolejną nowość. Również i tym razem postawiła na urządzenie, które nie jest standardową propozycją w ofertach producentów i które ułatwia samodzielne przygotowywanie produktów.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

BOSCH

Odkurzacz bezprzewodowy BBH51830 Athlet

2016-06-01

Bosch stawia na mobilne i efektywne odkurzanie. Tym razem proponuje nowy model odkurzacza bezprzewodowego, który udowadnia, że bezprzewodowość może, a nawet powinna iść w parze ze skutecznością.

Czytaj więcej...
Odkurzacz workowy Complete C3 Comfort Edition -

MIELE

Odkurzacz workowy Complete C3 Comfort Edition - z sympatii do odkurzania

2016-06-01

Dobry odkurzacz ułatwia i umila usuwanie zabrudzeń, a jednocześnie gwarantuje efektywne sprzątanie. O wszystkie te aspekty zadbała firma Miele, która wprowadziła na rynek nowy produkt – model workowy Complete C3 Comfort Edition.

Czytaj więcej...
Perfekcyjne rozdrabnianie -

GORENJE

Perfekcyjne rozdrabnianie - blender ręczny HBX 604 QB

2016-06-01

Blender to jedno z najpraktyczniejszych urządzeń kuchennych, bez którego tak naprawdę trudno się obejść. Odpowiada za rozdrabnianie, kruszenie i ubijanie. doskonale sprawdza się podczas przygotowywania zup kremów, koktajli, pesto czy deserów.

Czytaj więcej...
Prawdziwe gotowanie -

CONCEPT

Prawdziwe gotowanie - robot planetarny RM500

2016-06-01

Jeśli gotować, to z przyjemnością i fantazją, które dodadzą smaku każdej potrawie. Dobrą opcją jest skorzystanie z rad i pomocy profesjonalistów, którzy wiedzą, co liczy się najbardziej w sztuce kulinarnej i jak szybko osiągnąć zamierzony efekt.

Czytaj więcej...
Robot wieloczynnościowy

TEESA

Robot wieloczynnościowy TSA3530 Easy Cook 3 w 1

2016-06-01

Gotowanie dla wielu jest przyjemnością. Tym, którzy mają inne zdanie, polecamy skorzystać z wieloczynnościowego robota kuchennego firmy Teesa, który ułatwi i przyspieszy gotowanie, a także pomoże uporać się z uciążliwym mieszaniem, ugniataniem czy ubijaniem.

Czytaj więcej...
Urządzenie do trwałej depilacji

BABYLISS PARIS

Urządzenie do trwałej depilacji G973PE

2016-06-01

Urządzenia do trwałej depilacji są coraz poważniejszą konkurencja dla klasycznych depilatorów czy golarek. Marka BaByliss powiększyła swoja ofertę o zestaw doskonały, zapewniający kompleksową pielęgnację.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket